Перейти до змісту

Льовочкін пожартував про відставку Табачника


Korting

Рекомендовані повідомлення

Міністр освіти Дмитро Табачник не збирається у відставку і не планує створювати партію. Інформація про відставку виявилася жартом Льовочкіна.

Як повідомлялося раніше, глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін проанонсував швидке звільнення Табачника.

Насправді ніхто нічого не анонсував. Як повідомило джерело в Адміністрації президента, повністю "скандальна" відповідь Льовочкіна на питання про відставку Табачника була такою:

"Так, обов'язково, але невідомо коли". "І при цьому Льовочкін посміхався, всім виглядом даючи зрозуміти, що жартує", - додало джерело і пояснило, що найближчим часом звільнення міністра не планується, пише газета "Сегодня".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Так, обов'язково, але невідомо коли". "І при цьому Льовочкін посміхався, всім виглядом даючи зрозуміти, що жартує", - додало джерело і пояснило, що найближчим часом звільнення міністра не планується, пише газета "Сегодня".

пля, як школьнікі, шо, нє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозуміло. Льовочкін школьнік? Дуже сумнівне твердження.

Блін, Korting, ти завжди такий серйозний?

Я кажу, що вони як діти малі, школьнікі - один ляпнув, третій в народ запустив...а потім каже я ж пошуткував, сміявся..(з твоєї ж новини висновок, сам її то читав? :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bambaclay, я не розділяю вашого оптимізму і не бачу нічого смішного чи навіть кумедного в цій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bambaclay, я не розділяю вашого оптимізму і не бачу нічого смішного чи навіть кумедного в цій ситуації.

Блін, Korting, ти завжди такий серйозний?

Прочитай ще раз це все!!! Хто тобі написав що там є щось "смішного чи навіть кумедного в цій ситуації"?????

Уважно читай!

Твоя фамілія не Достоєвський? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би шось сказав, але взавтра кортінг почне публіковать статті, що чутки про його нетрадиційну орієнтацію та психічні хвороби виявились жартом... так шо помовчіть і буде вам щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...