Перейти до змісту

Вакансія бухгалтера


person

Рекомендовані повідомлення

Бухгалтер

Бухгалтерське обслуговування юридичних та фізичних осіб за напрямками: банк, каса, заробітна плата; - доходи, ПДВ, звітність; - затрати, основні засоби, ТМЦ, розрахунки ПДВ. Основні напрямки господарської діяльності – логістика, міжнародні автотранспортні перевезення вантажів, озеленення та рослинництво. Знання і уміння роботи у програмі 1С версії 7 і 8. Умови праці відповідають сучасним вимогам. Випробувальний термін. Заробітна плата за підсумками співбесіди.

Телефон: (0332) 74-69-01

E-mail: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Бухгалтер

Бухгалтерське обслуговування юридичних та фізичних осіб за напрямками: банк, каса, заробітна плата; - доходи, ПДВ, звітність; - затрати, основні засоби, ТМЦ, розрахунки ПДВ. Основні напрямки господарської діяльності – логістика, міжнародні автотранспортні перевезення вантажів, озеленення та рослинництво. Знання і уміння роботи у програмі 1С версії 7 і 8. Умови праці відповідають сучасним вимогам. Випробувальний термін. Заробітна плата за підсумками співбесіди.

Телефон: (0332) 74-69-01

E-mail: [email protected]

Шукаю роботу бухгалтера, стаж більше 20 років. Мені 60 років, 3-я група інвалідності. тел.0660277735

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю роботу бухгалтера, стаж більше 20 років. Мені 60 років, 3-я група інвалідності. тел.0660277735

Я вибачаюсь за "5 коп.", але повідомлення користувача від 18 November 2011, а у мережі він був 18 Jun 2013, Ви краще самі передзвоніть їм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю роботу бухгалтера, стаж більше 20 років.

Я перепрошую, звичайно ж, але дата першого повідомлення говорить сама за себе. Більше 2-х років пройшло. А його автор був тут 9 місяців тому.

Вважаю тему вичерпаною. Телеофон в повідомленні вказаний.

Закрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...