Перейти до змісту

УВАГА! КРЕДИТНІ АФЕРИСТИ


helper

Рекомендовані повідомлення

Мене ще цікавить моральне обличчя газети Волинь, котра майже вся забита реклаиою цих ,,спілок.,,

Не знаю за матір, але совість свою ці газетярі вже продали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене ще цікавить моральне обличчя газети Волинь, котра майже вся забита реклаиою цих ,,спілок.,,

а остатки "гадалка Вита" и "целитель Серафим"? а то давно не держал в руках....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене ще цікавить моральне обличчя газети Волинь, котра майже вся забита реклаиою цих ,,спілок.,, Не знаю за матір, але совість свою ці газетярі вже продали.

Я тебя умоляю..... Если б ты был владельцем газеты, то чхать бы ты хотел на содержание рекламы, главое, что-бы за неё платили. Если у них все доки в порядке, то зачем отказываться от живых денег?

Вот кто совесть потерял, то это коммунистические "Рабочая газета" и др, где последние страницы заполнены рекламой всяких псевдопанацей от разных болезней, никому не помогающих массажёров и прочее, но это уже другой разговор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Повернення вкладених грошей законним шляхом із псевдо-кредитних організацій, фінансових пірамід, накопичувальних програм, придбання товарів у розстрочку в групах. Тут була реклама, яку вирізав модератор.

До автора топіка: у Вас є дві години, до 19:30 28.09.2012, щоб викласти скани судових рішень, квитанцій чи інших документів, які підтверджують, що Вам вдалося повернути кошти Ваших клієнтів, і Ви можете рекламувати свої послуги. Якщо докази того, що Ви можете допомогти людям буде надано - я поверну вирізані мною номери телефонів і адресу сайту. Якщо цього не буде зроблено - на Вас чекає бан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Як діють фірми, які працюють за принципом "покупки товарів у групах" http://hafpartner.com/?page=.2.4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...