Перейти до змісту

Пропоную постройку дерев'яних домів з бруса


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Пропоную постройку дерев'яних домів з бруса, (робота коштує повністю з нуля під ключ 13000у.о.), це приблизно будинок 8х8м, (сама робота, без матаріалів). Пізніше викладу фото готових домів, також можливі постройки саун , бань, і т.д., ЯКІСНО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную постройку дерев'яних домів з бруса, (робота коштує повністю з нуля під ключ 13000у.о.)

Це з матеріалами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) предлагайте любые заводы сапог, есть дениг :otk:

не втримався - вибачайте

інформаційний зміст повідомлення - 0 - это не правильные пчелы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподівався що мій пост сподвигне афтара на викладення більш детальної інформації, я помилявся а шкода так хотілось хатку за 13 000 баксюків ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Было бы интиресно посмотреть цены на материалы. Хотя в наше время они растут не по дням а по часам. Думаю любую предложенную сумму просто нужно множить на 2 и при наличии данной суммы смело строить дом. Сколько по Вашему мнению будет стоить предложенный дом 8х8 в материалах. Возьмём планку ценовой категории - среднюю. Ведь можно купить газовый котёл за 2000, и за 1000. То же и с остальным материалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Было бы интиресно посмотреть цены на материалы. Хотя в наше время они растут не по дням а по часам. Думаю любую предложенную сумму просто нужно множить на 2 и при наличии данной суммы смело строить дом. Сколько по Вашему мнению будет стоить предложенный дом 8х8 в материалах. Возьмём планку ценовой категории - среднюю. Ведь можно купить газовый котёл за 2000, и за 1000. То же и с остальным материалом.

Ціна буде космічною. В Новій лінії одна дошка 68 Грн. коштує :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную постройку дерев'яних домів з бруса, (робота коштує повністю з нуля під ключ 13000у.о.), це приблизно будинок 8х8м, (сама робота, без матаріалів). Пізніше викладу фото готових домів, також можливі постройки саун , бань, і т.д., ЯКІСНО...

1-2-3? поверхи? сіки квадратів? можливо краще виклади приблизний кошторис робіт. З якого бруса? це буде накритий будинок з Столяркою (окна двері), опалення каналізація?

Для мене ця пропозиція досі лишається вельми туманною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізніше викладу фото готових домів

Мне почему-то тоже кажется, что автор здесь больше не отпишется... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як автор втік, напишу номер свого дядька який занімається постройкою дерев'яних домів, саун і т.д., звати Міша 80638312206

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше выспроси у него приблизительные условия/расценки и выложи тут ;)

повністю солідарний з попереднім оратором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ціни на будинки з бруса від 250 у.е. до 400 у.е. (можливо і більше, коли брендові, типу Хонки фінської) за 1 м.кв.

Без установки будиночки йдуть порядка 150 у.е. за м.кв. Це стіни, перегородки, підлога і каркас даху (без покриття).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...