Перейти до змісту

Андрію Калахану (АК88) терміново потрібна допомога


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Сыну моего старого друга-врача (ныне пенсионер) Сергея, совсем молодому талантливому парню АНДРЕЮ КАЛАХАНу из Луцка

http://vkontakte.ru/kalahan поставили страшный диагноз - аденокарцинома лёгкого (рак). Сейчас срочно ищем варианты лечения (Куба, Израиль,....). Нужны средства. Очень прошу помочь!

Наименование банка: ПриватБанк

МФО 305299

ОКПО 14360570

Расчетный счет: 29244825509100

Получатель: Калахан Сергей Андреевич, ИНН 2086004958

Назначение платежа:

пополнение карты № 4405 8858 1184 4338. Благотворительная помощь на лечение Калахана Андрея.

http://vkontakte.ru/club29318976

Чесно кажучи дивна і сумна ситуація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych

дивна? думаєш налом?

я його особисто знаю! про таке з сумнівами непишуть, мені сумно за твою людяність :lopata:

Народ, кому нетяжко, допоможіть хлопцю! Він на данний час в Києві, вирішують де будуть робити операцію :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych

дивна? думаєш налом?

я його особисто знаю! про таке з сумнівами непишуть, мені сумно за твою людяність :lopata:

Народ, кому нетяжко, допоможіть хлопцю! Він на данний час в Києві, вирішують де будуть робити операцію :(

Якби я сумнівався, я б не поширював всюди, де знаю, цю інформацію :( .

А дивним і сумним для мене є те, що йому доводиться таким чином просити про допомогу...

Депутати-мажори тільки й знають що землю дерибанити і парки забудовувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Я не мажор.

2. Мені цілком достатньо будинку і землі, де я живу. Через це і моральні принципи будь-який дерибан для мене чужий.

3. Тут трошки наплутали - наразі я в Луцьку. У Києві батько, який шукає варіанти лікування.

4. Дякувати Богу, мені багато людей допомагають - з різними поглядами, статусом і статками. За це їм моя повага і вдячність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AK88, ти не зрозумів Tarzanych-а.

Він мав на увазі, що депутати, що мають купу грошей, могли б допомогти. Для них такі гроші не такі вже й великі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж дуже добре знаю Андрія. звісно дуже сумно що так склалося, теж чим зможу поможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AK88, ти не зрозумів Tarzanych-а.

Він мав на увазі, що депутати, що мають купу грошей, могли б допомогти. Для них такі гроші не такі вже й великі.

Дійсно, я саме це мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29244825509100 мфо: 305299 запрещена :(

В мене така сама проблема виникла в приват 24 при спробі перевести гроші Софійці із сусідньої теми :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така сама проблема виникла в приват 24 при спробі перевести гроші Софійці із сусідньої теми

В П24 перекидайте не по реквізитах, а на номер картки:

4405 8858 1184 4338.

без пробілів і крапок. І швидше і дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така сама проблема виникла в приват 24 при спробі перевести гроші Софійці із сусідньої теми

В П24 перекидайте не по реквізитах, а на номер картки:

4405 8858 1184 4338.

без пробілів і крапок. І швидше і дешевше.

SunSeth, я так і робила. Андрію Калахану відправилося одразу, а от Софійці видає помилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляв на цей номер карти - 4405885811844338 з цієї теми. Все пройшло вдало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

З Приват-24 відправилось лише з 4-го разу, хоча всі рази при введенні номера картки вірно визначало отримувача (Калахан Сергій Андрійович), а потім, при роботі з "корзиною" видавало помилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Приват-24 відправилось лише з 4-го разу, хоча всі рази при введенні номера картки вірно визначало отримувача (Калахан Сергій Андрійович), а потім, при роботі з "корзиною" видавало помилку.

нормально відправилось з першого разу.

Нехай Бог допомагає та оберігає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

До мене дійшла інформація, що початковий діагноз невірний. У Андрія туберкульоз і він проходить курс лікування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сучасна реалія - хворіти на скільки маєш коштів. А то все дойкі да коровкі.

Бідний не хворіє - йому не вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сучасна реалія - хворіти на скільки маєш коштів. А то все дойкі да коровкі.

Бідний не хворіє - йому не вигідно.

перед бідою-хворобою всі рівні !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...