Перейти до змісту

Переламався jeck 3.5


Рекомендовані повідомлення

І так, маю дуже файні навушники, але переламався дріт при jeck - у, і нема контакту. Продавати їх такими або викидати нерезонно, так як вони дорогі.

Гарантійній заміні/ремонту це не підлягає, отже потрібно ремонтувати своїми силами.

Отже, в чому суть питання: (1)Якщо я просто обріжу провід і припаяю до іншого провода з новим джеком, то якість звуку не втратиться? (2)Чи потрібно розрізати сам jeck і припаювати так як у ссилці. Просто варіант (1) простіший :)

Хто з таким мав справу, підскажіть.

Також розглядається варіант ремонту за винагороду, звісно якщо це хтось вже робив і несумнівається у своїх можливостях зробити якісно :ok2:

UC12-20132P_500.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбай на базарі новий розборний джек, там вибору купа і трішки, навіть позолочені. Старий просто зріж і припаяй дроти.

Можу перепаяти якщо треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка різниця, чи паятиметься дрот до дрота чи дрот до контактів джека?

якщо сигнал частково втрачатиметься на місці спайки, т овін втрачатиметься у обох варіантах

і да... провода до динаміків в навушниках таки теж припаяні, так що не думаю що спайка штекера якось вплине на звучання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився статтю по посиланню, y}|{o<H@>< . Це таке ще видумати треба було, набагато простіше купити нового на базарі чим отако займатись скульпторством.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...