Перейти до змісту

Шо сталось біля північного ринку вчора вечері ?


Dominikia

Рекомендовані повідомлення

Шо сталось біля північного ринку вчора вечері ???? міліції кучя було рух траліків зупинили !!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо сталось біля північного ринку вчора вечері ???? міліції кучя було рух траліків зупинили !!!!!!!!

когось переїхали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааааааааа дякую!

Порадовали человека

Причьому тут порадовали человека? Я шо виразив слова радості? Типу ура, класно, чі смайлік поставив? .... Називається аби шось написати....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причьому тут порадовали человека? .... Називається аби шось написати....

та Zerotul просто написав. Dominikia, не переймайся ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааааааааа дякую!

Порадовали человека

Причьому тут порадовали человека? Я шо виразив слова радості? Типу ура, класно, чі смайлік поставив? .... Називається аби шось написати....

Еще один зевака утолил жажду любознательности за счет горя других

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ааааааааа дякую!

Порадовали человека

Причьому тут порадовали человека? Я шо виразив слова радості? Типу ура, класно, чі смайлік поставив? .... Називається аби шось написати....

Еще один зевака утолил жажду любознательности за счет горя других

ти шо страний? Шевели трохі мозком! Якби я знав шо там когось переїхали я б ще раз не перепитував!!! Чі може питаю як його переїхали? Я просто в шоці які люди є......
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пойми дорогуша, нормальные люди не бьются в истерическом припадке,не создают тем на форумах, не звонят в МЧС итд для того чтобы узнать "А почему это на улице Иванова была пробка" или "Я видел кучу людей из троллейбуса, но спешил на роботу и не разглядел кого там располовинило трамваем". Обычным людям, пардон, по**й.Ты не лучше тех зевак которые собираются дабы поглазеть на беду других. А если бы ты включил смекалку то по твоему же первому посту можно было бы угадать ответ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...