Перейти до змісту

молодежное кредитование


Shura

Рекомендовані повідомлення

http://bin.com.ua/templates/analitic_article.shtml?id=64864

возможно именно эта программа поможет молодежи получить жилье

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби були створенi умови в Луцьку для молодіжного кредитування, то те ж кредитування не загнулося. ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби були створенi умови в Луцьку для молодіжного кредитування, то те ж кредитування не загнулося. ИМХО

брррр

сорри, но я не совсем понял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби були створенi умови в Луцьку для молодіжного кредитування, то те ж кредитування не загнулося. ИМХО

брррр

сорри, но я не совсем понял.

Я 3 роки назад міг по такій штуці квартиру отримати, но ступив!!!

А взагалі до розвалу СССР квартири фігачили або під замовлення заводів, військових і т.п. або по Молодіжному Кредитуванню.

І тоді це була дійсно лафа. Зараз ситуація катастрофічна - будують кілька будинків на рік, а черги просто до Ківерець :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на мою думку, - дурня це все. Судитиму лише про себе: стаття написана арабською мовоюю, я от зміг тільки 5 абзаців подужати!!!

А там стільки мозок по... що аби потім поняв, що з тобою сталося!!!

Короче діагноз такий, хто дочитав статтю до кінця, для того ще не все втрачено!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на мою думку, - дурня це все.

для кого-то это единственный способ заиметь отдельную жилплощадь.

потому как платить %% - это самое нехорошее дело (я про сумму), потому как на старте они в 2 с лишним раза выше тела кредита (погашаемой части)

а здесь хороший кусок этих %% за тебя платит государство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточню. Держава не платить за тебе частину відсотків. Повністю всю суму відсотків ти платиш сам. А потім держава частково компенсує твої витрати по сплаті відсотків. Запізнення з компенсацією триває близько півроку. Тобто особливо розраховувати на державну компенсацію не доводиться. Вона лише допомагає потратитись на речі, від яких відмовляєшся, щоб гасити кредит і відсотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Абсолютно точно сказано!

Кстати, многие из тех, кому все-таки удалось пару лет назад получить кредит по молодежной программе, вообще натуральным образом страдали от того, что государство и не думало "гасить" проценты!!! Типа как всегда - "нема грошей". То есть все задержки, задержки... А у людей сдавали нервы! Так что в полной мере положиться на наше, кхм, государство, даже в этом вопросе никак нельзя... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Была когда-то идея стать в очередь на этот самый кредит... Но... ИМХО, конечно, но лучше уж в банке взять кредит и сразу купить квартиру, чем ждать с моря погоды и стоять в очереди6 которая никуда и не собирается двигатся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...