Перейти до змісту

Каркасні будинки "Платформа" Луцьк


Платформа

Рекомендовані повідомлення

В Луцьку так можуть:

це сіп панелі. не використовуемо. там утеплення з пінопласту. а пінопласт взагалі не використовуемо. не подобаеться цей матеріал мені ніде - не на фасаді і не всередині. збираемо класичні каркаси.

а на рахунок сірниковоі коробки - це висловлювання людей з совком в руках. Це сертифікована технологія.

Помоєму, в наших краях, будуватися з піноблока чи газоблока - буде нічим не гірше і не набагато дорожче...

Якби ми були такою краіною як Египет - тоді так. Там дерева взагалі нема.

а в "наших краях" е багато дерева, значить логічно і природньо щоб будинки були з тих ресурсів, які в нас е з лихвою.

І тим більше в Египті багато каркасних будинків (каркасно-монолітних)

от цікаво було б на конкретному прикладі побачить

типу ось такий будинок - вийде така ціна, ось такий - така

Ціни при курсі 14-16 грн за 1 дол:

1200* грн за м2 заг. площі будинку - каркас будинку.

Входить коробка будинку

обшиття зовнішніх стін плитами ОСБ10мм

обшиття вітрозахисною мембраною

готовий дах (мембрана-контррейка-обрешітка) під черепицю

200 грн за м2 - фундамент свайний ростверк 40х30см. Ціна приблизна (рівна ділянка)

Ціна діє до кінця року - набираємо замовлення на весну. В сезон ціна становитиме на 20% більше.

Враховую і коефіцієнт складності будинку (еркери, балкони, єндови, нестандартні рішення і тд)

*ціна для півторачок. На одноповерхові будинки - ціна вища.

під ключ ціна - приблизно 350-380 дол.

в нас проблема в тому, що поки побудуєшся то не буде часу жити там...

ну прямо в точку, чуть не сплакнув))

в нас під ключ за 4-4.5 міс

та е нюанс - мае бути наявна сума вбитих енотів у замовника, якоі вистачить.

Дуже хочеться добавити на мою думку одну вагому річ: якби в нас, в Україні усі сплачували податки як у США або в Норвегії, то ніхто б не будував цегляних замків за 500тис. та заборів за 100тис.у.о.(наче жити збирається 400років як Дункан Маклаут), а усі будувалися б економно, бо подібні будинки в тих же Штатах стоять по 150років й їх іще перевозять з місця на місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 279
  • Створено
  • Остання відповідь

Тобто це все не правда. Люди хто знае як повидаляти цей бруд з павутини?

Навіщо взагалі один одного поливати брудом?

Навіть якщо ви конкуренти. Доводьте своєю роботою хто кращий, і люди самі зроблять вам рекламу і не буде мінусів на форумах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут бруд і хто поливає? Ми і так будуємо незалежно від різних конкурентів, псевдоконкурентів-розводил та ...імітаторів, які дивлячись на мою роботу починають, точніше - пробують робити щось подібне. Я за здорову конкуренцію і вона буде, я впевнений, але не з ф..-імітаторами, а з серйозною організацією чи людиною, яка іде своїм шляхом. Цей ринок тільки розвивається. А на те і форуми, щоб писати, флюдити, відстоювати точки зору. Це цікаво, для Вас і має бути корисно. У кожного є свої маленькі секрети, а то і великі. І їх завжди цікаво вивідати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рік сидів, читав, аналізував. Але все-таки вирішив будуватись з газоблоків

Правильно вирішив чи ні покаже час))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будуватись чи не будуватись і з чого - це ваш вибір. Я собі скоро буду будувати будинок на 240 м2

ось проект - https://vk.com/album...21601_208761817

Мені такий з газоблоків стане в 2-2.5 рази дорожче і то без всіх робіт.

А про цеглу я взагалі мовчу. На такій площі дуже відчувається економія. Чи цегла, чи блоки чи дерево - це все той же будинок, тільки різняться трохи властивості та характеристики.

І звичайно, найбільш я буду економити на експлуатації - це те, про що більшість не думає. А воно то все тільки дорожчати буде.

Приміром: замовниця за газ платить 120-150 грн за місяць. і це вона палить серйозно, бо любить ходити роздітою.

Вибираєте блоки? Добре, цеглу - ще краще. Але каркас, правильний каркас - найвигідніше.. і з кожним роком все вигідніше і вигідніше. Цього не відібрати. Це просто зараз не вписується в ваші голови. Ось ми і підійшли до того місця де виникають проблеми - не в каркасі чи цій діамантовій технології, а в головах людей.

ось будинок на 160м2 - здали коробку - https://vk.com/album...21601_204414899

А на рах чувака про собачу будку - скажу - якщо ти колись "постоїш" собі хату - скинь фотку. А то чомусь у мене сумніви.

Вы рассуждаете — значит, не хотите. Желая сильно, не рассуждают, а делают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незаменімих нет, но строїть собачу будку для себя - ізвольте, я лутше с кірпідона уж как то, по старінке, пусть і дороже.

Вон у кавото дом подгорел, рублями скідувались .. подгорел но не сгорел ! Намьок я думаю ясен.

1.Якраз з дерева то і є по старінке!)

2. Рекомендую їхати до закарпатців і сказати, що ви будуватиметесь з цегли, а їхні хати з дерева смереки навіть не висушеної-то все фуфло...

3. Цегла уже не та) З кожним роком вона все гіршої якості, бо здешевляється постійно собівартість виробництва.... Там цикл по морозостійкості всього 100 для цегли. Вам відомо що це значить для Волинської області? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму, в наших краях, будуватися з піноблока чи газоблока - буде нічим не гірше і не набагато дорожче...

Який термін служби піноблоків та газоблоків?

Довговічність як у бетона) максимум 50 циклів . Цим і можна поміряти його довговічність. Гіпепластифікатори, суперпластифікатори останнього покоління-це все не про піноблоки...тому морозостійкість смішна там насправді як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каркас, якщо до південної сторони каркасника прибудувати теплицю (що не опалюється, стіна будинку буде північною стіною теплиці) - як зміниться термін експлуатації каркасного будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каркас, якщо до південної сторони каркасника прибудувати теплицю (що не опалюється, стіна будинку буде північною стіною теплиці) - як зміниться термін експлуатації каркасного будинку?

Як на мене то проблем не бачу. Експлуатаційний термін не зменшиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші будинки дуже економічні та теплі. Замовниця повністю перекриває радіатори на 2му поверсі. На першому залишає лише 2-3. Оплата комунальних послуг у листопаді -134 грн, грудні (коли були морози до -12) - 290 грн. І це за все! Дуже задоволена. Приємно просто приїхати до будинку, який будував, подивитись, поговорити та поїхати далі по справах.

Будинок 120 м2. Будували в 2013. Замовниця від такої економної експлуатації просто щаслива. І я щасливий))). Це реальні цифри. Є квитанції. Оце так і відповідь СОВКУ!!

Ось альбом цього будинку https://vk.com/album-47721601_179574916

Є на продаж коробка будинку накрита піщаною черепицею. Земля 5 соток. Ціна 25500. вул Сєчєнова 30, здається. Там всі центральні комунікації на межі ділянки. Місто. 150 м2. Такий будинок є вже готовий на вул. Володимирська - ціна 49500 дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми будуємо будинки від 20 м2. Цим літом всерйоз займусь своєю давньою мрією - будівництвом міні-будинків. Суть буде така, щоб його можна було легко перевезти з місця (наприклад з мого складу) на нове місце (до замовника) не розбираючи... Фундамент скоріш за все залізні сваї. Коробка такого будинку, скажімо на 20 м2 з дахом, фасадом, вікнами, вхідними дверима та утепленням буде 2500-3000 дол. (при курсі 20). Літом змонтуємо декілька пілотних проектів на продаж, якщо у Вас є якісь проекти та побажання - викладайте сюди - з проектом я ще не визначився... Можливо збудую проект dwelle... Думаю, що ціна під ключ буде коливатись до 5 000 дол....

Сьогоднішня ціна на будинки від 60 м2 - 1250 грн за м2 заг площі будинку. Входить

коробка будинку

обшиття зовнішніх стін плитами ОСБ10мм

обшиття вітрозахисною мембраною

готовий дах (мембрана-контррейка-обрешітка) під черепицюТобто будинок на 100 м2 (півторачка) коштує 125 000 грн.

Будинки менше 60 м2 обраховуються окремо.

Недавно закінчили будинок у Струмівці на 160 м2. ціна його 230 000 грн. Можлива знижка. Ось посилання https://vk.com/karkasni_budinki_lutsk?w=wall-47721601_206

Для ПМЖ я вважаю має бути будинок від 100 м2 для сім*ї.

Собі планую будувати майже на 200 м2.

Для потенційних замовників:

Краще замовити більшу коробку будинку і зробити перший поверх під проживання. 2й заморозити. Так роблять фактично 80 % моїх замовників.І з поступанням грошей помаленьку з часом доробити. Адже в будинку має бути 3 спальні. (для батьків і окремо для 2х дітей). Думати потрібно наперед. Можливо з часом Вам прийдеться забрати ще й батьків (старість до кожного приходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни цікаві. Порядок проплати ще напишіть. Теж важливо. Аби унеможливити кидок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядок проплати на будинок:

1) узгоджуємо проект

2) обраховуємо його

3) якщо ціна підходить даєте завдаток в 500 грн для постановки в нашу чергу.

4) за місяць до початку будівництва укладаємо договір на роботи (фундамент з коробкою скажімо) - передоплата 40% від заг. суми. На ці гроші я замовляю пиломатеріали та робиться фундамент.

5) Зводимо 1 пов - наступні 25

6) зводимо частину 2го пов - наступні 25

7) закінчили роботи - останні 10%

Всі наступні роботи поетапні та проплачуються поетапно. (фасад, дах, інженерія, внутрішні роботи.) Матеріали як показує практика замовники самі закуповують та постачають. Я теж це роблю.

Мною збудовано 16 будинків. Я публічна людина. Кидок мною - це кінець моїм справам. Спокійно реального клієнта завожу до моїх колишніх замовників. Просто так водити не буду, хіба що самі - підете, мої будинки по всюду. В людей має бути приватність. Вожу також по своїх об*єктах, які ми будуємо на даний час.

На міні будинки я не знаю поки як буду робити... Чи продавати готовий продукт.. Чи брати мінімальний завдаток в 500-1000 грн призамовленні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, підрахував проект Dwelle

ціна на продаж 3100 дол.

Входить

дах з металочерепиці

фасад фальш брус

підсофіти з вагонки

вікна,двері металопласт

підлога знизу підшита осб 10мм та зверху ДСП 16 мм (як чорнова чи чистова підлога)

Всередині все зашито вагонкою

зроблене утеплення стін та підлоги мінватою 100мм та даху 150мм.

Зроблена розводка електрики, води, каналізації.

Без сходів у "спальню". Унітазів, умивальників.

Без конвекторів

Фундамент - 6 металевих свай

post-26520-0-82638300-1422624768_thumb.j

post-26520-0-41422200-1422624770_thumb.j

post-26520-0-54650300-1422624771_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава штука піч ракета. Довго шукав спосіб як отопити каміном. Проблема каміна в тому - що поки горить вогонь - тепло. Як тільки затухає - холодно. Енергоємність мінімум, Прямий димохід - все тепло виходить з димом.

Ось і знайщов це чудо - називається ПІЧ -РАКЕТА!

post-26520-0-75576600-1422820220_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава штука піч ракета. Довго шукав спосіб як отопити каміном. Проблема каміна в тому - що поки горить вогонь - тепло. Як тільки затухає - холодно. Енергоємність мінімум, Прямий димохід - все тепло виходить з димом.

Ось і знайщов це чудо - називається ПІЧ -РАКЕТА!

По малюнку зрозумів, що піч піролізна. Потрібні сухі дрова. А чим наша рідна піч не підходить - теплоємність велика, ще й готувати їжу можна так як ніде інде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша піч - проблемна. Щоб її нормально розпалити - треба 2 дні, або підтримувати теплою постійно.. Теплоємність в рази менша, ніж в ракети, почитайте, подивіться відео. там навіть теплиці нею обігрівають, теплу підлогу, лежаки і тд...

Печь ракета обладает высоким КПД. На выходе из печи из за высоких температур горения в самой печи (900-1200 С) - практически только углекислый газ и вода. Сажа сгорает при температрах от 900 С и выше. Печь ракету можно топить шишками, ветками, кукурузными стеблями - высокая тмпература горения при массивной подаче кислорода позволяет сжигать практически всепотенциально горящее. Расход топлива для печи ракеты по разным отзывам в 2-4 меньше, чем для традиционной печи. Обеспечивается это за счет дожига горючих газов и сажи.

Как работает

печь ракета (2 и 3 варианты): горячие газы, прежде чем попасть в трубу поднимаются в верхнюю часть колпака и там догорают, еще повышая температуру и понижая давление. В результате в зон горения печи ракеты подсасывается больше воздуха и горючих газов из топливника, что обеспечивает дальнейшее усиление дожига газов. Затем цикл повторяется. Прогревшись, печь ракета быстро выходит на режим горения с макимальной тягой, сила котрой зависит от конкретной конструкции печи и качества ее сборки.

На таком же принципе работает прямоточная печь ракета 1 типа: большая температура обеспечивает большую тягу, а больший приток воздуха - большую температуру горения.

Є ПДФ інструкція у мене, але не можу прикріпити

http://dom.dacha-dom.ru/pech-nagrevatel-massy.shtml

Тут багато відео на цю тему - хто не шарить англійський - видно по малюнку)))

http://www.biohouse.com.ua/2015/01/rocket-mass-heater.html

Печь потребляет 3 средние дровины в час. Нагретая масса печи держит тепло 32 градуса в течение 24 часов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ніде не видно по фото, що дерево чимось оброблялося чи захищалось??? Чи ви все з дуба робите? Яка технологія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ніде не видно по фото, що дерево чимось оброблялося чи захищалось??? Чи ви все з дуба робите? Яка технологія?

Всі каркаси оброблені. Один наш каркас навіть пожежники обробляли. Замовник мав знайомих. Оброблення антисептиком входить в ціну коробки. Сосна. З дуба не вигідно. Скрізь роблять з сосни. Технологія класичного каркасу. Можливо з часом перейдем на advanced framing.

Ось такий сарай будують на Дпз за гаражним кооперативом. Прошу не плутати з каркасними будинками. Ось такі будівлі дискредитують у нас технологію каркасного будівництва. Так саме каркасного! Оскільки шабашники-криворучки які там були - назвали це "каркасним будинком"! Це сарай, який зроблений на "хлопський розум" псевдоінженера. І найгірше те, що це будують на продаж (відомий проблемний забудовник Микитович). Жаль тих людей які це придбають...

Я пробував щось пояснювати... пробував. Для них це нормальний будинок, "стоятиме!". Накрив їх матом. Це найгірший дерев'яний будинок, який я бачив.

Це в "Райському куточку" за заправкою "Океан" між новим ринком та заводом ДПЗ чи в "Пекельному" як називають його тамтешні мешканці, що купили в забудовника там будинки. Пройшло 5 років - а ще досі світла не провів.. Взагалі ніяких комунікацій. Мені доводилось там будинок будувати.. Ледь звідти виліз.

post-26520-0-96555100-1422955077_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. До речі,якраз сьогодні ми обробляємо один з наших готових каркасів на Струмівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />но блоки нормальні покладені на клей, простоють в 5 разів довше ніж ваші деревянні соснові каркаси.<br />
<br /></p> а де можна дізнатись термін служби газоблоків? Бо зустрічав інфу, що 16 років.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни в вас хороші, як для тих хто нерозуміє і немає тями в будівництві, аля реклама та маркетинг бере своє діло , теплі будинки все таке, але якщо будувати з блоків 100 квадратів зекономити можна до 13 тис долларів при нинішньому курсі,

ваш будинок дуже сильно матеріалозатратний, гіпсокартон повсюди. профіля, мінвати два камази, досок дорогих, а напрактиці все не так побудував 75 квадратів з блоків теплих, теплу підлогу зробив, ззовні утеплив пінопластом 10-кою, нормально пощикатурив у середині з теплих штукатурок, то теж в деяких кімнатах батарей можна було і не ставити, зекономив достатньо, ніж те яку ціну ви мені колись заспівали. Немаю нічого проти вашої роботи, але ваші будинки в більшій мірі розраховані на крутеликів, які ведуться на рекламу вашу, та на людей нещасних без голови на плечах, в вас дуже багато багато затратних матеріалів і ненадійних, менший період експлуатації, приміром мені потрібно було анкерами закріпити великий уголок до будинку аби зробити терасу на підпорах з бетонним перекриттям на 2 поверсі, то ваші будиночки тендітні деревянно- гіпсокардонні на таке не годяться, тай взагалі дилема виникає, а як бути з мишами, різними шкідниками? бо такі будиночки це рай для них. Тай щоб ви не говорили ы як би не хвалики( кожна жаба своє болото хвалить) но блоки нормальні покладені на клей, простоють в 5 разів довше ніж ваші деревянні соснові каркаси.

У вас цифри через пальці. Період експлуатації моїх будинків як мінімум однаковий з Вашим блочним будинком, або навіть і вищий і, можливо, в рази. Ціни реальні, бо я хочу працювати і працюю. Самі будуєтесь - нема питань - мені з Вами не по дорозі.

Про нещасливих людей чи людей без голови на плечах Ти звичайно загнув) це не правда. Кожен має займатись своєю роботою. Кожен мій замовник - дуже розумна, світла, людина, яка дивиться на світ широкими очима. Половина з них могли б будуватись і самі, руки ростуть нормально, але чи за браком часу чи зрозуміли, що правильно все одно не змонтують - звертались до мене.Так що краще заберіть слова свої на рахунок цього назад, бо це просто брєд.

До такого будинку можна "вліпити уголок" - сильно в деталі не вдаюсь як. Це звичайні будинки.

Миші в кожному будинку можуть бути. Миші вату не люблять, в конструкціях їх нема.

Ціни я не "співаю", а розписую. Укладаю договір.

В мене друг хороший будується з блоків, хата 160 м2. Вже 4й рік. Зараз говорить, що зробив би краще каркасний будинок. Давно був би готовий вже і жив би там.

Поговорим далі, скажімо будинок на 165 м2 зараз під ключ приблизно 37-39 000 дол, то мінус 13 000 дол виходить, що з блоків під ключ - 24 000 дол)) Смішно. Жаль, мушу тратити час і відписувати на Ваші нісенітниці.

Далі, на рахунок матеріалів.

Мін вата - на будинок 100 м2 іде приблизно 1400м2 * 11 = 16 000 (вата кнауф)

ГКЛ - 150 листів

підлога 100 м2

стелі натяжні 100 м2

фасад - як і скрізь

фундамент - до 5 разів дешевший і надійний

дах, можливо в блочних будинках нама даху.... Звідси економія?

І на вікнах, дверях?

Дерево?? А скільки дерева потрібно на блочний будинок??? Та рівно половина від усього каркасу!

Що ще?

І ціна є ціна. Не згідні на таку ціну - ризикуйте з кимось іншим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний якщо блоки утеплені пінопластом

Хм, в іншій темі спеціаліст категорично не радить утепляти пористі бетони пінопластом і приводить аргументовані докази.

хто вам таку єрунду сказав на 16 років , якби був такий термін експлуатації то ніхто би з них не будувався

Про 16 років була аналітика про сучасне будівництво (журнал не пам’ятаю). Про піноблоки негативно відкликався знайомий архітектор (недотримання технології перше та головне - і я цілком із ним у цьому погоджуюсь). Газоблоки по якості мають бути кращими. Але головний момент у всіх пінобетонах це волого- та паропроникність, з нашим кліматом (взимку у нас мінус, та перепади протягом зими від "+" до "-") це суттєво зменшує час "життя" даного будівельного матеріалу.

подруге ну от не вірю я що в нас в луцьку нормальну сосну продають з якою можна би було роби будинок, то недосушена то ще якісь дефекти і майже по всіх деревозаготівлях

я гадав, що для будівництва (каркасного) дошки не сушать. По іншим дефектам не зрозумів. Ліс у нас і справді не столярний але для будівництва годиться.

Я взагалі прихильник енергопасивних та енергоактивних будинків - це незалежність від державної монополії в енергії і впевненість у завтрашньому дні (сім’я буде обігріта). Енергонезалежних будинків із газоблоків я не зустрічав (можливо помиляюсь).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під ключ приблизно 37-39 000 дол,

ЩО значить **ПІД КЛЮЧ**?

Означає, що в будинок потрібно занести речі, встановити унітази, умивальники та ванну. Інші витрати це підключення комунікацій та ділянка. Ще є огорожа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...