Перейти до змісту

Оце боротьба!


init

Як ви ставитесь до таких методів боротьби з геймерством?  

37 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

За кого?

За задротів, який очі не відвів на цицьки ?А потім скаже - ти бачив як вона на мене дивилася? То через те, що я чорний ельф 80-го рівня!

А як вона біля мене терлася.. То через міг прокачаний супер-ультра-мега магнетизм! тьфу..

За жабри і поки тепла..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, що на дівчат ніхто не звертав уваги :huh: :huh: :huh: :huh: це ж так протистояти інстинктам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто довго заліпає, дівчата вже не страшні, лікарі так кажуть.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За кого?

За задротів, який очі не відвів на цицьки ?А потім скаже - ти бачив як вона на мене дивилася? То через те, що я чорний ельф 80-го рівня!

А як вона біля мене терлася.. То через міг прокачаний супер-ультра-мега магнетизм! тьфу..

За жабри і поки тепла..

1. За свій варіант.

2. Згоден з думкою про задротів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась непристойність. Непристойна поведінка осіб чоловічої статі на фоні все так же непристойної поведінки жіночої статі

А чому тут 16+, а там 18+?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю як мінімум трьох таких людей які навчаються в моїй групі ........ тільки вони ВОВ грають не контру як в відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все началось с того, что девушка у себя в ЖЖ написала что-то типа:

"Мой парень - жуткий задрот, девченки, давайте пофлеш-мобим, да?"

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В усьому винна державна політика в сфері сім’ї, молоді і спорту. Молодь росте "пропащою силою". Ніби і не дурні, щось тямлять - а куди податися, чим зайнятися? Обирається найлегший варіант - "заліпати"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, не граждане ведь передают детсады под центры занятости и пенс.фонды.

Вроде, нам садиков хватает... Хотя, сами виноваты никто ведь не возражал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось ходив в інет клуб Неополіс що в центрі(треба було скачати пару торентів швидко) так от там приблизно 6-8 осіб типу школоти заліпало до того як я прийшов і ще залишались після того як пішов (сидів я бизько двох годин) ....... за цей час я почув кучу матів зі сторони цієї школоти віком десь так років 13-14 ............... так що держава тут нідочого виховання батьків ось де причина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...