Перейти до змісту

Порушення закону державними службовцями (м. Луцьк)


USATOPBRANDS

Рекомендовані повідомлення

Все ясно, як то кажуть на лице звичайна позиція українця - нічого не знаю, моя хата з краю ))) Думав ще щось добавити, але бачу людей то не дуже цікавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ясно, як то кажуть на лице звичайна позиція українця - нічого не знаю, моя хата з краю ))) Думав ще щось добавити, але бачу людей то не дуже цікавить...

А ти думав людей мають цікавити твої шкурні питання? Я не побачив в цій темі нічого з того, що ти задекларував в першому повідомленні, типу - "Коли ми об"єднаємо свої зусилля, буде легше з цим [порушенням закону держслужбовцями] боротися." Зате я бачу твоє, погано завуальоване бажання, кинути ЖЕК на гроші, бажання не платити за отримані фактично послуги, а це не справедливість, це - жлобство у всій своїй красі. Почитай Вікілікс, блог Навального, відвідай сайт Дорожнього контролю, можливо, тоді зрозумієш різницю. Все імхо.

п.с. Не треба думати, що на Борді сидять дурні, які не розгледять справжніх мотивів у твоїх позовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думав людей мають цікавити твої шкурні питання?

Більше того - кількість завантажень аттачів красномовно свідчить про інтерес публіки до сабжу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки зря мене тогда в баню отправили? :(

Осталось ещё услышать думку профессиональных юристов по теме, и можна тему либо во флейм, либо закрывать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...