Перейти до змісту

Стипендія в ЛНТУ


Megaherz

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні від викладачів почув інформацію про те, що стипендію зменшили орієнтовно на 140 грн.

Хтось що-небудь знає на рахунок цього? І ще цікаво, чи це тільки в ЛНТУ таке роблять/зробили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Щось мені в це не віриться що стипендію могли просто так зменшити.

Є така інформація, що держава в цьому семестрі виділила на ЛНТУ тільки 75% стипендії, а решту університет буде доплачувати зі своїх коштів, у зв'язку з цим чув що при перевищенні ліміту в 36 Н-ок - стипендію взагалі будуть знімати і при наявності однієї трійки в заліковці стипендію також платити не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені щось не віриться що ЛНТУ буде доплачувати стипендію зі свого рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От щоб особливо не доплачувати вони зробили більш жорсткі умови отримання стипендії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.00 стипендії ще не було. Хоча гроші в казначейство прийшли ще декілька днів назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось мені здається, що так просто немогли понизити стипендію. Можливо частину доплатять потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паразіти, мать їх за ногу... Підвищена тепер 584,10. Вітання з річницею президенства Яника. Зате тепер я точно знаю, чи піду в аспірантуру :)

п.с. Це тільки лнту так жартує чи вну теж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто не з лнту, яка стипендія вам прийшла цього місяця??? тільки що перевіряв мені прийшло 530....в мене трійок не було, але цікавить чи є в друзів в кого трійкі, в тих вкого були трійки, відпишіться чи прийшла....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто виходить - я цілий семестр старався, щоб "витянути" повишену стипендію.... в результату отримав її, але меншу майже на 100 грн за звичайну яка була минулого семестру. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але уроди! А щоб їм повилазило! Я всю сесію ганявся як сраний віник щоб 3 не отримати і виходить дарма старався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цей семестр начислили 500 з копійками грн степендії без індексації, але обіцяють її вернути на протязі наступних нарахувань... І з березня повина бути стабільна степендія 600 з копійками грн. Обідно буде коли нам піднімуть степендії на пару грн, тоді ми останмось в великому проіграші із за індексації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індексáція — встановлений актами законодавства України механізм підвищення грошових доходів громадян, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати їм подорожчання споживчих товарів і послуг. І. є частиною державної системи соціального захисту громадян, спрямованою на підтримання купівельної спроможності їхніх грошових доходів, особливо соціально вразливих верств населення — пенсіонерів, інвалідів, неповних і багатодітних сімей, а також молоді, яка навчається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

індексація це донарахування до заробітної плати чи степендії, кароче кажучи неважно до чого, її нам нараховують на бумашках бугалтера в унівєрі... а доплачує знову ж держава... Просто кажучи це доплата державою особливо вразливих верств населеня до їхнього доходу, і ми студенти рід цю категорію також попадаємо... Наскільки я знаю по ЛНТУ степендія 500 з чимось, а все лишнє до 640 то індексація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

получів сьогодні степендію 520 грн.. до того мав не меньше 670.. тепер навіть зі студентів деруть .." ура януковичу чё" ((( :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...