Перейти до змісту

Соус "Pesto"


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Соус "Pesto" - на 50 г сиру "Пармезан", 30-40 г зеленого (!) базиліку, 4 столових ложки оливкової олії, столова ложка кедрових горішків, 2 зубчика часнику, трошки солі (небагато, пармезан сам по собі солоний). Сир розтираємо на дрібній тертці, відкладаємо вбік.

Базилік розтираємо в ступці, або в якомусь іншому пристрої, який може його розтерти до стану кашки (швидше розтирається якщо додати сіль одразу). Після цього туди ж додаємо кедрові горішки, а потім і часник, продовжуємо розтирати. Додаємо олію, розмішуємо. Продовжуючи розмішувати, потрохи додаємо пармезан. Вуаля, найкращий соус для спагетті готовий :)

800px-BasilkumPesto.jpg

Оливкову олію на соняшникову в принципі запросто можна заміняти. А от інші компоненти не раджу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от інші компоненти не раджу

Це типу кедрові горішки на арахіс, базилік на петрушку,пармезан на Костромской,часник на цибулю? вийде соус Pestez

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свого часу з будуна з'їв "бутерброд" з чорного хлібу, на нього - песто, і на нього - дрогобицьку ковбасу. Після того песто на дух не переношу... Буееее

Вибачте за мої "кулінарні" збочення... :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свого часу з будуна з'їв "бутерброд" з чорного хлібу, на нього - песто, і на нього - дрогобицьку ковбасу. Після того песто на дух не перношу... Буееее

Вибачте за мої "кулінарні" збочення... :0011:

Це все будун. Я з тих же причин кефір не люблю, хоч то не кефір винуватий:D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тих же причин кефір не люблю, хоч то не кефір винуватий.

Ну нєєє. Я колись самогонку кефіром запивав і йшла як свята вода. :) А песто до того бутерброду тижня два до всього вживав. Певно таки передоз....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свого часу з будуна з'їв "бутерброд" з чорного хлібу, на нього - песто, і на нього - дрогобицьку ковбасу. Після того песто на дух не переношу... Буееее

Вибачте за мої "кулінарні" збочення... :0011:

А якщо його без звички переїсти - дійсно смак базиліку в роті днів зо три тримається.

Я так перший раз постраждав, коли ложкою півбаночки з'їв :)

Просто не забувайте, що все таки це соус, а не окрема страва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Обожнюю цей соус, для мене він найкращий для спагеті! Щось не думала раніше щоб самій його приготувати, добре що надибала цей рецептик, треба буде спробувати зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...