Перейти до змісту

Цоколь з пустотілих блоків, ваша думка?


Серега89

Рекомендовані повідомлення

Був у знайомих на будівництві, вони роблять цоколь з блоків розміром 40х40х20 (ш-д-в) з чотирьма пустотами. Блок наче з відсіву, вібропресований, з пазами.(Гірка Полонка)

Таку конструкцію уже бачив на кількох будинках раніше. От і цікаво чи підійде такий цоколь для будинку 1.5 з газоблоку.

В інтернеті конкретної інформації не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально лепят из гавна. (простите не сдержался! ) Видел как армопояс на пеноблоке делают из кирпича причем в мороз. На продаж пойдет! Ну а для себя - не дураки же придумали фундамент , цоколь и армопояс из бетона!   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, sergK сказал:

Реально лепят из гавна

You make my day :ok:

Автору теми - а ви знаєте як воно себе поведе через 10-20-30 років? Кортить поексперементувати? Побачили з маси будинків декілька з цими блоками, це кілька відсотків - ну ніфіга не масова технологія. Воно вам треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого накинулись? Яка функція цоколя? отож то! Все залежить від того, як і нащо вони його там ліплять...

Якщо той "цоколь" прямо з грунта буде (фундамент врівень з поверхнею грунту), то це дурість. Ці блоки гідроскопічні, і боюсь навіть уявити, ЩО там в тих пустотах буде творитись через декілька років...

Якщо той "цоколь" в них лише для добудови підвального поверху поверх фундаменту, котрий піднятий над поверхнею на пів-метра, ну то а чом би й ні.

А якщо лише для виведення "нуля" по фундамету під стіну, то взагалі дурня...

 

Короче, @Серега89 для початку толком поясни як і що заплановано там, тоді може й отримаєш тут якусь внятну відповідь. Який фундамент, який підвал (якщо планується) чи який "пиріг" підлоги запланували і т.д.

 

А взагалі, Борда - це трохи не той форум ;) Напр. строідом, країнамайстрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці блоки дуже люблять підрядники - нетерба морочитись з опалукою і бетоном. Як воно служить ніхто толком незнає і не цікавиться, те що слабша така конструкція за моноліт навіть пояснювати нетреба.

 

Я бачив трохи іншу технологію:

моноліт в землю + 0 по рівню, якщо косогір, наверх гідроізоляцію, а далі ось такий пиріг до внутрішньої стіни в горизонтальній площині:

блок (аналогічний топікстартеровському) 15см (можна в кольорах і фактурі рваного каменя)+пінополістирол 3-5см, а весь інший об"єм заливаємо бетоном.

 

На виході маємо утеплений облицьований цоколь з несучими властивостями моноліту, якось так. Трохи пізніше зможу зробити фото такого пирога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинок має бути без підвалу 12х14, фундамент залито, ділянка рівна, цоколь планую монолітний 50см (до рівня підлоги), над підлогою (стяжка) 4-5 рядів з цегли а далі блок.

Ось і зацікавила така конструкція, бо з опалубкою морочитись не дуже хочеться).

Під шумок, підскажіть майстрів які виставляють опалубку, або де є оренда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю пайдьот... а ще й якщо пустоти позаливаєш бетоном, то точно пайдьот :) Тож стіни неважкі, з газобетона, я правильно зрозумів? 

Тільки не зрозумів, ти хочеш ними зробити цоколь, так? Цоколь, ти пишеш, 50 см, так? А ці блоки по висоті 20... То як 50 вийде? 

І нафіга 4-5 рядів з цегли?

 

Але, як завжди, але... Тобі дадуть гарантію, що вони простоять 50-100 років? Напевно навряд... Я лив фундамент повністю, 50 см над землею, бавився з опалубкою, але то є ГАРАНТІЯ! На ньому ж буде стояти весь твій будинок! Зара зекономиш трішки на оренді опалубки, а потім, якщо почнуть ті блоки стріляти, стіни сідати, - в скільки тоді виллється та економія??? Нащадки тобі не вибачать твоєї скупості ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, jack74 сказано:

 

я думаю пайдьот... а ще й якщо пустоти позаливаєш бетоном, то точно пайдьот :) Тож стіни неважкі, з газобетона, я правильно зрозумів? 

 

Що буде довше стояти, нижній ряд блоків газобетону, чи цей блок ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 якщо з бетону, з блоків буде десь 45+/-. На рахунок цегли - у будинку з газоблока був душ без кабінки, обложений плиткою. Видно щось там плиточник намутив (не зробив гідроізоляцію, або не доробив), і як результат, пішла вода до блоків. Наслідки - за зиму, сквозна діра у стіні (з внутрішньої сторони см так 30, ззовні метр). Випадки бувають різні, може і на кухні підтопити, трубу яку прорвати і т.д. Цегла як не крути води стільки невбере, ну і точно не посипеться так. Як говориться: "Лучше перебздеть чем недобздеть и мучаться" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поляки використовують схожі блоки але восновному не під житлові будинки і пустоти заливають бетоном з арматурою. В тих блоках мають бути ще поздовжні прорізі зверху, аби покрасти між рядами арматуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...