Перейти до змісту

Де можна купити в Луцьку краплі від гаймориту,синуситу?


Story

Рекомендовані повідомлення

Де можна купити в Луцьку краплы від гаймориту,синуситу?

Може хто знає,є дуже хороші краплі,їх робить жінка,яка мешкає десь у старому місті.Краплі діють як препарат Синуфорте,а коштують в рази дешевше.

Я раніше купував через знайомого(він живе у центрі),зараз його нема,а краплі потрібні.

Може хто купував?підкажіть будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю,можливо.Колись ці краплі були в таких баночках\ампулах по 10мл.

ціна колись була 10грн за баночку,а зараз вже по 20грн.,на курс лікування треба 2 баночки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інфекційній в аптеці можуть бути, або аптека "Доктор". в центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жіночка мешкає на вулиці Караїмській, номер будинку не знаю. Можна напитати в сусідів, а можна взнати в аптеці-музеї http://www.doroga.ua/poi/Volynskaya/Luck/Apteka-muzej/648. Там виготовляють ліки і, кажуть, що жіночка ця колись там працювала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жіночка мешкає на вулиці Караїмській, номер будинку не знаю. Можна напитати в сусідів, а можна взнати в аптеці-музеї http://www.doroga.ua...teka-muzej/648. Там виготовляють ліки і, кажуть, що жіночка ця колись там працювала.

теж чув те саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Данила Галицького за банею одразу направо і до упора , по праву руку будуть сині ворота і цегляний будинок за ним. Останній раз купляв десь місяці 4 тому , були , якщо не помиляюсь , 20 грн. баночка. Взагалі краплі хороші , реально допомагають, тільки треба правильно закапувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за допомогу.Був сьогодні там,купив краплі,вже легше трошки.

Знаходиться це на в.Караїмській 22

Спускаємось від колишнього польського посольства вниз(з тієї сторони що баня) до кірхи,повертаємо наліво,там буде 18 будинок,20,22.

Ціна 20грн-10мл,і 40грн-20мл.Баночка що на фото 20мл.

Oleum Bactericidum "Parascup"

post-6412-0-88978800-1314620725_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже ними лікувався,це вже мій 4 гайморит.

я вже і в лікарні лежав,і антібіотіками лікувався,і препарати типу Синуфорте купував(Синусліфт,Синупрет,Едем),різні судинозвужуючі типу НАЗОЛ,але самий приємний і протсіший,і шо немало-важно ДІЄВИЙ спосіб це ці краплі.

Як підеш в лікарню до вухо-горла-носа то вони кричать роби пункцію(Прокол) і всьо.А я проти дирки в черепі.Якшо відмоляєшся то лікують антибіотиками і таблетками десь 10 днів.

Ще до цих крапель, ефективно гріти щоки і лоб(місця де гайморит).Потрібно взяти сковородку,насипати в неї сіль,і жарити(як відомо сіль довго тримає тепло),вже гарячу сіль насипати в якусь тряпочку-рушник(я використовую товстий,зимовий махровий носок)і гріти поки не остине,робити хочаб на ніч(температура має бути така щоб аж піт тік з голови,ну і щоб не попектись звісно).

Гріти після того як закапав носа.

Це розказала Параскева Купріянівна.В неті ще пишуть шо можна варити яйце в круту і ним гріти(воно теж, дуже добре тримає тепло).

як вилікуюсь відпишу в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував якусь бармотуху в бабки у с.Копачівка від гаймориту. Дуже дієва штука рукомендую!!! Потрібно опустити вушні палочки в настійку, ізапхати в ніс на одну хвилину і пізніше висмаркати ніс. Так три рази. 3 рази в день. Знайти ту бабку просто. В Копачівці є поворот на Рожище, потрібно повернути туди проїхати метрів з 500 і там спитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дякую всім за участь в темі.Я вилікувався,вже повністю здоровий. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...