Перейти до змісту

Авто Мотів Шоу 2007


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Оскільки ніхто в темі форуму не описав цю подію візьму це право собі.

Зразу хочу відмитити високий рівень організації виставки.

Признаюсь був вражений і рівнем організації, і рівнем "шоу", яке хотів показати кожен виробник.

Єдине що не сподобалось це температура повітря в ЕкспоЦентрі. Жара стояла така, що деякі люди поспіхом проходили усі стенди, аби вийти на вулицю і сховатись в тінь, з можливістю випити чогось прохолодного.

З виробників авто були майже всі, окрім тих якими торгує корпорація УкрАвто (керівник даної корпорації має відношення до організаторів СІА що буде проходити з 27.05.007 по ... непам'ятаю)

Фото я виклав тільки тих авто які були цікавими для мене тому прошу пробачення за суб'єктивне представлення виставки. Якість фото не ахті оскільки ловити момент було дуже важко - люди товпами крутились біля кожного автомобіля.

Поїхали.....

CARLSSON саме з великої букви. Даним креатором була представлена нова CL-ка від виробника Mercedes

gallery_19_38_21146.jpg

BENTLEY не була представлена на шоу але стояв стенд ВІП-КАР де були і Bentley і Rolls і взагалі невідомий мені звір (фото за Бентлі)

gallery_19_38_84647.jpg

gallery_19_38_95936.jpg

LAMBORGINI - це взагалі моя улюблена марка. Шкода що в ній не можна було посидіти :mdr: .

Spyder cabrio, no comment....

gallery_19_38_6448.jpg

Murcielago :ok::mdr:

gallery_19_38_79207.jpg

Вид з боку цього шедевру

gallery_19_38_17147.jpg

Скромний Jaguar-чик теж кабріо. Дівчат звідти дрючком не виженеш...

gallery_19_38_18067.jpg

Вже проскакувала в темі AUDI R8. Вживу надзвичайно красивий автомобіль.

gallery_19_38_56844.jpg

Надзвичайно сподобався мені новий Lancer від "японського БМВ" агресивний дизайн. Я думаю що при гарному тюнінгу це буде популярний автомобіль в молоді (тої яка може собі його дозволити)

gallery_19_38_20257.jpg

От так була представлена нова ТТ

gallery_19_38_8026.jpg

Дівчина не ахті... але з ДУЖЕ великими "перевагами" :)

Ось вона ближче

gallery_19_38_17351.jpg

Ну і на останок хочу поділтись з вами презентацією робота ASIMO від компанії HONDA.

Робот класний, коли він ходив у мене аж гордість брала за революційний розвиток технологій.

gallery_19_38_16875.jpg

gallery_19_38_19130.jpg

Десь загубив фото нової Легенди від цього виробника теж варта уваги.

Якщо буду на СІА то викладу детальніший репортаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спайкер, за Бентлі стоїть Spyker C8 Laviolette!

на рахунок дрючка при наявності такого ягура шанси вдало використати дрючка різко виростають :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер! Думаю "махнуть" на выставку в эти выходные, если конечно занят не буду. Можно было-бы выложить несколько и других "автівок" мне нравятся средние классы. Хотя отдельное спасибо автору этой темы. МОЛОТОК!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок дрючка при наявності такого ягура шанси вдало використати дрючка різко виростають :);)

:) На рахунок дрючка це тема....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновив фото з автоМотівШоу.

Хто не встиг побачити Велкам.

На СІА особисто не був, але були друзі.

Якщо вдасться у них взяти фото то викладу щось цікаве.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...