Перейти до змісту

вкрадено Саnnondale


Ayame

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

сьогодні до обіду, біля політехнічного університету було вкрадено Саnnondale Trail 6 темно зеленого кольору, жіночий "S", паспорт є в наявності. хто щось бачив чи знає прохання повідомити у міліцію (заява написана) або у магазин "велозона". Дякую!

post-7393-0-28781300-1425382813_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

був привязаний двома чи трьома замками, справа в тому, що я його ніколи не лишала, основна помилка - не давайте свій велосипед нікому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ловити на живця.. Я за! Можна якось обговорити, обдумати це дійство.

Бошото стрьомно залишати вела, навіть примотаного, десь біля там таму, наприклад.. (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний ровер.мае бути замитний

Не думаю що на ньому їздитимуть містом. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катаю на такому кадейлі ,але в мене більша ростовка.(не кідайтесь на мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бошото стрьомно залишати вела, навіть примотаного, десь біля там таму, наприклад.. (

Пора вже зрозуміти що ніякий замок не гарантує збереження вашої власності від крадіжки. Якщо залишаєте десь ровер без нагляду то будьте готові що його можуть вкрасти(такій закон природи). Більшає велосипедів в місті відповідно більшає крадіжок. Крадуть те що популярне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катаю на такому кадейлі ,але в мене більша ростовка.(не кідайтесь на мене)

у мене жіноча модель, на вилочці пише " lady" , і на рамі срібляста полоска має рослинний візерунок (листочки) але якщо придивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене жіноча модель, на вилочці пише " lady" , і на рамі срібляста полоска має рослинний візерунок (листочки) але якщо придивитись

Цю деталь потрібно було писати в першому пості. Я часто катаю по місту і бачу багато велосипедистів і щоб з квіточками бачив тільки одну але там далеко на кадейл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене жіноча модель, на вилочці пише " lady" , і на рамі срібляста полоска має рослинний візерунок (листочки) але якщо придивитись

Цю деталь потрібно було писати в першому пості. Я часто катаю по місту і бачу багато велосипедистів і щоб з квіточками бачив тільки одну але там далеко на кадейл.

там візерунок сірим по сірому, не всівсі з близька бачать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 з половиною роки туди велосипедом від'їздив, доведеться зав'язувати, сумно це все.

розміщу повідомлення про ваш вкрадений велосипед в групі в ВК, ви не проти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ayame Залиште свій номер для звязку(можна в ЛС щоб не світитись), на випадок якщо попадеться велосипед щоб можна було швидко звязатися. І майте на увазі зараз багато шахраїв які звонять ніби то в них ваш ровер та цікавляться яку ви готові дати за нього винагороду ( не ведіться на це, заразу ж просіть докази у вигляді фото або зустрічі. В більшості випадків вони кідають трубку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть усе можливе, що б ускладнити використання або продаж вкраденого.

Для цього покидайте фото в усі можливі соц мережі. І так робіть з кожним вкраденим велобайком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, рознервувалась і навіть толком вела не показала.. Ось так виглядає cannondale trail 6 саме 2011 року випуску, як був у мене

file.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще в стоке там на сидушке цветочки по бокам.

У нас такой кадейл, только серо-черный мат "М", а сидушка с него на Олимпии сейчас.

Надеемся Ваш найдется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...