Перейти до змісту

Оскарження рішення призовної комісії


Manager

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка, чи можна щось протиставити рішенню призовної комісії про мою придатність до строкової військової служби. У мене після весняного призову, після обстеження в поліклініці (за направленням з військкомату) було в діагнозі три хвороби, одна дійсно невагома, а ось дві інші, як виявилося після мого недавнього вияснення із сайту, підпадають до таких, що звільняють мене від обов'язку служити нашій ... вітчизні :) Тоді весною мене не забрали так як уже закінчувався призов і не було так сказати вакантних місць :) На осінь знову прийшла повістка, сьогодні була перша комісія, я їм це все заявив, а вони мені сказали, що те що пишуть в інтеренеті не правда :) що вони знають напам'ять всі закони і накази...)) Направили мене ще раз проходити комісію в поліклініці по тим самим питанням... Але звільняти від призову не хочуть, типу ці хвороби не значні і я до служби придатний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо давати, якщо по закону мали б мене і так звільнити від служби. та і по правді сказати немає грошей навіть якщо би і заплатити( вони ж напевне норм захочуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо давати, якщо по закону мали б мене і так звільнити від служби.

нууууу.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка, чи можна щось протиставити рішенню призовної комісії про мою придатність до строкової військової служби. У мене після весняного призову, після обстеження в поліклініці (за направленням з військкомату) було в діагнозі три хвороби, одна дійсно невагома, а ось дві інші, як виявилося після мого недавнього вияснення із сайту, підпадають до таких, що звільняють мене від обов'язку служити нашій ... вітчизні :) Тоді весною мене не забрали так як уже закінчувався призов і не було так сказати вакантних місць :) На осінь знову прийшла повістка, сьогодні була перша комісія, я їм це все заявив, а вони мені сказали, що те що пишуть в інтеренеті не правда :) що вони знають напам'ять всі закони і накази...)) Направили мене ще раз проходити комісію в поліклініці по тим самим питанням... Але звільняти від призову не хочуть, типу ці хвороби не значні і я до служби придатний...

Домовся з лікарем,коли дадуть направлення в лікарню щоб написав такій діагноз з яким не беруть в армію і все буде ок! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскаржити скоріш за все не вийде. Але шанс відкосить все ж є. В обласному воєнкоматі буде ще одна комісія, яка зазвичай більш прискіпливо ставиться до здоров'я призовників, там і потрібно сказати про проблеми зі здоров'ям. І навіть якщо тут не вийде, а проблеми зі здоров'ям насправді є і такі що не дозволяють нести службу, то залишається ще один шанс. При приїзді у військову частину протягом перших днів після розподілу по підрозділах буде проведена ще одна медична комісія але вже лікарями самої частини а тут як пощастить звичайно, але більшість таких комісій також прискіпливо ставляться до здоров'я прибулих, оскільки чуть що першими по шапці отримають вони. І тут якщо проблеми на їх думку суттєві відправлять у госпіталь на діагностику, а далі все залежить від хвороби, якщо визнають непридатним поїдеш додому, якщо потрібне буде лікування то спочатку вилікують а потім відправлять додому.

А самий простий спосіб це або забашлять у воєнкоматі, або лікарю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, а для кого старались писали ті всі закони, накази, постанови і всю іншу муть? :) цікаво, а які ціни в лікарні) ще треба вміти вручити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То через те що зараз всі хочуть откосить, а служити то комусь треба, от і починають брати людей із не серйозними проблемами зі здоров'ям. Зі мною в учебці чувачок з Донбасу служив так в нього взагалі сколіоз нехілий був, йому даже прізвище Дуга дали :)

Перший місяць взагалі спати не міг але нічо відслужив, до кінця учебки і проблеми зі спиною пропали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да якi ще закони, тобi перший раз вiдстрочку дали на пiв року а не комiсовали, i через пiв року знову на комiсiю цiлком законно, плати бабло врачам щоб дали знову вiдстрочку або ж повнiстю комiсували. Iнший вихiд йди служи як дiд служив i через рiк про все забудеш з военнiком на руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз армiя це взагалi децкiй садiк порiвняно з тим часом коли я служив, а вони соплi розпустили й служити не хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз армiя це взагалi децкiй садiк порiвняно з тим часом коли я служив, а вони соплi розпустили й служити не хочуть.

малтца баєц, так тримати!));) та нафіга мені втрачати рік життя?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дуже потрібна кваліфікована допомога!!!

Потрібно оскаржити рішення призовної комісії, хлопчині 19 років, по всім показникам придатний для служби в армії, але його тупо не беруть мотивуючи тим щоб ішов весною... Як можна оскаржити? Хлопчина хоче служити, але смисл чекати весни і не понятно що там буде зі строками служби...

Будь ласка підкажіть куди звертатись і що робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який військкомат забракував, і на якому етапі? Може варто звернутись до воєнкома і поскаржитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який військкомат забракував, і на якому етапі? Може варто звернутись до воєнкома і поскаржитись?

Той що на Кічкарівці, та не забракували а сказали що весною заберуть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна домовитись з міським воєнкомом, або поскаржитись в обласний.

Але в тому що не хочуть зараз брати є і доля логіки. Діло в тому що вже призов наближається до кінця (хоча можливо я і помиляюсь, бо не вкурсі коли він цього року розпочався, та і ще є комісія обласного військкомату на яку теж потрібний час), а на кінець призову зазвичай залишаються не зовсім хороші військові частини, зазвичай ті в яких кадрований особовий склад (солдати тупо підтримують життєдіяльність частини, щоб травою незаросла), або ті які по якихось причинах не змогли набрати потрібну кількість призовників. Тобто є шанс попасти на не дуже приємну і цікаву службу. А якщо хлопчина здоровий і толковий, тому можливо і не хочуть брати зараз. Або просто хочуть збить калим :)

А зі строками я майже впевнений що буде все так як і тепер. Слухи про збільшення строку служби ходять вже давно, ще як я призивався (2008р) то казали що весною вже буде 1,5р. Але то тільки слухи, щоб полякать троха призовників.

ІМХО якщо є імовірність попасти на кінець призову то краще зачекати до весни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто який сенс іти у 20 років в армію, тільки тому що ті уроди не брали раніше? Бардак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тебе вже визнали придатним то все, отримай повсітку на збори, це безапеляційно. Єдине домовлятись із вояками, або йти вчитись в ВУЗ на стаціонар, або зробити 2х дітей, або стати опікуном одинокої бабці/діда, або.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тебе вже визнали придатним то все, отримай повсітку на збори, це безапеляційно. Єдине домовлятись із вояками, або йти вчитись в ВУЗ на стаціонар, або зробити 2х дітей, або стати опікуном одинокої бабці/діда, або.....

Так от якраз проблема в тому і є! Хлопчина хче йти в армію, придатний. Але вирішили взяти весною, бо йм отак схотілось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от якраз проблема в тому і є! Хлопчина хче йти в армію, придатний. Але вирішили взяти весною, бо йм отак схотілось...
Тицьніть де це написано?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Flower, а Ви з топікстартером махніться нєглядя.

Він от іти нехоче, а Ви бажанням горите. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от якраз проблема в тому і є! Хлопчина хче йти в армію, придатний. Але вирішили взяти весною, бо йм отак схотілось...
Тицьніть де це написано?

В заключені кожного лікаря написано - придатний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...