Перейти до змісту

База телефонних номерів м. Луцька


Plum

Рекомендовані повідомлення

Можливо це і :D , але мені в руки потрапила база телефонних номерів м. Луцька за 2006 рік. Спішу поділитись з народом :)

Lutsk2006.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сакс, в мене це було давно вже, а на 2007 рік може в когось є ??? буде дуже вдячний і звичайно +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LutskTel 2006 1.8 (23.07.2006)

--------------------------------------------------------------------------------

[*]Приєднана нова база телефонів з "Фотаком" (+3990 записів)

[+] Знову використана нова (і не перевірена) база з "Укртелеком" правильність

телефонів не гарантую ;-)

Стара база......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще б з борди видалили автора, за такі прохання... :rolleyes:

афтар, пиши исчо...базу за 2007 год :rolleyes: , ждем-с...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в автора бази через неї були проблеми з правоохоронними органами. Звідти і прохання.

А взагалі, ось що він пише:

Та я не за себе переживаю

А за ваш форум. Щоб не прикрили через цю програму.

Вже з одного комп'ютерного клубу конфіскували ПК з програмою, правда пізніше повернули...

Хоча в них самих на кожному компі вона є.

Діло ваше. Хочете викладайте.

Можете приписати, що автор програми не несе відповідальності за вміст бази даних, що використовується у програмі.

Так що ту базу з тією програмою з форуму забираємо.

Скрытый текст
Крім того, автор прислав мені версію оболонки, в якій немає інформації про автора, окрім адреси його електронної пошти. Також в тій оболонці не було самої бази. Шляхом простої підстановки бази зі старої версії отримуємо:

Lutsk_2006.rar

і дуже-дуже дякуємо авторові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо то та сама база, то вона трохи глючана. Там деякі номери неспівпадають. Наприклад номер лікарні прописаний на ім'я простого громадянина ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Автор говорит, что написал лишь оболочку :D А кто ж тогда базу делал? Или базу под оболочку писали? Я все понимаю, но я б никогда не стал писать софтину, для которой МОЖЕТ кто-то наваяет базу. Чтоб писать оболочку - нужно иметь базу, для которой ты ее пишешь. Так что претензии органов целиком и полностью обоснованы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, можливо автор мав нагоду побачити порядок розміщення полів в базі укртелекома і зробив свою базу (з номерами знайомих, наприклад) з аналогічним розміщенням, щоб не видумувати велосипед. Або можемо припустити, що порядок розміщення полів в базі автора програми чудовим чином співпали з порядком розміщення полів в базі телекома :smile3:

Поки не доведено, що автор особисто викрав і розповсюджує телекомовську базу, всі звинувачення можна вважати висмоктаними з пальця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...