Перейти до змісту

Скління балкона


Edelveys

Рекомендовані повідомлення

Постала потреба засклити балкон, оскільки 15 років вже стоть звичайне скло і дерево, і воно дуже стало протікати. Допоможіть хто що знає, чим краще засклити, куди краще звернутись, можливо є фірми якісь надійні в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів ви хочете й раму поміняти на балконі, якщо це так, тоді як варіант можете заказати алюмінієві рами (там розсувні вікна) - вони легкі, гарні, красити не потрібно як деревяну раму, та і скло вже готове встановлене. Звичайно дорожче, як деревяна, але як на мене то це того коштує. Займаються такими рамами декілька фірм, одну що знаю то це в приміщенні Вопак на Київській (тел. 783880)

Собі балкон я замовляв металопластиковий з простим моносклом, але зараз переконався що бубоб вигідніше замовити алюмінієву, так як вона і легша конструкція, та і вікна як для балкону зручніші ніж в металопластику, так що ось така моя думка, а вирішувати звичайно вам. Удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив раму металопластикову , поки що нарікань нема , замовляв в Атлант-плюсі , виготовили та встановили протягом 3 днів з моменту замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт! мене також цікавить це питання... яка ціна? скільки буде коштувати приблизно встановлення... балкон стандарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замовив дерев"яну раму в дідка з Дачного. Той поміряв, виготовив, пофарбував, встановив і засклив. Скло використав старе, встановлювати допомагали. В район 1500 грн вклався. + ще самі обшивали нержавійкою і дах ставили з шифера ондуліновського. Подібні кантори пропонували мені все під ключ від 8 тисяч гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз таким самим зараз цікавлюсь. Ціни на пластикові дуже різні.

Наприклад на мій балкон розбіжність в цифрах получається 2700-4000 грн.

Звичайно хочеться недорого, але тоді получається довго.

Мені цікаво наприклад щоб виготовили і встановили максимум за тиждень.

Хто підкаже яка фірма (крім "Атлант") в Луцьку таке може зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз таким самим зараз цікавлюсь. Ціни на пластикові дуже різні.

Наприклад на мій балкон розбіжність в цифрах получається 2700-4000 грн.

Звичайно хочеться недорого, але тоді получається довго.

Мені цікаво наприклад щоб виготовили і встановили максимум за тиждень.

Хто підкаже яка фірма (крім "Атлант") в Луцьку таке може зробити?

такі терміни виготовлення і встановлення - є нереальними. зараз період масового склення і заводи працюють напружено для забезепечення всіх замовлень. найважливішим є в цій ситуації знайти людину, яка б не просто зняла розміри а й проштовхнула ваш заказ на виробництві і домовилася про якість і строки. вкажіть розміри рами, кількість вікон, які з них глухі і які і куди та як мають відкриватися. Хто бажає, дам пораду і спеціаліста який прикине ціни. Потім не пошкодуєте. Пишіть в приват дані і телефони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво таке: рама із розсувними вікнами і із вікнами як звичайне вікно.

Розумію, що розсувні - не такі ергономічні, як розпашні. Але дерев'яну раму вже також давно пора замінити.

З розпашними вікнами і подвійним склом вивести на балкон розетку та електрообігрівач - кімната : )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво таке: рама із розсувними вікнами і із вікнами як звичайне вікно.

Розумію, що розсувні - не такі ергономічні, як розпашні. Але дерев'яну раму вже також давно пора замінити.

З розпашними вікнами і подвійним склом вивести на балкон розетку та електрообігрівач - кімната : )

я думаю що розсувні вікна не вдасться зробити.. або це буде дорого.. в чому стоїть задача? щоб закрити доступ холоду і шуму в приміщення на балконі. розсувні конструкції не дадуть герметичності і завжди будуть протікати та пропускати холод, тобто нема змісту ставити склопакети а по затратах нема змісту взагалі ставити щось аби просто було.. а вікна розпашні мають можливість ущільнення а вентиляцію можна забезпечувати мікропровітрюванням чи вставлять спец. штучку - "Vent-Air",

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправляюсь. Уточнив у спеца.. можна ставити розсувні рами з легкого алюмінію.. О9555576 О5 олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...