Перейти до змісту

Аби МС


n_a_p

Рекомендовані повідомлення

post-137-1178609132.jpgАби МС. Оцетні стандарти.

І знову – вже вкотре неодмінно – свіжа робота Аби МС викликає таку реакцію: відмінно! В обох значеннях цього слова, з усіма можливими відтінками. До речі, про двоїстість. Вони навдивовижу гармонійно поєднують чистий смуток, печаль – із такою ж чистою радістю. І тому всередині завжди залишається місце для світла. Таку здатність, зазвичай, мають діти – і неважливо, скільки їм років... Втім, тут значно більше, ніж дві фарби – Аби МС, як ніхто, вміють акумулювати і змішувати, фантазувати і виходити в нові виміри. В результаті виникає нова музика світового рівня, яку неможливо окреслити якимось одним терміном – даб, драм’н’бейс, тріп-хоп, фанк, техно, ейсід-джаз, хаус, диско – замало слів – і все це перемішано з етнічними барвами Африки, Індії, Європи... до того ж, щедро приправлено суто українськими привітами. Настільки, що світові джазові стандарти у цім киплячім котлі навіть обросли дотепними, свіжими українськими текстами – я вже не кажу про мелодичні ходи. Власне, уваги, гумору та несподіванок тут вистачає з головою – і в текстах, і в музичному потоці. Єдина умова – ця сама голова (твоя, слухачу!) має бути відкритою на всі шість сторін світу і підключена напряму до серця. Інакше дах може елементарно не встигнути попрощатися – ця музика надто жива...

Антон Йожик Лейба

Видавець: Comp

Номер за каталогом: 3760492

Рік видання: 2006

1. самба сам-на-сам/ samba de una nota so

музика: by antonio c. jobim

2. фанкфурт/ funk [rmx] (feat. аркадій шилклопер)

музика: by arkadiy shilkloper

3. єдине, що я можу сказати/ mo' scully (feat. сашко положинський)

музика: by syd mcsham

4. опівнічносинє/ midnight blues

музика: by kenny burrel

5. [кОдакУбіку]

6. (ну то й що?) велике діло/ so what?

музика: by miles davis

7. милий милий/ chega de saudade

музика: by antonio c. jobim

8. конаймо!/ con alma

музика: by dizzy gillespie

9. ще/ ishlo divcha (traditional)

10. римські/ rimsky

музика: by dizzy gillespie & arturo sandoval

11. [ікримірим]

12. блюз для всіх/ all blues

музика: by miles davis

13. стиха/ softly [dance bonus]

музика: by sigmund romberg

Загальна тривалість звучання: 50:36

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...