Перейти до змісту

З січня 2012року розпочинається виплата вкладникам Сбєрбанка Росії


vobl

Рекомендовані повідомлення

З січня 2012року розпочинається виплата вкладникам Сбєрбанка Росії. Вклади, що були зроблені після 1993року не повертаються.

Детально за тел. +380673325300 або +380958287617 або [email protected]

post-15108-0-80483700-1324555273_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З січня 2012року розпочинається виплата вкладникам Сбєрбанка Росії. Вклади, що були зроблені після 1993року не повертаються.

Детально за тел. +380673325300 або +380958287617 або [email protected]

підправ будь ласка не Сбербанка Росії, а ощадбанку СРСР

p.s. можу принести книжку Сбербанка Росії 1917 року вкладом на 500 р. - нехай спробують виплатити з процентами ( корова коштувала тоді 3 р)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З січня 2012року розпочинається виплата вкладникам Сбєрбанка Росії. Вклади, що були зроблені після 1993року не повертаються.

Детально за тел. +380673325300 або +380958287617 або [email protected]

підправ будь ласка  не Сбербанка Росії, а ощадбанку СРСР

Я в принципі не проти, але як це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З січня 2012року розпочинається виплата вкладникам Сбєрбанка Росії. Вклади, що були зроблені після 1993року не повертаються.

Детально за тел. +380673325300 або +380958287617 або [email protected]

Хто повертає? Що повертає (рублі?)? Де ссилка на офіційну заяву?

Недавню твою тему прикрили про МММ, вирішив з іншого кінця почати?

Пропоную обговорити тему МММ-2011, хто що чув про МММ і яким чином можна заробити завдяки системі.

Обговорення пропоную провести через онлайн вебінар. Всіх бажаючих прошу написати мені на мило [email protected] або в форум.

Не ігноруйте, тема дуже прикольна, головне розібратись самому, а не слухати що кажуть люди.

PS Якщо ти вирішив випендритися, і створив тему яка переможе у номінації "Найдибільніша тема Борди, 2011 року" то тебе чекає розчарування, поки лідирує тема про чувака, який вчора вночі ломом забив Чупакабру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки лідирує тема про чувака, який вчора вночі ломом забив Чупакабру.
:0137:

ыыыыыы)))))))))))))

:_07::sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З січня 2012року розпочинається виплата вкладникам Сбєрбанка Росії. Вклади, що були зроблені після 1993року не повертаються.

Детально за тел. +380673325300 або +380958287617 або [email protected]

Хто повертає? Що повертає (рублі?)? Де ссилка на офіційну заяву?

Недавню твою тему прикрили про МММ, вирішив з іншого кінця почати?

Пропоную обговорити тему МММ-2011, хто що чув про МММ і яким чином можна заробити завдяки системі.

Обговорення пропоную провести через онлайн вебінар. Всіх бажаючих прошу написати мені на мило [email protected] або в форум.

Не ігноруйте, тема дуже прикольна, головне розібратись самому, а не слухати що кажуть люди.

PS Якщо ти вирішив випендритися, і створив тему яка переможе у номінації "Найдибільніша тема Борди, 2011 року" то тебе чекає розчарування, поки лідирує тема про чувака, який вчора вночі ломом забив Чупакабру.

Я не знаю хто тут випендрюється, я пропоную нормальну тему, а якщо кому не подобається проходьте повз оголошення. Вертають гривні. Кому беде дійсно цікаво, той звяжеться зі мною і все дізнається. І ні на що я не претендую. Проти чувака з ломом я не попру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а проти чупакабри ? :smile3:

Любой живой организм имеет право на существование в єтом мире. Если ОНО было создано Богом, значит ему это надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ОНО было создано Богом, значит ему это надо.

А если ОНО было создано Дьяволом ?

тогда чувак с ломом был прав, и нефиг гнать на него

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви особисто гроші виплачуєте?? Бо тема- стьоб!!!

Я особисто збираю заяви від бажаючих отримати, потім направляю в центральний офіс і з січня планується виплата коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки тут не роз'ясните хоча б хто і на підставі чого повертає гроші, і чому "Сбєрбанка росії", то ця тема неминуче буде скочуватись у флуд і мінуса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную виплатити по книжці мого прадіда

ви особисто гроші виплачуєте?? Бо тема- стьоб!!!

Я особисто збираю заяви від бажаючих отримати, потім направляю в центральний офіс і з січня планується виплата коштів.

А хто ви такий особисто? у центральний офіс чого? хто ваш керівник? які його контактні номери для уточнення правомірності ваших дій на цьому форумі?

post-2373-0-41170200-1324586002_thumb.jp

post-2373-0-48669500-1324586008_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную виплатити по книжці мого прадіда

ви особисто гроші виплачуєте?? Бо тема- стьоб!!!

Я особисто збираю заяви від бажаючих отримати, потім направляю в центральний офіс і з січня планується виплата коштів.

А хто ви такий особисто? у центральний офіс чого? хто ваш керівник? які його контактні номери для уточнення правомірності ваших дій на цьому форумі?

Гроші повертає Мавроді Сергій Пантелейович. Не вказую всіх данних бо знов викинуть мою публікацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші повертає Мавроді Сергій Пантелейович. Не вказую всіх данних ...

І не треба - прізвища достатньо. Дякую за відповідь, але "люто, бєшєно" мінусую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші повертає Мавроді Сергій Пантелейович. Не вказую всіх данних ...

І не треба - прізвища достатньо. Дякую за відповідь, але "люто, бєшєно" мінусую.

Це Ваше право. На відміну від інших людей я не слухаю, що кажуть, а спочатку розбираюсь сам і тільки тоді роблю висновки. П.С. Чому всі вважають його злодієм? Бо він не віддав гроші. А чому він не віддав гроші? Все просто, в нього їх забрали. А ось друге питання - чому ті хто забрав гроші не повернув їх вкладникам? Де вони осіли? 17 камазів грошей пропало.Спочатку розберіться, а потім ображайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему про МММ прикрили тому що вона порушувала правила форуму щодо публікацій "лохотронів"

Кому беде дійсно цікаво, той звяжеться зі мною і все дізнається.

А чому так складно запостити це на загал? Чи до вас подзвони, то крім того що лапши навішаєте то ще й з рахунку дінуться гроші?

Якщо можна, то відпишіть мені в ПМ те що збираєтесь казати по телефону.

І ще питання - який ваш інтерес? Яку ви мету переслідуєте? Допомогти людям "за так"? Справжні РобінГуди зараз рідкість, і якщо ви вже асоціюєтесь з МММ, то в мене великі сумніви що ви відноситесь до їхнього числа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему про МММ прикрили тому що вона порушувала правила форуму щодо публікацій "лохотронів"

Кому беде дійсно цікаво, той звяжеться зі мною і все дізнається.

А чому так складно запостити це на загал? Чи до вас подзвони, то крім того що лапши навішаєте то ще й з рахунку дінуться гроші?

Якщо можна, то відпишіть мені в ПМ те що збираєтесь казати по телефону.

І ще питання - який ваш інтерес? Яку ви мету переслідуєте? Допомогти людям "за так"? Справжні РобінГуди зараз рідкість, і якщо ви вже асоціюєтесь з МММ, то в мене великі сумніви що ви відноситесь до їхнього числа.

Я пропоную людям шанс повернути кошти, а вони починають розказувати, що нічому не вірять. Якщо боїшся телефонувати на мобільний - ось мій скайп romen-1.А що стосується Робін Гуда, то час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку розберіться, а потім ображайте.
Ні Вас, ні Мавроді ніде не ображав.
Я пропоную людям шанс повернути кошти, а вони починають розказувати, що нічому не вірять. Якщо боїшся телефонувати на мобільний - ось мій скайп romen-1.А що стосується Робін Гуда, то час покаже.

Давайте зекономим Ваш час - напишіть коротко, без суттєвих деталей ("дьявол кроится в деталях") процедуру отримання. Чому зекономим Ваш час - бо якщо хоча б кожний десятий на борді Вам подзвонить Вас послухати, Ви за день наговоритесь, вибачте, як дурний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку розберіться, а потім ображайте.
Ні Вас, ні Мавроді ніде не ображав.
Я пропоную людям шанс повернути кошти, а вони починають розказувати, що нічому не вірять. Якщо боїшся телефонувати на мобільний - ось мій скайп romen-1.А що стосується Робін Гуда, то час покаже.

Давайте зекономим Ваш час - напишіть коротко, без суттєвих деталей ("дьявол кроится в деталях") процедуру отримання. Чому зекономим Ваш час - бо якщо хоча б кожний десятий на борді Вам подзвонить Вас послухати, Ви за день наговоритесь, вибачте, як дурний.

ОК. Розказую. Для того, щоб повернути кошти потрібно написати заяву, де вказати ФІП, серія та № паспорта ким і коли виданий (ніяких копій паспорта чи кода не потрібно), сумму компенсації, показати книжку з вкладами зробленими до 1993 року які зависли. Я приймаю заяву і роблю фото книжки, оригінал відразу забирає власник без всяких змін. Далі я формую таблицю з данними вкладників і відправляю до Мавроді. Що стосується мого інтересу, то це людина визначає індивідуально і оплачує тільки коли отримує кошти на руки. Всі кошти надходять на мій рахунок і при передачі коштів людині я буду робити відеофіксацію, щоб потім доказати, що гроші реально були передані отримувачу. Якщо ще будуть які питання пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питання. На тих вкладах лежать радянські карбованці , в якій валюті повертають і по якому курсу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питання. На тих вкладах лежать радянські карбованці , в якій валюті повертають і по якому курсу?

в такой, 1:1

post-345-0-53914100-1324642514_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будівництво дитячого майданчика також Мавроді спонсорує, чи то зовсім друга пісня?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будівництво дитячого майданчика також Мавроді спонсорує, чи то зовсім друга пісня?

ТАК

Ще питання. На тих вкладах лежать радянські карбованці , в якій валюті повертають і по якому курсу?

Гривня, а сумму повернення визначає сама людина. І прошу не іронізувати, якщо не вірите то не засмічуйте ефір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...