Перейти до змісту

Поремонтувати мишку?


Korting

Рекомендовані повідомлення

Є 2 мишки Microsoft 1.1A: одна запорота невдалою спробою миття, не бачить компьютер.

Інша теж купалась (давно), але компьютер бачить, і в цілому все працює, єдине глючить сенсор, не достає чутливості. Я цю другу трошки "прогрів" довгим дьоганням туди-сюди + водив олівцем над сенсором, то він наче "розкачався", вже набагато краще, але все рівно не достаньо для нормальної роботи. Питання в чому, може з цих двох мишок можна зібрати 1, ну грубо з 1ї взяти оптичний сенсор, ідея думаю зрозуміла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може я чогось недорозумiю, але що е в тих мишках такого *суперексклюзивного* заради чого варто *махатись* з тими калiками ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Краще мені дай шнур від поломаної якщо розьєм usb.

Угу. Краще мені дай шнур від поломаної якщо розьєм usb.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може я чогось недорозумiю, але що е в тих мишках такого *суперексклюзивного* заради чого варто *махатись* з тими калiками ?

ну не скажи

я у своей дешевой А4 пару раз кнопки перепаивал которые не выдерживали кликания долгого и отказался от неё только по причине отсутствия PS/2 на маме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може я чогось недорозумiю, але що е в тих мишках такого *суперексклюзивного* заради чого варто *махатись* з тими калiками ?

потрібна саме ця модель, а вона дефіцитна.

Хто може допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...