Перейти до змісту

Робота в США


jacper

Рекомендовані повідомлення

Допоможу заповнити анкету на участь в розіграші Грін Кард (Green Card), яка дає можливість виїхати в США на постійне місце проживання. Заповнення анкет триває місяць до листопада 2011 р.

тел. 096-5673923.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.dvlottery.state.gov/

Самому заповнити анкету абсолютно неважко, потрібні знання англійського на рівні 6-го класу. Участь у лотереї абсолютно безкоштовна для всіх. Не ведіться на пропозиції "допомогти". В разі виграшу така допомога вилізе боком, бо як правило, фірми-помагайки при заповненні форми вказують свою зворотню адресу, і коли після виграшу їм приходить Ваш пакет документів, тоді починається шантаж а-ля "заплатіть а то не віддамо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо безкоштовно - то нехай ті фірми допомагають у заповненні скільки завгодно! А коли вам все-таки задзвонять що ви виграли і вимагають гроші за документи - посилайте їх всіх подалі і самі з вашим паспортом їзжайте прямо в консульство США і кажіть все як є... якщо ви дійсно виграли і є в їхньому компютері - вам абсолютно безкоштовно зроблять новий пакет документів на виїзд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав нові правила, система трохи змінилася. Тепер паперові листи з підтвердженням про виграш з Kentucky Consular Center НЕ ПРИХОДЯТЬ. При заповненні анкети в кінці вам видається confirmation number. Цей номер треба обов'язково зберегти, тому що після розіграшу (десь початок травня) потрібно буде ввести його на сторінці лотереї і стане відомо результат - виграв чи пролетів, і отримати інструкції щодо наступних дій. Тепер це єдиний спосіб перевірки результату лотереї, якщо номер втрачено або Вам його не повідомили добрі "помагайки" - то дізнатися про результат неможливо, і ніяке консульство і комп'ютер Вам не допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене найбільше тішить що тема то називається робота в США. Хтось пояснить мені як грін-карта, яка лише "від на жительство" гарантує роботу в США? Чи може там одразу в аеропорту на щасливця чекатимуть кіт Базиліо з Алісою та вручать кавьор і телевізор не сходячи з трапу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Green Card звичайно не дає гарантію працевлаштування, але дає всі права громадянина США, крім права голосу на виборах. А це можливість офіційно працювати, соціальне страхування, медичне страхування, нормальний рівень життя (якщо ти не зовсім тупий і лінивий). Та головне, твої діти будуть жити в нормальній країні, а не третьосортному Гондурасі. Ну і якщо буде бажання, то через 5 років цілком реально отримати громадянство США, і подорожувати по цілому світу без гемороя з довгим відкриттям віз, чергами в посольства, ітд. Для американців ці питання вирішуються дуже швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лише пропоную заповнити анкету за людину, яка не знає англійської зовсім, або немає для цього часу, або хоче, щоб анкета була заповнена вірно. Доречі при заповненні є декілька нюансів, які треба знати, і відхилення від вимог хоч на трохи може привести до відмови апліканту на співбесіді вже після виграшу в самій лотереї.

А номер для перевірки я віддаю людині зразу після заповнення анкети, перевіряти чи вона виграє зможа сама.А за свої послуги я не прошу суми в 200-300$, які, зазвичай, оголошують фірми-шахраї. А лише 150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему треба дiйсно правильно називати,а так, недосказав (неправильно сказав) напочатку, то що буде далi ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лише пропоную заповнити анкету за людину, яка не знає англійської зовсім, або немає для цього часу, або хоче, щоб анкета була заповнена вірно. Доречі при заповненні є декілька нюансів, які треба знати, і відхилення від вимог хоч на трохи може привести до відмови апліканту на співбесіді вже після виграшу в самій лотереї.

А номер для перевірки я віддаю людині зразу після заповнення анкети, перевіряти чи вона виграє зможа сама.А за свої послуги я не прошу суми в 200-300$, які, зазвичай, оголошують фірми-шахраї. А лише 150 грн.

сам много раз был в штатах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходилося....2 рази. Жив, працював і подорожував.

Назва теми відповідає назві розділу. Зазвичай, намір емігрувати мають люди, які шукають роботу в Україні протягом довгого часу і тут їм не вдається її знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...відхилення від вимог хоч на трохи може привести до відмови апліканту на співбесіді вже після виграшу в самій лотереї."

А якщо таке станеться з моєю (з Вашою допомогою) анкетою - що тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...відхилення від вимог хоч на трохи може привести до відмови апліканту на співбесіді вже після виграшу в самій лотереї."

А якщо таке станеться з моєю (з Вашою допомогою) анкетою - що тоді?

Чоткій вапрос :D

Ждьомс ответ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...відхилення від вимог хоч на трохи може привести до відмови апліканту на співбесіді вже після виграшу в самій лотереї."

А якщо таке станеться з моєю (з Вашою допомогою) анкетою - що тоді?

Ви напевно чогось не зрозуміли. Топікстартер не гарантує виграшу, цього ніхто не може гарантувати. Він просто допоможе максимально коректно заповнити анкету і відіслати її. На цьому його обов'язки закінчуються і далі все в руках пані Фортуни. Не виграли ви з вини топікстартера бо забракували вашу анкету, чи просто зірки не стали і комп'ютер не вибрав вашу кандидатуру - цього ви ніколи не дізнаєтеся Загалом можна правильно заповнити і самому. Головне - максимально чесно і прямо давати відповіді на питання в анкеті + правильне свіже фото, це вже половина успіху. В такому випадку вам питання на співбесіді не страшні. Якщо ж ви щось в анкеті "прикрасите", і це вилізе на співбесіді - Гудбай, Америка (Бутусов).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то зрозумів.

Ще раз.

"... може привести до відмови... на співбесіді вже після ВИГРАШУ в САМІЙ лотереї."

А якщо таке станеться з моєю (з Вашою допомогою) анкетою - що тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК, спробую пояснити по іншому. Топікстартер мав на увазі, що відмова на співбесіді може статися через те, що недосвідчений аплікант самостійно може ввести в анкету некоректні дані (напр. не зрозумів переклад, не той формат фото, ітд). Він же гарантує, що анкету заповнить максимально вірно, згідно правил написаних на сайті лотереї. Відмова на співбесіді після виграшу може статися переважно через одне - неправдиві або неправильні дані в анкеті. Але всі дані про себе надаєте Ви і тільки Ви, топікстартер виступає лише як посередник і просто вводить їх в форму анкети на сайті. Помилитися з його сторони тут дуже важко. Відповідно, якщо напр. ви в анкеті вказали, що маєте вищу освіту, а по факту на співбесіді покажете тільки шкільний атестат, то винним у цьому випадку будете Ви і тільки Ви. Є звичайно і маленька ймовірність, що топікстартер випадково натисне не ту цифру, і зробить вам вік напр. 63 замість 36, тоді вже напевно треба буде його шукати і бити морду висувати претензії. Хоча я сам не раз заповняв анкету і навіть не уявляю, як при заповненні можна помилитися, в кінці вискакує окреме вікно, де ще раз звіряється вся інформація і лише тоді натискається кнопка відправити. Щоби ввести не ті дані - треба бути останнім дауном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Але - "... при заповненні є декілька нюансів, які треба знати, і відхилення від вимог хоч на трохи може привести до відмови апліканту..."

Ці нюанси відомі тільки топікастеру, чи доступні всім, хто має "... знання англійського на рівні 6-го класу."?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, не знаю, якими такими секретними даними володіє топікстартер, без яких неможливо правильно заповнити анкету. Взагалі то всі пункти потребують чіткої відповіді, без явних двозначностей. Анкета складена по-американськи максимально просто, щоби у ній міг розібратися навіть африканський негр або бедуїн із арабського кишлака. У кого особливо туго з інглішом, качаємо інструкцію на українській (!) мові, уважно читаємо і робимо все, як вказано - тоді проблем не буде. Ну а кому ліньки читати, той дійсно може спонсорнути топікстартера, і взамін отримати допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці нюанси відомі тільки топікастеру, чи доступні всім, хто має "... знання англійського на рівні 6-го класу."?

Скоріше вони доступні всім хто вміє користуватись інтернетом і гуглом. Автор теми пропонує свої послуги тим хто або таких знань не має, або ж не має часу нагуглити ті знання.

Нюанси там справді є, колись приймались заявки в паперовій формі, зараз лише в електронній, повідомлення поштою про виграш не надсилаються, і таке інше.

Я особисто вважаю що виграш грінкарти це ще не вся Америка, є ще багато моментів при отриманні візи:

- плата за виготовлення візи по різним джерелам 400-700 у.о.

- підтвердження вашого фінансового стану: або банківський документ про наявність коштів на власному рахунку, або поручитєльство якогось американського інвестора що вас утримуватиме, або довідка від американського роботодавця.

- плюс супровідні справки про відмінний стан зроров’я та чисту кримінальну кар’єру.

І от з тим всім ворохом документів на співбесіду до консула, яку теж існує певна імовірність не пройти. Хоча знову ж таки інтернет дає багато підказок як ту імовірність звести до мінімума.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто вважаю що виграш грінкарти це ще не вся Америка, є ще багато моментів при отриманні візи:

- плата за виготовлення візи по різним джерелам 400-700 у.о.

- підтвердження вашого фінансового стану: або банківський документ про наявність коштів на власному рахунку, або поручитєльство якогось американського інвестора що вас утримуватиме, або довідка від американського роботодавця.

- плюс супровідні справки про відмінний стан зроров’я та чисту кримінальну кар’єру.

Ви спочатку виграйте, а потім будете думати про документи, гроші і все інше. :) Шанси невеликі (по різним оцінкам, біля 1%). По грошам виходить десь так:

Переводы документов, нотариус $100

Медкомиссия $130 (на чел.)

Проезд (медкомиссия, собеседование) $200 (на чел.)

Пошлина, взимаемая посольством $819 (на чел.)

Билет на самолет в США от $800 (на чел.)

Ну і бажано вже мати роботодавця або поручителя в США, або від 5000уо на рахунку для того, щоб в консула не виникло підозри, що ви по приїзду зразу ж сядете на соціалку. Шанс пролетіти звичайно ж є завжди, але його можна мінімізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви спочатку виграйте, а потім будете думати про документи, гроші і все інше.

От якраз я вважаю що про все інше треба думати ще до подачі заявки на лотерею. Що буде після того як Ви зійдете з трапу літака на американську землю. Дуже багато людей ідеалізують цю лотерею, ніби варто виграти і ти схопив Бога за бороду. Знайомі мені розказували якось, що вигравших оприділяють в якийсь регіон, забезпечують простенькою роботою, в залежності від рівня володіння англійською, ну а там як освоїшся то то вже сам підбираєш. Поліз в інтернет і переконався що це міф.

І разом з тим зустрічав в інтернеті відомості що відсоток повернувшихся звідти досить великий, це ті що вважали цю лотерею американською мрією. А по приїзді стикнулись з суворою реальністю, що там теж треба для існування вкалувати тільки в відчутно важчих умовах: інше середовище (ті ж краєвиди що бачиш щодня) інша мова та світогляд, інші цінності, не визнають освіту, і взагалі ти там ніхто.

І адаптуватися до цього переліку факторів вдається не всім.

Я не скажу що це песимізм, це скоріше реалізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, є люди, які вважають, що вигравши грінку вони автоматом попадають в рай, де не треба особливо напрягатися, а цілими днями лежи собі біля басейну шикарного особняка поруч з довгоногими красунями і попивай мартіні. Приблизно таку картинку показують більшість голівудських фільмів. А приїхавши, і побачивши, що потрібно по чорному вкалувати, щоби достойно прожити, вони пакують чемодани назад додому до мами. Особливо якщо індивід до цього працював десь офісним планктоном, перекладаючи папірці з однієї шухляди в іншу, а там крім некваліфікованої роботи нічого не пропонують, бо немає необхідного диплому. Особисто я розглядаю лотерею, як шанс розпочати життя з чистого листа в країні, де своєю працею можна забезпечити собі достойний рівень життя, головне не лінуватися і на перших порах стійко переносити всі "тяготи і лішенія". На відміну від нашої Уркаїни, де добре себе почувають тільки ті, хто сидить на відкатах і дерибанах, а чесною працею ще ніхто тут нічого не нажив, крім радикуліту і геморою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to NetSerpent: Дуже дякую за повну відповідь на питання, які адресувалися мені, за так зване роз"яснення.

Все в дійсності так і є. Я витратив трохи часу, щоб вивчити правила участі в лотереї не тільки на їх офіц.сайті, але і прочитав немало форумів про те, як правильно заповнити анкету, як не треба її заповнювати, які є основні помилки, що призводять до відмови. Маю досвід спілкування з людьми, які завповняли анкету, виграли і вже проживають в Штатах. Тому мій топік направлений на тих,хто не хоче заморочуватися цими всіма нюансами, а готовий заплатити за свій потрачений час. Всетаки наш час - це ж гроші))) А хто знає хоч трохи інгліш, має час і бажання - гугліть і буде вам щастя free of charge...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Особисто я розглядаю лотерею, як шанс розпочати життя з чистого листа в країні, де своєю працею можна забезпечити собі достойний рівень життя, головне не лінуватися і на перших порах стійко переносити всі "тяготи і лішенія".На відміну від нашої Уркаїни, де добре себе почувають тільки ті, хто сидить на відкатах і дерибанах, а чесною працею ще ніхто тут нічого не нажив, крім радикуліту і геморою."

Згоден на всі 200%. Там буде дуже важко, але коли після часто важкої праці ти приходиш додому, перевдягаєшся, сідаєш в свою КРУТУ ТАЧКУ по мірках України (на яку доречі можна в США якщо напрягтися відкласти за 3-9 міс.) і їдеш відпочивати так як хочеш, не думаєш скільки коштує їжа,одяг і т.п. в магазинах, і ще багато чого іншого, то це того варте)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jacper!

Я не філолог і, тим більше, не працівник Консульства США.

Але навіть і я знаходжу багато помилок в Ваших текстах.

Наприклад, пост 22:

роз"яснення

які завповняли анкету

готовий заплатити за свій потрачений час

Ви не напишете ..."63 замість 36" ?!

В інших Ваших постах - щось подібне. Вибачте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаходьте і далі помилки, ви тільки тим видно можете займатися. я відписував на форумі максимально швидко і не дуже звертав увагу на орфографію, бо маю і інші справи, крім постійного виправдовування перед вами. Щоб я тут не написав ви всеодно придеретеся до чогось іще. Вас що "жаба душить", що ви тупо втикаєте на орфографію, а хтось чимось займається?

jacper!

Я не філолог і, тим більше, не працівник Консульства США.

Але навіть і я знаходжу багато помилок в Ваших текстах.

Наприклад, пост 22:

роз"яснення

які завповняли анкету

готовий заплатити за свій потрачений час

Ви не напишете ..."63 замість 36" ?!

В інших Ваших постах - щось подібне. Вибачте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...