Перейти до змісту

Фотокурси у Луцьку


Xatabich

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть, хто, де, і за які кошти може натаскати? Кажуть раніше щось було на Рівненській біля Фокстроту, але вже немає. Слухаю порад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Знаю у Луцьку є Фотошкола FOTO7, адреса Шевченка 13а тел. 0508064458. Навчання триває місяць, вартість щось біля 1000 грн. Колись сам хотів туди піти, а може ще піду навчатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Найкраще знайти проф. фотографа, який все життя займається фотографією, про якого в місті чудові відгуки, і який тримає своє маленьке ательє, і йти проситися-домовлятися до нього в учні. А далі просто піднатаскуватися різним онлайн матеріалом. imho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не кожен професійний фотограф погодиться таким займатися. Цікавлять конкретні координати фотографа....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще знайти проф. фотографа, який все життя займається фотографією, про якого в місті чудові відгуки, і який тримає своє маленьке ательє, і йти проситися-домовлятися до нього в учні. А далі просто піднатаскуватися різним онлайн матеріалом. imho

навявність ательє є ознакою якості? )))

чудові відгуки? цікаве питання - я знаю кількох, про яких у Луцьку майже немає відгуків, а багатьом, котрі "у всех на слуху" до них ростий й рости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навявність ательє є ознакою якості? )))

чудові відгуки? цікаве питання - я знаю кількох, про яких у Луцьку майже немає відгуків, а багатьом, котрі "у всех на слуху" до них ростий й рости.

Наявність ательє є ознакою серйозності, офіційності і сплати податків.

Не розумію нападків))) може, madkot, ви фотограф? Чи то я Ваше самолюбство зачепив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наявність ательє є ознакою серйозності, офіційності і сплати податків.

А відколи офіційність і сплата податків має відношення до професійності конкретного майстра? Особисто мене більше цікавить що людина може навчити, а не скільки податків вона заплатила в цьому кварталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, якщо ця людина займається все життя фотографією, а це більше 30-ти років робочого стажу, і відкрила своє ательє з нуля в результаті, то таки ця людина має чому навчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter, якщо ти про конкретну людину говориш, то ім"я і координати в студію. А я таки продовжую думати, що не роками стажу і наявністю ательє вимірюється професіоналізм і талант. І фотографа зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

erica якщо сам фотограф буде не проти, він дуже зайнята людина)) треба мені перш спитати, бо на форумі люди ховаються за своїми ніками і не гарно буде, коли зроблю це без дозволу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byiviter,

1) бачу поки непогано, тому виділяти весь текст недоцільно.

2) поки що до твого знайомого ще черга бажаючих вчитись не стоїть :) тому достатньо просто "засвітити" людину, а тут народу багато, дивись і почуємо які про нього

в місті чудові відгуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, є в Луцьку така фотостудійка, але учня тут не треба, бо вже є я. :_07: Знає про неї той, кому треба, а є вона в самому центрі міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наявність ательє є ознакою серйозності, офіційності і сплати податків.

Не розумію нападків))) може, madkot, ви фотограф? Чи то я Ваше самолюбство зачепив?

Скажімо так, і фотограф теж ;)

просто знаю достатньо випадків коли люди, маючи в наявності фотостудію, досвід в цій газузі з десяток років і достатньо обладнання на виході видавали такий гнилий результат, що я просто в шоці. і в той же час знаю достатьно молоді, у котрих ось таким "досвідченим" вчитись і вчитись.

P.S. щодо моєї репутації та рівня в якості фотографа думаю легко дізнатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, якщо ця людина займається все життя фотографією, а це більше 30-ти років робочого стажу, і відкрила своє ательє з нуля в результаті, то таки ця людина має чому навчити.

займатись можна багато і довго - це не признак професіоналізму.

те що відкрила ательє з нуля - це більше признак бізнеспідходу. людина може бути толковим бізнесменом у сфері фотографії, з навиками фотографа.

а можу бути навпаки - толковий фотограф, але без навиків бізнесу

ну і останній варіант - толковий фотограф, котрий не в змозі адекватно навчити інших - одна справа практика -інша справа навчати інших...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, я чув про Вас багато гарних відгуків, як успішного весільного фотографа, на якого завжди є попит, вірю що Ви не зупинитеся в свому розвитку! Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможливо навчитись бути фотографом. фотографувати - це сукупність життєвого досвіду, освіти, інтелекту і ще багато чого.

навчити можна технічним нюансам, якимось прийомам - для цього достатньо піти на якісь курси для початківців. наприклад, Юрій Косюк щось подібне організовує... на ютюбі мільон уроків на всі тематики - головне знати що ти шукаєш :)

головне - виключіть фотоаппарат з режиму "автомат" і правильні запитання почнуть виникати самі собою )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Є ще варіанти з фотокурсами?

Найкраще знайти фотографа, і йти проситися-домовлятися до нього в учні.

навчити можна технічним нюансам, якимось прийомам - для цього достатньо піти на якісь курси для початківців. наприклад, Юрій Косюк щось подібне організовує.

шукаю курси або ж як говорив 'byiviter' фотографа для одного початківця, яка хоче навчитись тех. моментам, ньюансам фотографування але в якої не все вихожить, і не має у кого спитати "що і як" . Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...