Перейти до змісту

Допоможіть вибрати фотік


Рекомендовані повідомлення

Я в фотоапаратах не дуже розбираюсь, але хочеться взяти щось краще ніж просто мильницю, ці фотіки схожі і по ціні майже одинакові, порадьте що взяти краще

Olympus SP-600UZ Silver чи Fujifilm FinePix S2950 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАзбирай на зеркалку

Це схоже на те коли питають що краще взяти Део ланус чи Чері а мені радять назбирати на мерседес...

Проф. фотографом я ставати не збираюсь і фотік від 3500 грн купляти не збираюсь...

Ще раз повторюсь, хочеться щось краще ніж просто мильницю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАзбирай на зеркалку

про зеркалку ні слова не згадувалось

ТС, для чого тобі апарат? для яких цілей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз повторюсь, хочеться щось краще ніж просто мильницю...
З твого вибору що не візьмеш все однаково.

З.І. Краще вже візьми маленьку мильницю -- буде перевага у розмірі бо тягати з собою недозеркало з якістю мила якось не тру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівняння про ланос і чері доречне) а ось з мерседесом ти перегнув)

коли я хотів фотік- так само вибирав ультразум...краще мильниці і дешевше зеркалкі..клацав Olympus SP-600UZ, та після того як взяв в руки зеркалку- про ультразум і не згадував) свій д 40 взяв за 2400грн з кітовським обЄктивом 18-55

Хоча все залежить від того для чого тобі фотік)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівняння про ланос і чері доречне) а ось з мерседесом ти перегнув)

коли я хотів фотік- так само вибирав ультразум...краще мильниці і дешевше зеркалкі..клацав Olympus SP-600UZ, та після того як взяв в руки зеркалку- про ультразум і не згадував) свій д 40 взяв за 2400грн з кітовським обЄктивом 18-55

Хоча все залежить від того для чого тобі фотік)

Дружині треба щоб тиць-пиць фотка супер, а я хочу щоб деколи повикручуватися з настройками, люблю колупатися в девайсах, і щоб коштувало не дорого, про супер якісь фото ніхто не говорить, але там зліпити панараму і ще якісь приколи напівпрофесійні крутити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як для любителя, сімейних фоток вдома. природа, пейзаж, щоб можна було знімати HD відео, з зеркалки що оптимальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я хочу щоб деколи повикручуватися з настройками, люблю колупатися в девайсах, і щоб коштувало не дорого
Щоб дешево і функціонально ;) так не буває. Інакше випускали лише мило -- навіщо платити більше ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як для любителя, сімейних фоток вдома. природа, пейзаж, щоб можна було знімати HD відео, з зеркалки що оптимальніше?

Кенони чи соні дивись...на нікони щось всі плюються)

Дружині треба щоб тиць-пиць фотка супер, а я хочу щоб деколи повикручуватися з настройками, люблю колупатися в девайсах, і щоб коштувало не дорого, про супер якісь фото ніхто не говорить, але там зліпити панараму і ще якісь приколи напівпрофесійні крутити...

Сестра на авто фоткала(оригінал) http://cs9764.vkontakte.ru/u153947087/-3/z_1269a48f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як для любителя, сімейних фоток вдома. природа, пейзаж, щоб можна було знімати HD відео, з зеркалки що оптимальніше?

Якщо не будете заморочуватись з додатковими обєктивами, і зйомка відео важлива, то ІМХО краще взяти соньку з напівпрозорим дзеркалом. Вона компактна і при зйомці відео працює автофокус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружині треба щоб тиць-пиць фотка супер, а я хочу щоб деколи повикручуватися з настройками, люблю колупатися в девайсах, і щоб коштувало не дорого, про супер якісь фото ніхто не говорить, але там зліпити панараму і ще якісь приколи напівпрофесійні крутити...

Сестра на авто фоткала(оригінал) http://cs9764.vkonta.../z_1269a48f.jpg

Що це за фотик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружині треба щоб тиць-пиць фотка супер, а я хочу щоб деколи повикручуватися з настройками, люблю колупатися в девайсах, і щоб коштувало не дорого, про супер якісь фото ніхто не говорить, але там зліпити панараму і ще якісь приколи напівпрофесійні крутити...

Сестра на авто фоткала(оригінал) http://cs9764.vkonta.../z_1269a48f.jpg

Що це за фотик?

Nikon D40

Nikon L110 або L120 тобі в помощ. або Fujifilm s9600 (якщо знайдеш непоганий б\у)

Тільки не дешеві нікони, мажуть і фокусуються дуже довго.

В такому бюджеті - Fujifilm , Kodak, Canon, з компактних модельок класні Sony

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3327482895-nikon-d40-nikkor-35mm-f-1-8g-af-s-dx.jpg

Ультралегкий, простий, світосильний та даючий чудові фотки комплект:

Nikon D40 + Nikkor AF-S 35mm 1.8G

добре пошукати - в 3500 грн вписатися можна.

Якщо відео не критично - найкращий варіант на свої гроші, всіляким сучасним ультра-компактам-зумам повзти і повзти....

7dTyCubr.jpg

sjkHvANx.jpg

Ty1vx7Pq.jpg

TuYTOFNT.jpg

34414AbU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не дешеві нікони, мажуть і фокусуються дуже довго.

пора вже знати, що мажуть руки, а дешеві нікони - це тонкі мильниці, а не ультразуми за 2к гривень ;)

ще одне питання до ТС - який бюджет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не дешеві нікони, мажуть і фокусуються дуже довго.

пора вже знати, що мажуть руки, а дешеві нікони - це тонкі мильниці, а не ультразуми за 2к гривень ;)

ще одне питання до ТС - який бюджет?

Якщо не помиляюсь в тебе самого Canon, або принаймі перший був саме він A590 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь в тебе самого Canon, або принаймі перший був саме він A590

був. тепер а620, який без стаба. і нічого, не маже)))

знайомий прикупив sx130 на розетці. з картою пам*яті 10 класу на 8 гіг і доставкою обійшлось в 1549 горивень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...