Перейти до змісту

adrenaline Rush team


neostar

Рекомендовані повідомлення

буде завжди за вами - поки накынець ми не перестанемо мыксами грати))

але пох - головне азарт і культура)))

єдине шо не дуже гарно це те шо за час не платите - памнятаю якось ви міксами грали - то за час не хотіли платити)))

надалі - смислу не бачу грати на час якшо не буде повного складу)

ібо самі розумієте - не чесно))

і в вас так може бути і вна с зара так є)

шкода шо на тижні не зіграємо)

якби вам тренуватись думаю гарна зіграна тіма була б - і в львові думаю достойно представляли б Луцьк)

ну а ми будемо тренуватись... ібо шота ви нас ...щімите)

мікс последній раз в нас був , як Сонеко гоцав замість мене , і то договарювались про ігру зранку того ж дня, тому мені і не вишло ....окак ..

. :blink: помоему за сёднішню ігру договарювались ше в пятницю ...і чого у вас мікс вишов винуваті тікі ви ..время було достаточно ...

але пох - головне азарт і культура)))
тода ))) сёдня час сиділи між собою гоцали покі агент і кобра в доту шпілили... ;)
надалі - смислу не бачу грати на час якшо не буде повного складу)

то шо нам не грати ?:) опреділіться з составом ...напостой то лазер то ше хтось ...чі во львов тоже міксом поїдете=) це ж в першу чергу в ваших інтересах

якби вам тренуватись думаю гарна зіграна тіма була б - і в львові думаю достойно представляли б Луцьк)
- як в старі добрі времена :ok:

спс за ігру :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

грати будемо повними складами.

це нам майже завжди виходить тому і прийняли пропозицію грати в неділю - хоча заранє було відомо шо кокіш на екзамені)

ібо з вами раз в місяць граєш - а сильнішого суперника по лану не найдеш...\

нагадаю - гра не була така напружена - рахунки такі (ПРИБЛИЗНО)

аР - нексус

інферно - 12-16

даст - 10-16

нюк - 13-16

трейн - 13-16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ви бистро ростете хлопчаки (AR) Показуєте гарний тімплей і стріляєте гарненько, з кожною грою все краще і краще, бажаю успіху і висловлюю особисто від себе респект за наполегливу працю і прямуваня до своєї мети! Не зупиняйтесь ы не зазнавайтесь тоді у вас є гарне майбутнє. Бажаю успіху на ВЦГ. Тепер Луцьк має те чого небуло раніше - здорову, дружню і красиву конкуренцію! AR можуть бути гарним пракладом для команд початківців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви бистро ростете хлопчаки (AR) Показуєте гарний тімплей і стріляєте гарненько, з кожною грою все краще і краще, бажаю успіху і висловлюю особисто від себе респект за наполегливу працю і прямуваня до своєї мети! Не зупиняйтесь ы не зазнавайтесь тоді у вас є гарне майбутнє. Бажаю успіху на ВЦГ. Тепер Луцьк має те чого небуло раніше - здорову, дружню і красиву конкуренцію! AR можуть бути гарним пракладом для команд початківців!

чесно скажу - це мабуть перша така зважена гра в тімплейті за всі часи...

відчували гру один одного ..і то сильно.

думаю трохи возмужали..

гра нексусів несе стабільність - проти якої однакової тактики не протиствиш..

після успіху на інфрно - трохи розслабились - а може скоріш напружились оскіки підкуплювала вдала гра у всіх відношеннях на інферно.

саме зіграна гра у захисті дала на мою думку такі результати...

дякую вам - нексус тім за ігри та чудовий настрій

гра з вами як свято - піднімається настрій - адреналін кіпить... все рухається у правильно напрямку...

:friday:

аР vs nXs

inferno 13-2(CT) 3-0

dust2 8-7(T) 5-9

nuke 6-9(CT) 10-3

train 12-3 (T) 3-6 недограли...сорі - хз шо це було...

ще 2 гри до ВЦГ - цікаво аж.... ;):cat:;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

остання гра перед ВЦГ...:)

аР vs nXs

inferno 11-4(CT) 4-11

dust2 9-6(T) 7-8

nuke 9-6(CT) 7-5

train 9-6 (T) 6-9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...