Перейти до змісту

Черепашки мутанты ниндзя


hap13

Рекомендовані повідомлення

У пошуках сплінтера, частина 1

У пошуках сплінтера, частина 1

Артефакт ейпріл

Повернення борців за справедливість

Тривалість 88 хв.

Хтось діток має, і може про них думає, і скаже мені заливати чи ні??? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это тот мультик новый который рекламируют, если да то заливать конечно

с меня респект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залить, конечно, можно :P

Но...

Хтось діток має, і може про них думає...

Ты считаешь, что дети должны расти на мультиках типа этого? :smile3:

Это скорее мультик для подростков или для взрослых, которые никак не могут повзрослеть :P

Я вообще считаю, что ребёнка надо растить отдельно от телевизора и компа. Потому как ничего хорошего эти вещи не несут. Мне страшно смотреть на потерянное поколение совеременных детей - повёрнутых на "покемонах" и "каунтер-страйках".

Намного лучше научить ребёнка играть в футбол или теннис, взять с собой в поход или даже просто выйти с ним на природу и научить разжигать костёр :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Намного лучше научить ребёнка играть в футбол или теннис, взять с собой в поход или даже просто выйти с ним на природу и научить разжигать костёр :smile3:

Гг, при нинішньому поколінні йому буде сумно самому грать в футбол, теніс ітд адже решта буде сидіти дома і лупити кантру ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всё-таки надеюсь, что не один я так думаю, и не один я буду дитё воспитывать вышеописанным образом :P

Жаль мне тех, кто "буде сидіти дома і лупити кантру".

Глобальная компьютеризация - это глобальный звездец!

Кстати, кто из вас ещё помнит, как выглядят звёзды? Когда вы последний раз смотрели ночью в небо? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты считаешь, что дети должны расти на мультиках типа этого? :smile3:

Это скорее мультик для подростков или для взрослых, которые никак не могут повзрослеть :)

Я вообще считаю, что ребёнка надо растить отдельно от телевизора и компа. Потому как ничего хорошего эти вещи не несут. Мне страшно смотреть на потерянное поколение совеременных детей - повёрнутых на "покемонах" и "каунтер-страйках".

Намного лучше научить ребёнка играть в футбол или теннис, взять с собой в поход или даже просто выйти с ним на природу и научить разжигать костёр :)

В більшості я з Тобою згідний, але:

- в мене є племінник, йому 6 років, його улюблені мультики про цих черепашок, інші його нецікавлять. Так як їх небагато серій, випусків то недумаю, що він буде просиджувати цілими днями біля ТВ чи компа.

В контрі я взагалі нічого поганого не бачу, якщо не цілими днями а по годинці через дві, щоб очі непортились в дітей. Наприклад зима, і нещодня ж дітям ліпити баб снігових (снігу майже немає) чи гуляти в темноті (темно вже в 18.00), то що дітей в ліжко в 18.00 ложити?

Можна звісно найти заняття для дітей, так само можна посадити дивитись мультик, ВСЕ МАЄ БУТИ В МІРУ.

за годину буде ссилка

Дякую за увагу!

Глобальная компьютеризация - это глобальный звездец!

Кстати, кто из вас ещё помнит, как выглядят звёзды? Когда вы последний раз смотрели ночью в небо? ;)

ГЛОБАЛЬНА КОМПЮТЕРИЗАЦІЯ буде позволяти нам з Вами більше приділяти уваги дітям і свому відпочинку (захочеш сам їсти звариш, захочеш робот, так само все буде на ВИБІР і ТВІЙ ВИБІР :P

Кожного вечора, коли я іду додому, і коли нехмарно я дивлюсь (чи автоматом зір наводиться) на сузір'я великої медведиці, так як воно мені нагадує перше закохання :P . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...