Перейти до змісту

Потрібен економіст з аналітичним мисленням


Dan

Рекомендовані повідомлення

На роботу в Банк потрібен економіст, з аналітичним мисленням.

Пропонована посада: Головний економіст.

Вимоги: Логічне мислення, досвід роботи з кредитами (зі сторони Банку та/або сторони Позичальника), вміння інтерпритувати основну фінансову звітність підприємства.

Освіта: економічна або/та юридична.

Заробітна плата: пристойна, але обговорюється після співбесіди.

телефон 8-068-562-1-562. Богдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботу в Банк потрібен економіст, з аналітичним мисленням.

Пропонована посада: Головний економіст.

Вимоги: Логічне мислення, досвід роботи з кредитами (зі сторони Банку та/або сторони Позичальника), вміння інтерпритувати основну фінансову звітність підприємства.

Освіта: економічна або/та юридична.

Заробітна плата: пристойна, але обговорюється після співбесіди.

телефон 8-068-562-1-562. Богдан.

А можливе прийняття на роботу якщо закінчив 4-курс юридичного факультету цього року ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава пропозиція. Шукають економіста з юридичною освітою. А яким чином юрист аналізуватиме баланс підприємства? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон 8-068-562-1-562. Богдан.

А можливе прийняття на роботу якщо закінчив 4-курс юридичного факультету цього року ?

Так, за умови, якщо є досвід по підготовці документів для отримання банківських кредитів.

Цікава пропозиція. Шукають економіста з юридичною освітою. А яким чином юрист аналізуватиме баланс підприємства? :P

Це дуже поширине явище, коли у економіста є друга, юридична, вища освіта. Таким спеціалістам значно більше платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нова фішка наших банків :)

про фишки банков - у нас сейчас набирают народ

основное требование - голова чтоб варила

второе (тоже обязательно) - английский.

третье - владение ПК

остальное - пох. типа научим.

с какой-то стороны это хорошо. но учить народ банковским азам - ой, муторно.

ко мне скоро припруть помошника, мне предстоит обучение... мама, я его убью :)

Освіта: економічна або/та юридична.

Це дуже поширине явище, коли у економіста є друга, юридична, вища освіта. Таким спеціалістам значно більше платять.

интересный критерий. людей с економична та юридична - человек пару сотен на всу Украину, ИМХО

я против "та" в данном выражении :)

по второй вразе - не согласен. смотри выше, таких людей, поверьте, немного в этой стране

А можливе прийняття на роботу якщо закінчив 4-курс юридичного факультету цього року ?

Так, за умови, якщо є досвід по підготовці документів для отримання банківських кредитів.

стоп!!! человеку с двумя высшими образованию предлагают работать кредитным экспертом?

ужос!!!

я с кредитом имел дело только когда оформлял оный. всё. и, поверь мне, Dan, могу быть кредитчиком не хуже чела с 3 высшими образованиями, несмотря на то, что у меня одно и лингвистическое...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересный критерий. людей с економична та юридична - человек пару сотен на всу Украину, ИМХО

я против "та" в данном выражении ;)

по второй вразе - не согласен. смотри выше, таких людей, поверьте, немного в этой стране

Не верно. Таких много. Человек оканчивает Институт, а потом ФПДО.

стоп!!! человеку с двумя высшими образованию предлагают работать кредитным экспертом?

ужос!!!

я с кредитом имел дело только когда оформлял оный. всё. и, поверь мне, Dan, могу быть кредитчиком не хуже чела с 3 высшими образованиями, несмотря на то, что у меня одно и лингвистическое...

Нет.

Во-первых, не "эксперт" а "аналитик" - аналитик оценивает риски...

Во-вторых, таких кредитчиков "которые для себя оформляли...", правильный клиент "поставит в трёх соснах"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...