Перейти до змісту

У Бурятії горіла будівля парламенту


Korting

Рекомендовані повідомлення

Будівля Народного Хуралу (парламенту) Бурятії загорілася близько 9.45 (2.45 за Києвом) в Улан-Уде, повідомив РИА Новости представник Головного управління МНС Росії по республіці.

У цій будівлі розташована також резиденція глави Бурятії В'ячеслава Наговіцина. Люди евакуйовані. Як повідомили Интерфаксу в прес-службі МНС Бурятії, пожежу загасили.

"Горів дах на площі 20 квадратних метрів", - сказав він. Про потерпілих і причини пожежі не повідомляється.

У гасінні задіяні 23 одиниці техніки, а також 26 осіб, передає Интерфакс.

Про збиток поки не повідомляється.

Як повідомив співробітник адміністрації президента республіки, пожежа в чотириповерховій будівлі виникла безпосередньо над крилом, де розташовується робочий кабінет Наговіцина і його помічників.

Сам глава республіки в понеділок перебуває у відрядженні. Депутатів парламенту в будівлі також могло бути лише кілька людей - в будівлі кілька місяців триває ремонт, хоча тут відбуваються сесії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канєха, як і всі 100500 регулярих, безцінних новин кортінга

+як корінного бурята, це не могло обійти стороною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж кажу - треба створити окремий форму "Кортінг", де він зможе нести всяку таку нісенітницю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, це дійсно важлива тема для луцького форуму?

Так легко гавкати на Кортінга. Кортінг не модер і з "богами" не тусує, по попі погано не зроблять.

Що може бути безпечніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не пости всяку х..ню і ніхто на тебе не гнатиме, чи в тебе план в день створити 1000500 тем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто б не "гавкав", якби не було всякої нісенітниці в твому виконанні

ти б ще про Гондурас написав :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужная новость-давно из Бурятии не было новостей-я уж начал беспокоится,а тут бац-горит парламент, значит есть еще чему гореть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене закрадається підозра, що кортінг клон когось з команди форуму - щось надто довго ніхто не приймає до нього жодних мір.

часом по декілька разів за день вброси усілякої чехарди.

чи то сказується брак загальнофорумних правил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось надто довго ніхто не приймає до нього жодних мір.

Голос Харитона Уй@бищенки. А шо, можна пустить, хлопці - воно, інженер, як цуценята - скавучить, то так весело робиться, а набридне - придушим та й викинем к куям!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вот подумал что если поискать моих предков до 100-го колена то велика вероятность что в Буратии у меня есть родственник, так что мне важно что там в Буратии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Korting, ну викладуй, що там далі погасили пожежу чи згорів парламент? а то народ заінтригував а сам пропав, чи може ти готуєш слідуючий сюжет по бурятії як 26 доблесних бурятських пожежників з 23 відрами одиницями техніки борються з наймовірними масштабами полжежі на площі 20 квадратних метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Горів дах на площі 20 квадратних метрів"

У гасінні задіяні 23 одиниці техніки, а також 26 осіб

Замечательная математика - по машині і людині занасити метр на метр. А скільки бабла буде списанно на бенз, на премії, на сверхурочні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі в Тегусігальпі є те ж багато чого цікавого....)) але реально новина про бог-зна де це фффф...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нізна як ви,

а лічна я забанив би його чісла до 15 січня даби не омрачав праздніків всякими далба кашмарами катастрофами і прочею ахінєєю

е нє батінька, на новорічні свята без придворного шута залишитись це не по феншую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нізна як ви,

а лічна я забанив би його чісла до 15 січня даби не омрачав праздніків всякими далба кашмарами катастрофами і прочею ахінєєю

е нє батінька, на новорічні свята без придворного шута залишитись це не по феншую...

ги)) багатьом тут забанений Кортінг був би як подарунок від Борди на новорічні свята))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як ви не розумієте, це ж тонкий натяк на грубі обставини. В Кінаха бурятське коріння!!!

:ura::smile-zachot::sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, темка повеселила народ. Навіть флеймом це назвати язик не повертається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж кажу - треба створити окремий форму "Кортінг", де він зможе нести всяку таку нісенітницю)

Кортiнга забанити не проблема, а наш форум ти оживляти будеш ? чи при нажиманнi кнопки *Просмотр новых публикаций* буде 99% куплю продам ? Нiхто не каже, жо бiльшiсть новин Кортiнга потрiбнi чи важливi, але при нинiшнiх куплюпродажних виключно тенденцiях це хоч якась *развлекуха* , в тому числi й для тебе, раз ти всетаки зайшов у цю тему i залишив свiй важливий коментар :) Це iнших теж касается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стопудово Маньяк прав... бо уже точно достало это однообразное куплю-продам....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...