Перейти до змісту

Куплю магнітолу СD\USB\MP3


DMK

Рекомендовані повідомлення

Ітак, придбав машину - потрібна і магнітолка, бажанно нова. Є один нюанс, хотів би в знающих людей запитати, що краще зробити.

foto_023.jpg

Ось така панель девайсу, тобто в два рази більша, і ширша ніж звичайний магнітофон. Читав, дивився в різних магазинах магнітофони саме таких розмірів - ціна буде не меньше 1000 грн. Кажуть є якісь допоміжні рамки, які закривають лишній простір, і залишає карман лише для звичайного магнітофону, але ніколи з цим не грався. Тому, хочу почути голос людей, які зтикались з таким.

Розгляну всі пропозиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак, придбав машину - потрібна і магнітолка, бажанно нова. Є один нюанс, хотів би в знающих людей запитати, що краще зробити.

foto_023.jpg

Ось така панель девайсу, тобто в два рази більша, і ширша ніж звичайний магнітофон. Читав, дивився в різних магазинах магнітофони саме таких розмірів - ціна буде не меньше 1000 грн. Кажуть є якісь допоміжні рамки, які закривають лишній простір, і залишає карман лише для звичайного магнітофону, але ніколи з цим не грався. Тому, хочу почути голос людей, які зтикались з таким.

Розгляну всі пропозиції

на твоїй заводський магнітолі лінейний вхід є?

можна вийти з ситуації підключення до неї наприклад x carling. усб будеш слухати. наскільки я знаю заводська магнытола не така і погана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехідні рамки можуть бути досить дорогим задоволенням - якщо в тебе точно така панелька як на фото - то навіть 2din магнытола без рамки не стане (вырныше вона то стане, але оскыльки вона прямокутна то залишаться кути, короче не пыдходить). Знайомий міняв штатну на октавії  і одна рамка десь біля 100$, але це в офіціалів, в іншому випадку були б проблеми з гарантією так як авто нове. Рамки пошукай на опелывських форумах або у волиньавто. Походу в корсі вони повинні бути аналогічні астрі, вектрі і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні за рамку 100$ віддавати, не варіант( За вихід не знаю. Хотілося б замінити девайс, на більш сучасний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На авторинку бв купи з МР3

Мені не підходить звичайна магнітола, мені потрібно або магнітола + рамки, або під цей розйом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі рідний МР3, доволі непогано грає і кнопкі на рулю будуть працювать blink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...