Перейти до змісту

Наша Russia


D@ve

Рекомендовані повідомлення

nasha_russia.jpg

Смешные мужчины живут в России. Один работает фрезеровщиком и неожиданно понимает, что влюбился в директора своего завода Михалыча.

Другой - консьерж элитного дома - сам пишет на стенах своего же подъезда матерные слова.

Целая команда футболистов находится под жестким гнетом карликового тренера.

Новый скетчком «Наша Russia» - самые разные мужчины в неожиданных ситуациях и исполнении МИХАИЛА ГАЛУСТЯНА и СЕРГЕЯ СВЕТЛАКОВА.

В подготовке сценария и формировании образов и скетчей принимали участие создатели «Комеди Клаб».

А финальную песню написал и спел Паша Воля. Плюс кинорежиссер Максим Пежемский - и новый образец

альтернативного юмора готов. Радикальный и смешной, как «Комеди Клаб» и киношный, как ТНТ-Комедия.

========================================

Будемо дивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один работает фрезеровщиком и неожиданно понимает, что влюбился в директора своего завода Михалыча.
Підараси нам не друзі!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись я працював на одному радіо в Луцьку. Крім того, на цьому радіо працював один піда... Один гей - приходив часом вести свою програмку...

І якось ми з іншим моїм колегою нормальонї орієнтації, після невідомо якого за рахунком сумісно випитого пакету вина, вищевказаним мною надписом "заклеймили" всі бобіни з передачами цього гея...

Було весело!

А відносно фільму... Часом скачаєш щось, подивишся - і шкода часу. Щось мені підказує, що цей фільм - такий самий варіант. Ніж обмінник всяким "ге" захаращувати - ліпше зробити колекцію достойних "оскароносних" фільмів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ліпше зробити колекцію достойних "оскароносних" фільмів.

"Холодная гора"?

оскароносні підараси нам також не друзі :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, малась на увазі "Горбатая гора", а не "Холодная гора"?

Це хороший фільм. В ньому підараса вбивають.

Чудовий фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вбивають п;№?в, навідь оксароносних, то хороше кіно. Підримую. Проте на рахунок даного топіку, йдеться про серіал, з доволі непоганими відгуками. Вже лежить одна серія. Можу викласти на загальну пробу, а там побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно, tastes differ, как говорится, так что пусть заливает.

Может кому и понравится.

Но лично я даже качать не буду :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАЛИВАЙ!!! Скільки серій маєш? А то я вісім штук передивитися і сміявся до посінєнія!!! Прикольний серіальчик!!! Особливо про строїтєлєй і футболістів, це ващє умора!!! Обов"язково всім дивитися....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте, хто подивився, напишіть відгуки, от і все... або ще краще оцініть за 5-тибальною шкалою... ось і вирішим...

це ж я так зрозумів стьоб чистої води, так що може і варто глянути :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив першу серію в розділ з серіалами.

Цю серію 2 рази по ТНТ бачив. Супер! Якщо ще маєш заливай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Залито 6-7 серии

файл именованый "наша раша 6" - не качайте - битый

ссылки на серии

6

ftp://[email protected]/Video/Serials/na...0russia%206.avi

7

ftp://[email protected]/Video/Serials/na...0russia%207.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...