Перейти до змісту

Сервер Lineage II


MrVes

Шановні Геймери і не тільки! Як на вашу думку: Чи варто булоб просити адміністрацію створити Lineage сервачокс...  

39 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Але треба щоб ззовні конектилися люди :angry:

Бо грати в ЛАйн Ейдж на 10-х не прикольно! :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потдерживаю Songoku,

зачем городить свои сервера если на них будет 3 человека....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Сервера Лінійки в Луцьку не буде.

На фотакомі точно.

Візор точно не ідіоти щоб до 10 - 20 народу які платять за доступ тільки до світлан абонплату по 25 грн купу лівого народу зі світу, які відповідно зіжруть троха зовнішнього кналу і відповідно плати за нього.

Такшо господа бажаючі всеприсутньої халяви вибачте :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для народу якому подобаются ММОРПГ і який мріє про сервак:

Для того щоб нормально грати в ігри типу Ворлд оф Варкрафт, Лінейдж, Ультима потрібна величезна кількість народу. Навіть ігри на самих розвинутих лівих СНГ серверах не можуть зрівнятись з іграми на офіційних на яких одночасно сидять приблизно по 5тисяч народу.

Втомуж Лінейдж для того щоб вбити одного дракона збираються компанії в 500хайлевелів.

Тепер подумайте чи зможете ви зібрати таку кількість бажаючих грати в нашому маленькому Луцьку?

Якщо ставити відкритий доступ до цього сервера це не буде вирішенням проблем, адже народ потрібно чимось сильно зацікавити щоб він кинув своїх персів 60го левела заради того щоб почати качатись на вашому серваку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd Те що ФотаКом вирішив зупинития на досягнутому (сервак катрера) ясно - це читається проміж Ваших сухих рядків. Не видно жодної клякси оптимізму, або ж бажання рухатися далі (Звичайно!!! Для цього потрібно кошти і персонал.... )

Дійсно не ясно тільки, вельмишановний kmd, що малося на увазі щодо всеприсутньої халяви!??? Я про це нічого не писав :angry:

:naezd:

silia Згідний з тобою, але У Луцьку є багато люду які грають на різних серваках і які можуть привести з них інших!

Чому вони кинуть свої чарів 60 lvl і перейдуть на наш сервак? Чим їх зацікавити??? Елементарно - стабільний, жорсткий сервак з нормальними рейтами.... (Хоча для цього треба ДУЛЯРИ на сервак і кваліфікований персонал + ДЛЯРИ до нього!!!) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ є а ле його наберется дето біля 100ні і всі будуть грати в різний час от і вийде що одночасно буде сидіти по чел 10-20 не більше. А що за резон грати в величезному світі в 10х ?

Да і Лінейдж вже починає потрохи здавати позиції , багато знайомих які рубились в неї починають спригувати(хоча може хтось спригне інший підсяде :) )

Нащот серваків різних ігр то прошу не спішити з висновками і трішки почекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які плани щодо серваків? Має щось появитися??? Ходять чутки??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atoller Я сподіваюсь, що ти маєш на увазі Новий Рік .....

Історично склалося так , що Дід Мороз вже 3-ть роки морозиться і нічного не приносить - я починаю думати що це развод!!! :)

ЗюІю А якщо серйозно, то що має появитися???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ завязуйте з сервером Лайнейджа. Ми точно не потянемо його..

Наприклад На Wnet (на якому я сиджу) :

Сейчас в мире C1: 693   

Сейчас в мире C3: 0

Больше всего игроков: 1332

Всего аккаунтов: 54292

Всего персонажей: 104959 

Всего кланов: 4134

і пінг всього-то 85.

Простіше всім нам конектитися на один, якийсь конкретний сервак і там збиватися в Клан! От і все. А свій сервак - це просто дуже багато гемор#$. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне ми граємо на Харківському серваку після того як здох Київський (парадокс). Тас там банда непогана - в один клан не поміщаємось!!! Але сервак не ахті - лагів дофіга. Вони (Харківчани) вже поставили новий сервак який буде надзвичайно БЕСТ, але в цей розводняк не особливо віриться.... Персів переносити вони не будуть, а починати з самого початку це вже так впадло!!!! Адреса сайта харківського сервака лінєйкі (з елементами третіх хронік) www.l2onkine.net

Якщо хтось тама геймсує, то маякуйте.... :)

WWW.L2online.net - сорі за ОПЯЧАТКИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8) для цого є адмін :) щоб казати що кому редагувати :))

а ти Леголасе мабуть сьогодні вирішив понад все набрати 200 постів:))

Я про Лінєйку чув.. але не грав.. бо забирає (наскільки я чув) це дууууууже багато часу.... думаю з Луцька занадто мало людей для СЕРВЕРА Лінєйки..

та і завеликий рівень зараз це для ФК.. і Візора.. хоч і ПриватОнЛайн сюди приплюсуй.. ВОни он ніяк домовитись неможуть щоб мережі об"єднати..

СвітлаН + ЛМ.. + приват онлайн..

ОТТОДІ я думаю дійсно щось можна буде думати за ігрові СЕРВЕРА!...(але всеодно не лінєки 8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на інтузіазм відписувачі я змушений погодитися, що Сервака Лінєйки не буде .... Дійсно не той рівень, хоча вона як сказав silia відмирає. Це свідчить про те, що рівень начтільки мізерний, що жах! :) А на рахунок об`єднання мереж, то цього теж не буде через те, що кожен з провів вхопив кусок і не хоче його відпускати, хоча і ділитися з кімось теж (це зрозуміло) але в жодного з 3-х немає потужностей щоб самому витянути весь лан і т.д.

Фотаком - "не тянемо там, там і там ....."

Візор - "будемо проводити роботи у Вашому районі (вулиці) за 4-ри місяці"

Приватонлайн - незнаю (хтів би збрехати але не можу), але все також не так гладко ....

А ми в ролі пересічного визвєра паримося і думаємо як підключити кума, брата і колєгу до тої мережі в якій перебуваєш сам....

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обєднати мережі і брати за міжмережевий траф ТРОХи грошей вигідно всім трьом.

імхо. так як зацікавленість в підключенні виросте в 3х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 2 тижня потому...

У мене не откривається Character status (Alt I)

все решта працює відмінно. і взагалі це віднедавна. я не знаю що сталось і як його поміняти назад. може підкажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і зробив. знову пропадчив, але тепер на сервак чогось не пускає. тупо ввожу логін і пароль, нажимаю "принять" чи щось таке, але нічого не змінюється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Люди, граю на серваку www.la2.kiev.ua

стабільно біля 600 чол. грає. досить весело. якщо є прихильники лінейки давайте переходьте на цей сервак, мутнем луцький клан....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я граюсь трішки в лінейку, але тут я не був активним бо чомусь цілий тиждень ЛМ був у мене дуже повільним + сесія все таки... :-)

то як щодо лінейки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...