Перейти до змісту

Nokia E70 чи SonyEricsson P990i. Що краще?


Рекомендовані повідомлення

Вже не один тиждень я вагаюсь що краще купити, Нокію чи можливо СоніЕріксона. Обидва телефона непогані, но всеж таки грошей вистачає тільки на одного:) Ось я і думаю що краще? Якого варто куповати а якого ні.

Можливо мені хтось підскаже? Тому що я незнаю що вибрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сонерік не підішов хоча б тому, що не має підтримки української мови. Писати СМСки російською я не звик і звикати не хочу :mdr:

До того ж, не знаю як зараз і як в Р990і, а десь рік тому в Р910і і інших телефонах і смартах від SonyEricsson були проблеми з GPRS -- під час сеансу GPRS не можна було приймати вхідні виклики і приймати чи передавати СМС повідомлення. Для мене це було неприйнятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 990.

Не скаржусь.

А він в тебе вже давно? Розкажи шось про цей телевон, неопосередковано від його клористування...

Просто одне те шо написано в прайсах, а зовсім інше це те якщо розказує володарь телефона про нього...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж, не знаю як зараз і як в Р990і, а десь рік тому в Р910і і інших телефонах і смартах від SonyEricsson були проблеми з GPRS -- під час сеансу GPRS не можна було приймати вхідні виклики і приймати чи передавати СМС повідомлення. Для мене це було неприйнятно.

Была проблема в базовых станциях на УМЗ, потом исправили(проапгрейдили).

А вообще на 990-й меньше софта чем на Нокию от сторонних производителей. И количество смартов на платформе S60(nokia) в разы больше чем на UIQ(990).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам користуюсь Соні Еріксон М600і. Дуже не поганий смартфон. Єдиний мінус бракує камери і не має Wifi. Та й сама форма набагато краща ніж в P990і. Тай ціна всього 1500грн в Євросети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony Ericsson P1 появится в магазинах в третьем квартале этого года. http://www.mobile-arsenal.com.ua/news/562/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча я і фанат соніериків ,але 990 мені не сподобався,в порівнянні з 910 дуже заторможений,в руках тримав два різних 990 і ефект той же самий,так що покищо на мою думку кращого ніж 910 в СЕ нема,про нокію нічого сказати не можу,ні хорошого ні поганого,бо тісно не спілкувався з ними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:smile3: Ось ви все гнобите і гнобите компанію СоніЕріксон... Ви можете хочаб якісь плюси SonyEricsson P990i назвати. Правда, про Nokia також не було багато сказано...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам користуюсь нокіа е50-1..............для нокії простіше знайти потрібний софт........................нокія заробили хорошу репутацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча я і фанат соніериків ,але 990 мені не сподобався,в порівнянні з 910 дуже заторможений,в руках тримав два різних 990 і ефект той же самий,так що покищо на мою думку кращого ніж 910 в СЕ нема...

Те ж саме чув з інших вуст. 990 програє SE 910i :-(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він в тебе вже давно? Розкажи шось про цей телевон, неопосередковано від його клористування...

Просто одне те шо написано в прайсах, а зовсім інше це те якщо розказує володарь телефона про нього...

В мене він з серпня 2006 року

Тоже думав ноку купляти, але якось так сталося шо продавець Мобілочки порадив подивитися СЕ, причому в нього в магазині того Се не було, він просто порадив найти і подивитися.

Я побачив цю модель через тиждень в Житомирі, подивився і поняв шо тре брати.

Зіграло роль:

- Всі можливі навороти в одному флаконі.

- В нокі по любому в кожній моделі чогось нема, там такий маркетинг

- він тоді був дешевше десь на 30% від теї ноки, на яку я дивився (вроді N70)

- сенсорний екран

Всі навороти працюють.

Мій колєга з піною в роті доказував понти N70, яку через місяць здав по причині нефатки нервів на вибрики останньої.

Нока -це бренд, телефони гарні робить, але в ціні - 30% вартості самої назви.

Так само як в мадональдсі, купуєш каку, а платиш як за божествєнний харч.

І ше - він гальмує. Коли в ньому забита память.

Цим він похожий до компутера, в якому забитий вінчестер.

Так шо лічиться це лірично - лібо не забивати його до краю, лібо вставити велику карточку, шо всі і роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую leviks за корисну пораду :) .

Тепер я ще раз передивлюсь своє рішення, що до вибору телефона.

І напевно те рішення зупиню на P990i.

Мені хотілось би ще дізнатися який звук в телефона?

Відповідно, який на динаміку і який в навушниках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Всі можливі навороти в одному флаконі.

- В нокі по любому в кожній моделі чогось нема, там такий маркетинг

І що, по твоєму, нема в N95, N93, N80, E60, E70. Та навіть в Е50 за 230 баксів немає тільки WiFi, ну і камера так собі.

Мій колєга з піною в роті доказував понти N70, яку через місяць здав по причині нефатки нервів на вибрики останньої.
В таких випадках досить поставити всього-навсього одну програму -- DirectHands, допомагає у 99% випадків. Тільки ставити треба не в телефон, а в голову власника. :)

Це я кажу як людина, через руки якої пройшло вже майже два десятка смартів (в тому числі Nokia, SonyEricsson, T-Mobile, ASUS).

Цим він похожий до компутера, в якому забитий вінчестер.

В мене був знайомий... Каже колись: "Щось в мене машина не тягне, напевно акумулятор слабий". :)

Яке відношення має вільне місце на вінті до швидкодії комп'ютера? В мене довгий час на вінті з 200 вільних було 2-3 гіга, і все працювало без тормозів. Ти дефрагментувати інфу на вінті пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Тепер я ще раз передивлюсь своє рішення, що до вибору телефона.

І напевно те рішення зупиню на P990i.

І що, вибрав вже? Чи досі вагаєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...