Wayner Опубліковано 3 Вересня, 2011 в 20:49 #1 Опубліковано 3 Вересня, 2011 в 20:49 Після апгрейда залишились такі деталі: HDD Hitachi HDT722516DLA380 7200rpm 8Mb SATA-2 160GB - 140 грн DVD+/-RW Samsung SH-S182 IDE білий - 120 грн БЖ FSP Qdion QD500 500w (був у використанні лише 2 тижні, бо йшов у комплекті з корпусом і я чекав поки прийде новий) - 150 грн БОНУС - хто забере всі деталі, тому корпус з флопіком у подарунок! (окрема ціна 40 грн)
reyter Опубліковано 3 Вересня, 2011 в 20:57 #3 Опубліковано 3 Вересня, 2011 в 20:57 корпус бронь за мной! пиши в личку где забрать
Wayner Опубліковано 3 Вересня, 2011 в 21:20 Автор #4 Опубліковано 3 Вересня, 2011 в 21:20 БЖ резерв на 3 дні за SuiCaedere. Корпус з флопіком забирає reyter
HWman Опубліковано 3 Вересня, 2011 в 23:32 #5 Опубліковано 3 Вересня, 2011 в 23:32 БЖ FSP Qdion QD500 500w (був у використанні лише 2 тижні, бо йшов у комплекті з корпусом і я чекав поки прийде новий) - 150 грн У мене такий тримає AMD Athlon II X3 435/m3a770de/2Gb 1333MHz x 2/PowerColor 5750 1GB/WD5000AAKX не шумить, не гріжться.
shur1k Опубліковано 4 Вересня, 2011 в 04:59 #6 Опубліковано 4 Вересня, 2011 в 04:59 HDD Hitachi HDT722516DLA380 7200rpm 8Mb SATA-2 160GB - 140 грнзаберу якщо без бедів
MERIK Опубліковано 4 Вересня, 2011 в 08:42 #8 Опубліковано 4 Вересня, 2011 в 08:42 В мене CORE I5 SANdy BRIDGE і тримаєця атлічьно!!!
Wayner Опубліковано 4 Вересня, 2011 в 08:53 Автор #9 Опубліковано 4 Вересня, 2011 в 08:53 Я звичайно дякую вам, шо ви підтримуєте мій товар, але на БЖ вже 2 чоловіка резерв
Wayner Опубліковано 4 Вересня, 2011 в 11:56 Автор #10 Опубліковано 4 Вересня, 2011 в 11:56 резерв вінта за shur1k
Wayner Опубліковано 6 Вересня, 2011 в 19:46 Автор #11 Опубліковано 6 Вересня, 2011 в 19:46 резерв БЖ за Ukrainec
akaduke Опубліковано 7 Вересня, 2011 в 06:37 #12 Опубліковано 7 Вересня, 2011 в 06:37 Винт еще продается?
Ukrainec Опубліковано 7 Вересня, 2011 в 11:41 #13 Опубліковано 7 Вересня, 2011 в 11:41 Так так так, БЖ резерв за мною!
Wayner Опубліковано 7 Вересня, 2011 в 11:44 Автор #14 Опубліковано 7 Вересня, 2011 в 11:44 Винт еще продается?вінт на манібеку
Ukrainec Опубліковано 9 Вересня, 2011 в 15:56 #15 Опубліковано 9 Вересня, 2011 в 15:56 Переоцінивши фактори: ціна/якість/потреба вирішив не купувати! Wayner
Wayner Опубліковано 9 Вересня, 2011 в 17:54 Автор #16 Опубліковано 9 Вересня, 2011 в 17:54 резерв БЖ за popskiller
Wayner Опубліковано 12 Вересня, 2011 в 19:54 Автор #17 Опубліковано 12 Вересня, 2011 в 19:54 Блок Живлення все ще в продажі. Нова ціна на DVD+/-RW Samsung SH-S182 IDE білий - 100 грн
Wayner Опубліковано 14 Вересня, 2011 в 12:06 Автор #18 Опубліковано 14 Вересня, 2011 в 12:06 БЖ FSP Qdion QD500 500w (був у використанні лише 2 тижні, бо йшов у комплекті з корпусом і я чекав поки прийде новий) - 150 130 грнDVD+/-RW Samsung SH-S182 IDE білий - 100 грн
Sanver Опубліковано 14 Вересня, 2011 в 12:16 #19 Опубліковано 14 Вересня, 2011 в 12:16 БЖ FSP Qdion QD500 500w (був у використанні лише 2 тижні, бо йшов у комплекті з корпусом і я чекав поки прийде новий) - 150 130 грн DVD+/-RW Samsung SH-S182 IDE білий - 100 грн в резерв
Wayner Опубліковано 20 Вересня, 2011 в 18:44 Автор #20 Опубліковано 20 Вересня, 2011 в 18:44 всім дякую, продано!
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.