Перейти до змісту

Куплю зимові шини, бажно нові


GalinkaS

Рекомендовані повідомлення

Та набридла вже та "ТЬМА", нам би трішки світла :)

А якщо серйозно, то було б добре знати до кого з бордовців можна звернутись, щоб перезутись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки позавчора забрав свою зимову гуму, також шукав тут на борді, так і ніхто не відгукнувся. Замовляв в інтернет-магазині, доставили Інтаймом "наложным платежем". Ціна набагато дешевше ніж в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки позавчора забрав свою зимову гуму, також шукав тут на борді, так і ніхто не відгукнувся. Замовляв в інтернет-магазині, доставили Інтаймом "наложным платежем". Ціна набагато дешевше ніж в Луцьку.

а сайтик інтернет-магазину виложити тяжко? Всі теж хочуть дешеві зимові шини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто інтернет-магазинів куча, ціни приблизно однакові, просто в одних є гума в наявності, в інших немає, в одних є безкоштовна доставка в Луцьк в інших ні от і вся різниця. Особисто я купляв тут, за якість обслуговування нічого хорошого не скажу, бо звонив їм раз 4 поки вияснив усі деталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю зимові шини, бажно нові

R14, 185/65

050649десять80

маю дві штуки, Debica Frigo, 185/65 R14 б/в. Якщо зацікавить - пишіть в приват, розповім детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю зимові шини, бажно нові

R14, 185/65

050649десять80

ЙОЖИК цим займається. Зверніться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі брав тут Монте Карло Сервісом і ціною задоволений. Дешевше навряд чи знайдете. Магазин однозначно рекомендований :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перезутись можна в мене, знижка на перезувку для бордівців буде 20%

Давай контакти. Скоро буде актуально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

099-7548254 Андрій, телефонуючи, повідомте свій нік на борді для отримання знижки на всі послуги шиномонтажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

099-7548254 Андрій, телефонуючи, повідомте свій нік на борді для отримання знижки на всі послуги шиномонтажу

Можете вказати адресу вашого шиномонтажу. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі брав тут Монте Карло Сервісом і ціною задоволений. Дешевше навряд чи знайдете. Магазин однозначно рекомендований :smile-zachot:

Ціни середні, на варшавці можна значно дешевше купити. Причому з гарантією :)

Я вже мовчу про їхні ціни на диски :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

099-7548254 Андрій, телефонуючи, повідомте свій нік на борді для отримання знижки на всі послуги шиномонтажу

Можете вказати адресу вашого шиномонтажу. Дякую.

район ДПЗ, вул. Станіславського 48в, орієнтир - біля новозбудованого молитовного будинку фіміам, 24 школа, 9 бурса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому треба класні зимові шини, дзвоніть 0508885695. 185x70x14 BRIDGESTONE. Привіз клієнту з Швейцарії, а він не взяв,бо хотів тільки літню. Хочу за 4 колеса 1000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...