Перейти до змісту

Звіти в ДФС (в "податкову") через інтернет


jack74

Рекомендовані повідомлення

Як вже дістали ті танці з бубнами при формуванні і здачі тих звітів через інет, коли ти робиш це лише раз в рік! Невже ж не можна було б зробити на офсайті нормальну вибірку необхідного, і відразу ж щоб там можна було б заповнити і здати?!! Зайшов, авторизувався, обрав свій тип, видало потрібні для здачі "звіти", відразу там заповнив, "підписав" і "відправив"?!! Так НІ! Шукай сам, шукай сторонніх "помічників", якісь спецсайти, спецпрограми...! Все, для того, щоб люди помилялись, запізнювались, отримували штрафи, чи платили комусь! А кожен рік ще й весь  час щось норовлять змінити! Все череж ж...

 

Ладно, то був вихід емоцій... По суті

Хто чим користується для формування звітності, "підписування ключем" , відправкою в ДФС?

Цікавить Звіт по ЄСВ. Бо Декларацію ще можна зробити в "Електронному кабінеті", а от Звіт з ЄСВ не можу знайти... Купа сайтів пише по  різному, колись і в iFin-і можна було  робити, тепер ні, колись і Медок бесплатний це дозволяв, тепер,вроді, ні...

 

Да, і як правильно називається та форма того звіту з ЄСВ? (я - ФОП на загальній системі, але "заморожений", тобто поки не займаюсь підприємництвом)

Блін, хочу здати "нульовки", і щороку щось інакше!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІФін безплатний. додаток 4 та 5 по ЄСВ роблю в ньому

тобі треба додаток 5. і до нього таблицю для підприємців

 

п.с. а пустий не получиться, бо навіть "нульовики" мали платити ЄСВ з мінімальної зарплати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не можу толком знайти в тому іФіні того, що мені треба!

Спойлер

1.thumb.jpg.e29fe67c0a20eae4b2099e8c8587

Ти яку форму  обираєш?  (і який ти ФОП? теж на Загальній?)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажимаю на жирний + з написом "Створити звіт"

і там перелік звітів, які потрібно здати

тобі треба

Таблиця 1. Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне
соціальне страхування фізичними особами – підприємцями

до

Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску(додаток 5)
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я натискаю той жиний "+" в мене порожньо, в тому то й справа... дибілізм якийсь...

В "налаштуваннях" іФіну як і що в тебе заповнено? Може тут "собака зарита"?

Спойлер

1.thumb.jpg.417b9a246042b4b617f8fd6f4041

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

п.с. а пустий не получиться, бо навіть "нульовики" мали платити ЄСВ з мінімальної зарплати

це з яких  пір? Якщо доходу не було ні копійки, нічого й не платилось, а якщо покажеш хоч копійку прибутку, от тоді платив ЄСВ по-повній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

це з яких  пір? Якщо доходу не було ні копійки, нічого й не платилось, а якщо покажеш хоч копійку прибутку, от тоді платив ЄСВ по-повній

питання спірне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

н-да... коли ставлю "єдиний", з'являються звіти... і що ж мені обирати... А чи то така ж табличка...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, jack74 сказано:

н-да... коли ставлю "єдиний", з'являються звіти... і що ж мені обирати... А чи то така ж табличка...?

додаток 5 єдиний (один).

для загальної системи таблиця 1 додатку 5, для єдиного податку - таблиця 2 додатку 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для ЄСВ (юр особа, загальна система) користуюсь FreeZvit. По опису має "Річний ЄСВ (Додаток 5, 6) ". Рекомендую: дуже юзабельно.

Вибач, але уточню для повного розуміння: в FreeZviti створю хвайлик, який потім ще тре підписати/відправити іншою платною програмою (Соната). Гелектронні нульовкі по ЄСВ ще не доводилось робити, тому нічого конкретного більше не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72, Подякував! :_26:Так і зробив (в налашт. зробився "єдинщиком"), з'явились бланки, заповнив, підписав і вже здав :)

 

 

Lutskforever, Ну, без підпису сенсу в заповненні нема... А якщо маєш платну Сонату, то в ній же можна було б і створювати звіт, для  чого ще ФрііЗвіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про "платну програмку" я не точно виразився.

На конторі дали платні 2ключі (дирехтор+печатка, орієнтовно 50 чи 75 грн/ключ/рік), а Сонату в нагрузку безкоштовно, але з обрізаним фукціоналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безплатні ключі від податкової і пофіг що використовувати: чи сонату, чи іфін, чи недоробок з податкової податкова звітність, чи ще щось.

так, безплатне, з обрізаним функціоналом, але для одноразової (раз в рік) подачі декларації про доходи і додатку 5 по єсв вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 годин тому, rl72 сказано:

безплатні ключі від податкової і пофіг що використовувати: чи сонату, чи іфін, чи недоробок з податкової

Добре, що в даному випадку iFin поки ще проводить "маркетингову акцію". Згоден про iFin. А про інших хочу уточнити:

rl72, маючи безкоштовні ключі з ДФС    нині можна створити звіт ЄСВ    в Сонаті чи «OPZ_Под_звітність» ?? (з 01.06.15 медок демо – відпав).

sonata free.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Lutskforever сказано:

 

Добре, що в даному випадку iFin поки ще проводить "маркетингову акцію". Згоден про iFin. А про інших хочу уточнити:

 

rl72, маючи безкоштовні ключі з ДФС    нині можна створити звіт ЄСВ    в Сонаті чи «OPZ_Под_звітність» ?? (з 01.06.15 медок демо – відпав).

 

а я писав, що ними створювати?

в ОПЗ декларацію про доходи, 1ДФ, деку по єдиному податку. - підписати і відправити через безплатну Сонату

а для ЄСВ- Іфін. безкоштовний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, rl72 сказано:

безплатні ключі від податкової і пофіг що використовувати.

rl72, після уточнення я до кінця зрозумів наголос Вашого месіджу: головне шо "безкоштовно", а зі скількома програмами гратися - то другорядне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...