Перейти до змісту

Як роздати нет? Провайдер Фотаком.


Рекомендовані повідомлення

Є інет від фотакому, в підїзді зробили таку штуку, як партнерство - лінія у свіч і розкидає по локалці в різні квартири нет, при чому, кожен має свій логін/пароль. У квартирі є стаціонарний комп, який дивиться у локалку, і ноут, який треба підключити до нету по фі-ві так, щоб два компа були під одним логіном/паролем.

У фотакомі написали заяву про зняття авторизації.

Питання: тут буде досить поставити свіч+точку доступу чи потрібне ще якесь обладнання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Так обладнання тобі буде достатньо, але тікі в тому випадку, коли в тебе комп стаціонарний буде постійно працювати і + юзергейт.

В д-лінка є ще роутер типу лан без адсл прописуєш логін пароль і в тебе два компа в сетці (по НАТ)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на датагрупі(домашні мережі) от така штука не прокатить?

я щось пробував...і ніяк

напевно через те що рееструеться МАК адреса мережевої плати...і вже іншу не пускає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на датагрупі(домашні мережі) от така штука не прокатить?

я щось пробував...і ніяк

напевно через те що рееструеться МАК адреса мережевої плати...і вже іншу не пускає.

треба перепрописати МАC твого роутера на стороні ДГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, мав на увазі не роутер.

а другу мережеву плату,і через неї роздати нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто по перші платі іде підключення до ДГ, а по другій роздача на інший комп.

Можливо це реалізувати саме з цим провайдером?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ну да.

В першу мережеву включаєш ДГ в другу включаєш свою мережу.

Зі сторони ДГ айпішніки видані провайдером.

В другу свою мережу. Якщо шарити віндою то на ній буде 192.168.0.1

Вона і буде шлюзом для твоєї мережі.

Включиш не правильно відріжуть шнурок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йолікіпаліки...обрізати нічого не треба)

Значить ситуація така

На платі по якій іде ДГ

розшарив доступ користувачам мережі до і-нету

робив на другій мережевій налаштування

Ип 192,168,0,1

Маска 255,255,255,0

на Ноуті

Ип 192,168,0,2

Маска 255,255,255,0

Шлюз 192,168,0,1

ДНС 192,168,0,1

налаштував мережу, копми в одні робочій групі, пінгуються,

а от інтернету на буці всеодно немає(

злий брандмауер і фаервол, вимкнув

розумію що для домашньої мережі такого типу було б простіше маршрутизатор придбати, але загорівся ідеею такого плану.

які будуть поради?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О_о,

зовсім інша справа,

так от де та "собака зарита"

дякую за допомогу!

все працює чудово.

і відрізати нічого не довелося=)

або я про це ще не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим сам дав лінк на топік, в якому я в 19тому пості сказав про необхідність вписувати DNS провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У середу скажу, чи працює) Мають принести D-link dir 320. Кажуть, надійний девайс для маршрутизації... Хто що може сказати про цей роутер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для дому нормально.

Є USB порт, який при перепрошивці модему можна використовувати для підключення 3G модему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЕЛП! Приніс новий роутер длінк 320, підключив до мережі, на роутері показує, що є підключення, а в службі підтримки мій роутер не бачать!!! мак-адреса склонована з мережевої карти компа, пінг з компютера далі айпі роутера не канає! що робити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... в підїзді зробили таку штуку, як партнерство - лінія у свіч і розкидає по локалці в різні квартири нет, при чому, кожен має свій логін/пароль. ...

У фотакомі написали заяву про зняття авторизації.

ХЕЛП! Приніс новий роутер длінк 320, підключив до мережі, на роутері показує, що є підключення, а в службі підтримки мій роутер не бачать!!! мак-адреса склонована з мережевої карти компа, пінг з компютера далі айпі роутера не канає! що робити???

можливо потрібно спитати людей які робили "партнерство"? а служба підтримки можливо не бачить "партнерства"?

і як роутер показує шо є підключення? параметри WAN порта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЕЛП! Приніс новий роутер длінк 320, підключив до мережі, на роутері показує, що є підключення, а в службі підтримки мій роутер не бачать!!! мак-адреса склонована з мережевої карти компа, пінг з компютера далі айпі роутера не канає! що робити???

Як понять, склонована..?? куда вона склонована а головне для чого??? шо це за прикол такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В роутері можна затаи мак. Він переписав мак з мережевої і назначив її маршрутизаторові.

Спробуй правильно налаштувати залізяку. І все в тебе получиться. Не забуваємо про авторизацію. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "рідній" прошивці по замовчуванню мак такий: 00123456789а, поставив останню прошивку, то там взагалі мак треба прописувати вручну. хто буде говорити, що будь який мережевий девайс має свою унікальну мак адресу - правильно, вона є в налаштуваннях LAN, для WAN - задається вручну.

Налаштування WAN статичне, всі параметри (IP, DNS1, DNS2, Gate, Mask, MAC) перекопійовані з марежевої карти компа. Міняв мак на інші - все одно не бачать. Партнерство - в сусідніх квартирах нет є, дзвонив у службу підтримки - сказали, що сусіди пінгуються, а от мій роутер - ні, підключаю до компа - да.

і як роутер показує шо є підключення? параметри WAN порта?

в роутері там є такий значок, який відображає чи є підведений інтернет. параметри WAN порта - це IP, DNS... і т.д.?

Далі... сьогодні ходив до друга, в них інтернет від Візора. Також по статиці. Ввели відповідні параметри - все працює.

Завтра піду спробую замінити кабель... хоча на компі нет є..... ну більш нічо придумати не можу(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...