Перейти до змісту

Елітна гулянка в Луцькому замку?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

На Українській правді криза журналістики... з соціальних мереж новини беруть, докотилися!

Базіль, потішив - жду чергового умняка! :)

а відколи це борда стала соціальною мережею? я щось пропустив?

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D1%81%D0%B5%D1%82%D1%8C

Можно назвать следующие примеры программных систем, которые относятся к социальному ПО:

...

Веб-форумы пришли на смены электронным конференциям (возникшим до появления WWW). Пользователь форума может создавать новую «тему», доступную для других. Другие пользователи могут просматривать тему и оставлять свои комментарии в режиме последовательной записи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь

ІМХОкну і я на цю тему. Вся сіль історії криється в тому, що це не була пянка окремих людей, а це був прийом офіційних делегацій з інших міст та країн, які зазвичай приїжджають на день міста. А це до сотні тільки гостей + свої. Що не кажіть, а подія статусна. Тим більше, якщо це було зроблено в час, коли замок закритий - проблем взагалі не бачу. Тобто можна ду-у-уже довго сперечатись про те, чи офіційний прийом - це приватна пянка, чи суспільний захід.

28 вересня ми проводимо в підземеллі на території замку театральну виставу. Вхід буде обмежений, бо обмаль місця, тому перед тими, хто буде без запрошень, вхід у підземелля буде закритий. Ми ж не наглі мажори після цього? які ще й до всього хочуть викупити замок. Лучани спокійно можуть "юзати" замок, головне правильно до цього підійти. Я, наприклад, розписувався в замку три роки тому.

ЗІ. Не гуляв. Не в міськраді. Не делегація. Не директор замку. Не мумія із підземель.

А от якого хріна замок працює тільки до 7-ї??!! Оце неподобство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. Не гуляв. Не в міськраді. Не делегація. Не директор замку. Не мумія із підземель

Звідки інфа тоді?

Тим паче коли замок закритий - його здали приватній особі для бенкету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки інфа тоді?

Тим паче коли замок закритий - його здали приватній особі для бенкету.

здогадався з трьох раз. колись працював в міськраді. Впевнений, що не здавав ніхто. Найімовірніше, що був лист від міського голови на директора замку із проханням "надати для...". Міський голова - це керівник представницького органу міста, а не приватна особа.

Я не згоден із тим, що ця ситуація кепська, чи чимось загрозлива. Я згоден з тим, що про це треба говорити і пояснювати. От я і озвучив своє бачення. Думаю, мерії простіше було зробити прийом закритим, ніж пояснювати зовсім "непродажній" пресі, що як і на якій підставі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХОкну і я на цю тему. Вся сіль історії криється в тому, що це не була пянка окремих людей, а це був прийом офіційних делегацій з інших міст та країн, які зазвичай приїжджають на день міста. А це до сотні тільки гостей + свої. Що не кажіть, а подія статусна.

Ніхто не заперечує. Але тоді виникає зустрічне питання: до Луцька приїхали офіційні делегації. З інших міст. З інших країн! ПОДІЯ СТАТУСНА! Де тоді хоча б якась новина в ЗМІ? druid, при всій повазі - але якщо подія статусна, то навіщо її приховувати? Що не так?

Для мене очевидно, що чим більше хтось намагається щось приховати - тим більша ймовірність, що там є щось незаконне.

Пам'ятки культурної спадщини можуть здаватися в оренду фізичним та юридичним особам, і це законно. Але на яких умовах в замку проводилася та гулянка? Якщо це була оренда - то які ціни, і чи не з бюджету гроші за оренду?

А якщо це була не оренда... то що це було? "Я - мер, і мені можна просто так в замку організувати гульню"? Але це зловживання службовим становищем.

Чому не взяти і написати, що

"Згідно договору такого-то замок було орендовано на стільки-то годин по ціні Х грн. за годину. Гроші надійшли до бюджету такого-то числа в повному обсязі, платниками виступали юридичні особи, які не є бюджетними.

На аналогічних умовах замок може бути наданий в оренду іншим особам".

Але ж такого не було. Натомість виникає думка про те, що мер і нинішній шеф заповідника порішали, і влаштували гулянку своїми вольовими рішеннями. А так бути не повинно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згоден, що так не повинно бути. Тут просто багато пережитків радянського союзу, причому не лише в головах, а і в нормативній базі. Якщо є можливість оренди замку, то це має бути десь прописано - процедура, порядок тощо. Навряд чи є щось подібне на міністерському рівні. Тобто можуть дозволити, бо ніде не заборонено, а з іншого боку - можуть заборонити, бо ніде не написано на яких умовах можна.

Звичайно що "порішали". Так в нас 90% питань "рішається", то чим виділився в цьому плані замок? Врешті можна спитати в директора - чому він міському голові дозволив, а Ярчику, наприклад, відмовив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не взяти і написати, що

"Згідно договору такого-то замок було орендовано на стільки-то годин по ціні Х грн. за годину. Гроші надійшли до бюджету такого-то числа в повному обсязі, платниками виступали юридичні особи, які не є бюджетними.

На аналогічних умовах замок може бути наданий в оренду іншим особам".

Брєд і бюрократія... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчику, ні в якому разі не хочу тебе образити, але ти сам собі платиш офіційно в касу за юр.послуги?

От і вони вирішили, то то їхнє))))

Буш мером - буш шикувати))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завклубом начальник управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів - займалась організацією VIP party.

Як варіант, подати і їй запит ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і вони вирішили, то то їхнє))))

оно наше

просто "эти ребьята" купили (за гречку) временную возможность этим пользоваться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алекс, в моїх словах про кризу журналістики, яка бере новини з інтернету, була іронія. Був стьоб. А на повнім серйозі про це писав пан Basil, звинувачуючи волинських журналістів у кризі жанру - бо вони з борди беруть новини. В цій частині я з ним не погоджуюся, хоча в цілому волинська журналістика справляє гнітюче враження. Особливо ті журналісти, які бояться писати про закриту вечірку в Луцькому замку - бо на цій вечірці були їх шефи. А от про те, яка футболка в Романюка обов'язково треба написати - це ж усім цікаво!

Мого шефа там не було :(((.

Криза - вона і в Африці криза. А ви (не ти, Ярчику) читали взагалі, що пишуть інші ЗМІ? Закордонні? Добрячу частину інфи беруть із блогів, Фейсбуків і трататаа. І ЦЕ НОРМАЛЬНО! Чому? Тому що є новітні технології - ЗМІ стали швидшими. І взяти новину з Борди, Контакту чи іншої соцмережі - цілком нормально. Головне - як подати, зі збереженням принципів новини.

Но ми нє а том. А до нас у той день приїхали музиканти з Києві і ми їх так хотіли повести до замку - поспівати на гітарах. І не заважаєш нікому, і міліція не додовбується.

А тут, бляха муха, Микола Ярославович зі своїми гостями і менти як гриби після дощу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тоді виникає зустрічне питання: до Луцька приїхали офіційні делегації. З інших міст. З інших країн! ПОДІЯ СТАТУСНА! Де тоді хоча б якась новина в ЗМІ?

Є і така новина. http://www.volynnews...y_krayin_svitu/

До Луцька прибули гості з українських міст Павлограда, Прилуки, Житомира, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Вінниці, Білогірська, грузинського Горі, Боткірка (Швеція), Люблін Республіки Польща та інших. Загалом прибули гості з 6 країн та 15 делегацій.

Під час форуму учасники дійства спілкуватимуться про культуру взаємодії та відкритості як передумову розвитку сучасної громади, культуру як візитну картку міста, сучасні виміри регіонального і місцевого розвитку. Також відбуватиметься презентація міст.

Чим подія в замку не презентація міста Луцьк для гостей? Чи треба було організувати вечірку в їдальні міської ради?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим подія в замку не презентація міста Луцьк для гостей?

То напишіть про це. Упс? Юрген, то ти писав, що ніякої події там не було, крім як пиття і їдзеня, а тепер пишеш, що подія! Так подія чи не подія?

Чи треба було організувати вечірку в їдальні міської ради?

Звісно, у Луцьку окрім Замку немає місць, де можна достойно прийняти делегацію. В тій же "Короні Вітовта" приймали президентів, прем'єрів, а от за день після дня народження мера - ніде, окрім Замку, гостей не приймеш. Ну бо ж як це так - мер міста Луцька, в якому є Луцький замок - і прийматиме гостей в якомусь кабаку. Тільки в Замку, бо а шо?

А вечеринка в замке с точки зрения журналистики, была-бы интересна только жёлтой прессе - что ел пан N, что пил пан Q и почему пани R отказалась от на вид аппетитного мяса.

А воно, блін, виявляється, що то була презентація Луцька для гостей! Подія!

Юрген, ти загнався, визнай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрген, ти загнався, визнай...

Ничего я не загнался. Не передёргивай. Ещё раз подчеркну - для СМИ, на которые я работаю, там не было ничего интересного.

Ярчик, ты уже не знаешь с какой стороны рыть под это событие. И так, и эдак - везде тупик.

А общее впечатление от этой темы - почему Романюк может, а Ярчик не может заказать замок. Очень похоже на банальную украинскую жабу, приукрашеную юридически грамотными тезисами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це найпростіше - звинуватити співрозмовника, мовляв, а, його просто жаба давить. Просто інших аргументів у тебе немає :)

Знаєш, кожен оцінює людей по собі. Мабуть, тебе якраз жаба й давить - тому ти гадаєш, що й інших має давити. Але ти помиляєшся. Мене давить не жаба, про що я вже неодноразово писав - ти мав би це прочитати. Та переконувати тебе не буду, це лишнє.

Ти тішишся тим, що опинився на цьому заході - а тому вважаєш що твоя причетність до цього "таїнства" зробила тебе кращим, сильнішим, розумнішим, ніж ми усі. Нічого подібного.

А рити, Юрген, я ще навіть не починав. Все попереду. Тільки коли читаєш пости таких базілів і юргенів - то розумієш, що у цій державі навіть якщо схочеш вивести якогось чиновника чи корупціонера на чисту воду - завжди знайдуться "лічності", які обсеруть ці спроби і з притаманним більшості жлобством, вирячивши очі, дивуватимуться: "воно тобі шо, більше всіх нада?". А потім дивуємося: ой, а в нас така корупція... ой, всі хочуть хабарів... ой, яка несправедливість - родич мій помирає, а безкоштовні ліки всі віддали чиновнику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зачем ты тему открывал и задавал вопросы? Надо было сразу написать - Все пи-сы, а я граф монтекристо. Ты же никого не слышиш. Только себя.

На твои вопросы, в меру моей осведомлённости, я ответил. И написал впечатление от этой темы. Ты же начал вешать ярлыки запроданцев и жлобов.

А то что я там был, мёд-пиво пил, ещё не означает, что у меня нету вопросов к власти. И эти вопросы для меня более актуальны , чем твоя шумиха вокруг этого события. Мне пох кто за что и по каким законодавчим нормам, мне не пох почему у меня двор не отремонтирован, почему приостановили укрепление моего дома, почему свет во дворе выключают после 23,00 и гопота процветает и тд и тп.

Ну и в связи с тем, что Ярчик начал переходить на личности - откланиваюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то что я там был, мёд-пиво пил, ещё не означает, что у меня нету вопросов к власти. ... почему свет во дворе выключают после 23,00 и гопота процветает и тд и тп.

От така різниця між нами: ти сидиш за столом з представниками влади - і навіть не можеш їм задати питання, які тебе хвилюють. "Бо ж якось невдобно".

А я, коли в мене гопота під вікнами тусить - виходжу з ліхтариком та дрючком металевим і тумаками жену гопоту нахрен з двору.

Відчуй різницю. В тебе є купа питань, які ти навіть не задаєш. А в мене є готові дії для вирішення моїх питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На закидоны ответить обязан. Ибо ты опять додумал то, чего в моих словах не было.

-Я не сидел ни с кем за одним столом на этом вечере.

-Если есть возможность, я задаю свои вопросы, но меня как и всех остальных кормят завтраками.

-Сейчас готовлю депутатский запрос по поводу освещения, естественно надо собрать подписи, на эту сессию не успел.

-Я не про ту гопоту, что пиво пьёт, а про ту, что чуть череп моему соседу не проломала за китайский телефон и 200 грн. И ничего бы не случилось бы, если бы горел хоть один фонарь в пол двенадцатого вечера.

Могу ещё стопитсот разных вещей написать, которые я сделал или собираюсь сделать, но синдромом монтекриста не страдаю.

Так что, пожалуйста, не выдумывай за меня мою жизнь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, а чому б вашу енергію да в одне русло не направити, а? Всім було б краще, ні? Адже "в споре рождается истина"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж, отримав я сьогодні першу відповідь:

Повідомляємо Вам, що 25.08.2013 року у Луцькому замку відбулося урочисте дійство "Ода Луцьку", присвячене Дню міста, відповідно до п.20 розпорядження міського голови за № 278 від 13.06.2013 року. Організацію та проведення свята було покладено на міську раду за технічної підтримки державного історико-культурного заовідника у м. Луцьку.

Отже, це було урочисте дійство з нагоди Дня міста. От тільки лучани про це не дуже були поінформовані, а втрапили на це дійство тільки "свої", по запрошеннях. Як в тому анекдоті: настав час зробити наших людей багатими і заможними. Список "наших" людей додається.

Знайшов я розпорядження, про яке є згадка у відповіді. Проглянув додатки. Ось пункт 20 додатку №1:

20. Підготувати сценарій та організувати проведення урочистого дійства «Ода Луцьку» з нагоди Дня міста у Луцькому замку.

25 серпня

Відповідальні: Кравчук С.Є., Гнатів Т.Ф., Закрижевська О.В., Давидов І.В., Рудецький П.А.

Почитав додаток №2 (це кошторис видатків на проведення у серпні 2013 року заходів з відзначення державних свят та Дня міста). Ось деякі пункти:

Озвучення урочистих заходів 3 000,00 грн.

Виготовлення біг - бордів, сіті – лайтів з вітаннями міського голови 4 000,00 грн.

Придбання пам’ятної та сувенірної продукції 39 000,00 грн.

Харчування делегацій та гостей міста 45 000,00 грн.

Проживання в готелях делегацій та гостей міста 45 000,00 грн.

Організація феєрверків 30 000,00 грн.

Оренда стільців 2 000,00 грн.

Ось так нехіло наш мер зробив свято типу з нагоди Дня міста - але запросив туди тільки обраних, причому за наші гроші. Фактично відсвяткував свій день народження за кошт територіальної громади. Супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчику, так немає ж в кошторисі статті видатків типу "Інформаційне забезпечення урочистих заходів" (принаймні, в наведених тобою). От і не не були лучани проінформовані про сію "Оду Романюку Луцьку" ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, нічого дивного. Якщо найвище керівництво держави шикує як середньовічні магнати, то і місцева "челядь": мери, "шмери", голови всілякі, зами і їм подібні теж беруть приклад і на місцях роблять те саме. Це системна проблема. Проблема цілої країни. Гулянка нашого мера в замку на тлі того, що відбувається в Україні ,видається "невинной шалостью". Ба, більше, я думаю, що це навіть вітається в вищих ешелонах, оскільки і їх представники запрошуються на такі заходи.

Р.S. А ринок і досі там... А скільки було слів і гасел! Туризм і далі буде "процвітати" в Луцьку. На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчику, так немає ж в кошторисі статті видатків типу "Інформаційне забезпечення урочистих заходів" (принаймні, в наведених тобою). От і не не були лучани проінформовані про сію "Оду Романюку Луцьку" ))))

Неправда, є. Я просто не весь кошторис оприлюднив:

Виготовлення афіш, запрошень, програм святкових заходів 3 500,00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...