Перейти до змісту

Квартирный счетчик тепла


trol

Рекомендовані повідомлення

Привет

Кто ставил себе квартирный счетчик тепла ?

Кто знает, кто ставит в Луцке квартирный счетчик тепла ?

Заранее благодарен за ответ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://gasometer.com.ua/

газу? тут прокосультують, та і ціни адекват.

СПАСИБО ЗА ОТВЕТ НО ТАМ ТОЛЬКО ВОДО И ГАЗО СЧЕТЧИКИ

ПРОСТО ДЛЯ РАЗНООБРАЗИЯ посчитайте сколько Ваша квартира может потратить тепла в ГигаКал

у меня для 60 кв метров получилось 1.1 Гигакал при условии что батареи будут красными круглосуточно, что все знают нереально

а 1 гКал= 257,21 гривен, так4 что в реале абы 60 гривен в месяц им насчитывало и это заметьте только тогда когда топят

народ в Киеве фишку уже вкурил и тупо ставит квартирные теплосчетчики за сезон отбивается с установкой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если ничего нового не придумали то теоретически нужно измерять температуру воды на входе и на выходе - разницы то что мы отобрали

если 3 комнаты + кухня + полотенечко то нужно 5 счётчиков?

или переделывать подачу отопления в квартиру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ в Киеве фишку уже вкурил и тупо ставит квартирные теплосчетчики за сезон отбивается с установкой

ок, по порядку.

1. хто має реєструвати такі лічильники?

2. в моєму випадку згідно цієї статті вигідним може бути тільки встановлення теплолічильника на стояк або цілий будинок.

а це говорить про необхідність загальних зборів чи ОСББ, що непросто з організаційного боку.

завжди дивувала відсутність у нас таких лічильників, в тій самій Польщі я їх бачив ще у 2000 році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ в Киеве фишку уже вкурил и тупо ставит квартирные теплосчетчики за сезон отбивается с установкой

ок, по порядку.

1. хто має реєструвати такі лічильники?

2. в моєму випадку згідно цієї статті вигідним може бути тільки встановлення теплолічильника на стояк або цілий будинок.

а це говорить про необхідність загальних зборів чи ОСББ, що непросто з організаційного боку.

завжди дивувала відсутність у нас таких лічильників, в тій самій Польщі я їх бачив ще у 2000 році.

Немного говнеца не вентилятор ссылочки

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1497-97-%EF

http://novunu.info/index.php/economics/24-teploposta4annja.html

http://gro-za.pp.ua/forum/index.php?topic=4711.120 (эта ссылка строго по теме от людей уже установивших ТС и комплект документов необходимых)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И собственно расчет брался с Аква Украина цифрі там старіе но єксель таблица фуричит http://www.au.ua/

okupaemost.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі теми вже давно піднімаються в Україні і я багато спілкувався на цю тему.

тут є декілька проблем.

1. Законодавча база і сертифікація пристроїв

2. технічне рішення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, по порядку.

1. хто має реєструвати такі лічильники?

2. в моєму випадку згідно цієї статті вигідним може бути тільки встановлення теплолічильника на стояк або цілий будинок.

а це говорить про необхідність загальних зборів чи ОСББ, що непросто з організаційного боку.

завжди дивувала відсутність у нас таких лічильників, в тій самій Польщі я їх бачив ще у 2000 році.

Через вертикальну розводку, дійсно є проблеми з встановленням лічильників. Схожі проблеми і з автономним опаленням. Слово "Проблеми" = нереально встановити. А от лічильник на під'зд (стояк) ми поставили без проблем, були і збори і збір коштів, з 36 квартир не здало тільки дві, прикро, але якщо не зациклюватись, то і не суттєво. Рік назад це обійшлося по 10 грн з квадратного метру квартири, нам за "двушку" - 520грн. Гроші навіть залишилися (небагато), то ми їх віддали людині, яка тратила свій час на збір підписів, коштів, пошук лічильника і підрядчика, виготовлення документації, в цьому році здали ще по 60 грн (по 10 грн в місяць опалювального сезону), щоб ця ж людина знімала покази з лічильника і возила їх в Луцьктепло, та за те що регулює подачу тепла, в залежності від погоди на вулиці. В хаті тепло, не жарко чи холодно, а саме тепло, всю зиму в шортах проходив і це на першому поверсі, тобто під нами холодний і неутеплений і неопалюваний підвал, з відкритими дверима і вибитими вікнами. На холод в квартирі жалілася тільки одна жінка, яка вперто не утеплює свої старі дерев'яні вікна. Економія з лічильником така, що він окупився вже за перший рік. Думайте.

п.с. До речі це вже обговорювалося на Борді, юзайте пошук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, як я розумію в твоєму випадку:

з6 квартир = 9-ти поверховий будинок, один під'їзд.

якщо припустити, що всі квартири 2-кімнатні, то вартість самого лічильника 18к грн. реально ж певно більше, бо якщо є трикімнатні, то і всі 25к.

в моєму випадку (п'ятиповерхівка, 3 двокімнатних на поверх, 15 на під'їзд) 25к/15=1667 грн. з квартири.

а навряд чи кожен житель собі це зможе дозволити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лічильник, орієнтовно, 6000 грн. Але є ще дозвільна документація, проект, встановлення лічильника - це все також вартує грошей. Але явно не 18000 чи тим більше 25000 грн. Квартири в нас 1-, 2- та 3-кімнатні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, яка у тебе жила площа та який зараз платіж за опалення на місяць?

у мене також двокімнатна квартира, цікаво порівняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, яка у тебе жила площа та який зараз платіж за опалення на місяць?

у мене також двокімнатна квартира, цікаво порівняти.

Ну площу міг і сам вирахувати: 520грн здавав на лічильник /10 грн за квадратний метр = 52 кв.м. :) А про оплату напишу, коли вдома буду, але тільки за минулий опалювальний сезон, бо цей почався менше тижня тому, відповідно ще і не платив. А літом ми за опалення не платимо, як всі ті, у кого лічильника немає. Тільки по факту: дадуть тепло - заплатимо. До речі під час аварій на теплотрасах ми за тепло також не платимо.

п.с. Про високу вартість: в любому випадку ставити лічильник всім під'їздом чи будинком буде дешевше чим самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, яка у тебе жила площа та який зараз платіж за опалення на місяць?

у мене також двокімнатна квартира, цікаво порівняти.

Ну площу міг і сам вирахувати: 520грн здавав на лічильник /10 грн за квадратний метр = 52 кв.м. :) А про оплату напишу, коли вдома буду, але тільки за минулий опалювальний сезон, бо цей почався менше тижня тому, відповідно ще і не платив. А літом ми за опалення не платимо, як всі ті, у кого лічильника немає. Тільки по факту: дадуть тепло - заплатимо. До речі під час аварій на теплотрасах ми за тепло також не платимо.

п.с. Про високу вартість: в любому випадку ставити лічильник всім під'їздом чи будинком буде дешевше чим самому.

Розничная цена на теплосчетчик 110 евро связываться со своим комитетом бедноты из подъезда желания нет да и толку не будет

Разводка по квартире у меня переделанная один вход один выход

Видимо всё-таки прийдется топать в Луцктепло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже, минулий опалювальний сезон:

квітень - 134,06

березень - 226,23

лютий - 217,35

січень - 191,96

грудень - 190,26

листопад - 118,66

жовтень - 106,64

сума - 1185,16

позаминулий (без лічильника):

сума - 1811,95

РІЗНИЦЯ - 626,31 грн, це більше чим обійшовся нам лічильник!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора був у Львові в новобудові, там прибудинкова котельня і лічильники на кожну квартиру, просто клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...