Перейти до змісту

Ремонт крана


best

Рекомендовані повідомлення

Кухонний кран на воду спочатку просто протікав там, де кріпиться гусачок ,а тепер бє фонтаном .Хто може поремонтувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну напевно сантехнік...

але раз ти це написив на форумі то кран не сильно тече...

можеш сам попробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну напевно сантехнік...

але раз ти це написив на форумі то кран не сильно тече...

можеш сам попробувати

Якби могла Сама , то не писала б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:huh:

опа)

чоловык/парень/друг/любовнык(хотя нЄ) - пошті на халяву

ну а далі сантехнік - за бабкі

да і ти в профілі якось обознач стать)

шоб не було таких казусів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий ЖЕК-овський сантехнік. Виклик по заявці (не дуже дорого), а якщо прийти і присунути його за жабри із жека в квартиру, то гривень 20-30 обійдеться.

Там 2 варіанти, або гумова прокладка стерлася і протікає, або гірше, різьба зіскочила чи злизалася.

В будь-якому випадку: читання і писання на форумі проблему не вирішить. Бо буде, як в анекдоті.

На форуме: «Чем можно оттереть монтажную пену с пальцев? Б… ь, теперь ещё и с клавиатуры… «. -))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для мене ЖЕК - остання інстанція, куди б я звернулась. Чекати, поки прийдуть, довго. Зроблять - практично завжди неякісно. (То моя така думка:rolleyes:)

0509192700 Олександр Іванович - чудовий спеціаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для мене ЖЕК - остання інстанція, куди б я звернулась. Чекати, поки прийдуть, довго. Зроблять - практично завжди неякісно. (То моя така думка:rolleyes:)

0509192700 Олександр Іванович - чудовий спеціаліст.

Не хоче їхати ваш Олександр Іванович ,як і всі решта до кого дзвонила Всім великі обЄми робіт подавай :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хоче їхати ваш Олександр Іванович ,як і всі решта до кого дзвонила Всім великі обЄми робіт подавай :(

Так поламайте ще щось :D

А взагалі сумно, що слова розходяться з ділом

Робота виконана в повному обсягі . Результатом задоволена :sm110:

...

ДУЖЕ ДЯКУЮ за комент...

А всім іншим кому потрібно замінити, відремонтувати чи встановити сантехніку/каналізацію/опалення телефонуйте 097-937-07-66 або 050-438-68-64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Як там у вас справи з вашим краном? Відремонтували уже?

Це я Вам телефонувала :) . Так, кран уже відремонтували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там у вас справи з вашим краном? Відремонтували уже?

Це я Вам телефонувала :) . Так, кран уже відремонтували.

Ось виявляється по моїй темі вже люди крани собі поремонтували :0153: А до мене з ЖЕКу ходили майже два тижні і тільки за четвертим разом щось вдалося зробити :0162: Вже кілька днів не тече А по вказаних телефонах дзвонила і ,як я вже писала,або кажуть що малий обєм робіт або пропонують зразу міняти кран.Дуже хотілося б мати сантехніка до якого можна було б завжди звернутись,бо з ЖЕКом більше справи не хочу мати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хотілося б мати сантехніка до якого можна було б завжди звернутись,бо з ЖЕКом більше справи не хочу мати
Краще завести коханця, або чоловіка ;) -- ножі почнуть бути гострими, крани перестануть текти.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хотілося б мати сантехніка до якого можна було б завжди звернутись,бо з ЖЕКом більше справи не хочу мати
Краще завести коханця, або чоловіка ;) -- ножі почнуть бути гострими, крани перестануть текти.....

Не факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить треба заводить такого, щоб ножі були гострі, а крани не текли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...