Перейти до змісту

Вертоліт Януковича


Smith

Рекомендовані повідомлення

от і на)(рена йому вертоліт??? З жиру біситься, чи що? Сьогодні вертоліт, а завтра космічний шатл..... Нє шоб дєньгу маладьожі на розвитокdry.gif

їм давно шатла не хватає тількі з :)білетами в одну сторону за предели сонця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Прикольно, що це все відбувається на фоні народних протестів проти податкового кодексу, підвищення податків і т.д. Дивлячись на такі покупки, стає зрозуміло звідки в них дірки в бюджеті. А ми, б...ь, не хочемо податки платити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну шо вам той вєртальот всім дався? Не такий він вже й вертальот, а так, вертальотік, маленька примха Віті ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я кілька років назад, в газеті читав проповіді якоїсь ворожки щодо долі України, і там щось було про смерть президанта на літаючій машині. Може то воно? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я кілька років назад, в газеті читав проповіді якоїсь ворожки щодо долі України, і там щось було про смерть президанта на літаючій машині. Може то воно? :sq_ye:

пост відповідає ніку, все витримано в єдиному стилі :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я кілька років назад, в газеті читав проповіді якоїсь ворожки щодо долі України, і там щось було про смерть президанта на літаючій машині. Може то воно? :sq_ye:

Ага... :0012:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А я кілька років назад, в газеті читав проповіді якоїсь ворожки щодо долі України, і там щось було про смерть президанта на літаючій машині. Може то воно? :sq_ye:

Ага, від  FIM-92. Хоча тут може форс-мажору і природа підкинути. З його то "везінням" на вінки, двері і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А я кілька років назад, в газеті читав проповіді якоїсь ворожки щодо долі України, і там щось було про смерть президанта на літаючій машині. Може то воно? :sq_ye:

Ага, від  FIM-92. Хоча тут може форс-мажору і природа підкинути. З його то "везінням" на вінки, двері і т.п.

Ага маленької бджоли з Зіма :closedeyes: :closedeyes:

А якщо серйозно, то вибрали серйозну машину + гарний штат обслуговуючого персонолу + пілот висококласний. Ні його зіб'є або бджола, або Ігла :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоимость управляемой ракеты ПЗРК «Стингер» 80 тыс. долларов в ценах 1986 года.

Україна скинулася б на 100-ню таких ракет аби хтось ними шмальнув в тих гадів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Венок в лопасти попадеть

нє...яйце. якась пташка на льоту знесе <_<

маловато буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не буду робити дороги, особисно в мене буде вертольот. ©
Єгор Лупан :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно, що це все відбувається на фоні народних протестів проти податкового кодексу, підвищення податків і т.д. Дивлячись на такі покупки, стає зрозуміло звідки в них дірки в бюджеті. А ми, б...ь, не хочемо податки платити!!!

Сволочі ми послідні!...І коли ж вже одумаємося-то? Безсоромний народ, про нас так дбають, ночами не сплять...Щоб підтримувати нас всюди і в усьому - ледь вже не із швидкістю світла пересуваються...Їм же, роботягам, стільки роботи ми, безпринципні і бездушні, накидали...ОДУМАЙТЕСЬ, УКРАЇНЦІ!!!! Схаменіться! Їх труд неоціненний! Ніякі гроші світу не зможуть їм компенсувати недоспаних ночей і титанічної праці в ім"я народу! Падіть на коліна, і віддайте усьо майно своє їм....Воно вам не потрібне, коли такі титани про вас піклуються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

Та тіп0 і з перш0го разу бул0 п0нятн0, ага.

Це дядько втілює свої мрії. Завгаром вертольота він ще не був ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю,таку техніку купують "ЧТОБЫ ВОВРЕМЯ СМЫТЬСЯ".Ще пару "нових законів" і в нас буде свій Бакієв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

Че вы завидуете ?

Перед вами история Графа Монте-кристо .

Из завгара в зеки по несправедливому или справедливому поклепу , а потом в князи!!!

Пацан заслужил !

Вот если бы я стал главой государства я-бы еще не то чудить бы начал!

А кто-бы из вас не так-бы ?

У каждого бы автомобили или вертолеты или танки и прочая хрень с обоев рабочего стола очень даже быстро переползла бы в гараж, двор,ангар и т.д.

<Ctrl>+<V > заклинило?

<Ctrl>+<V > заклинило?

<Ctrl>+<V > заклинило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер Вітя точно "всемогущий" і літати вміє... :0123:

Будущее Украины в тех же руках,которые будут держать народный стингер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

 

Крім вертольота Януковичу придбають три літаки

Глава Держуправління справами Андрій Кравець заявив, що витрати в бюджеті на його установу збільшені для покупки трьох літаків.

Про це в середу пише газета Сегодня.

"В 2011 році будуть куплені три літаки Ан-148, щоб замінити наявні зараз два Ту-154 1981 і 1983 років випуску", - сказав він.

Раніше глава АП Сергій Льовочкін говорив, що частина цих літаків буде використовуватися на комерційних рейсах, щоб окупити утримання інших.

"Крім того, у клініці "Феофанія" запрацює радіологічний центр - він працюватиме для всієї країни, а не тільки для чиновників, і потребуватиме серйозного фінансування", - також додав Кравець.

Як відомо, на літаки збільшені витрати на 84 мільйони грн, а на лікування депутатів і модернізацію клініки виділені 96 мільйонів.

Українська правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...