Перейти до змісту

Потрібна консультація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Ось роблю ремонт і хочу поставити 4 диниміки в гіпсокартонну конструкцію стелі (на чотири сторони). Хто підкаже як це правильно зробити, що необхідно, які підводні камені можуть мене чекати?

Динаміки - 18 см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені підказує, що матимеш більше гємору ніж толку.

Якщо втулиш просто в гіпсокартонну стелю, то вряд чи матимеш гарний звук.

ІМХО краще втулити все в відповідний (розрахований по обєму під ці динаміки) корпус і його вже вмонтувати в гіпсокартонну конструкцію стелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоп стоп, динамікі мають бути в корпусі з фанери а ззовні гіпсокартон, інакше срака, провірено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Срака - яка?

тобто які вже були провірені наслідки?

Якщо можна то будь-ласка детальніше про корпус з фанери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більшість динаміків є корпусні, тобто передбачено вставляння їх в корпс певного обєму. далі корпус мусить бути міцним, деревяним (в більшості випадків), мати жирсткість, та міцно висіти чи стояти не торкаючись інших ненесучих поверхоть. тобто стояти/висіти на камяній/деревяній стіні, підрозі, стелі чи спец. конструкції. В інших випадках буде змінений звук, різні "жужання" що видаватимуть поряд інші предмети, а також буде нереалізованість потужність динаміків. В твому випадку буде така от срака в т.ч. потріскування на стиках і осипання з гіпсокартону. В твому випадку поставити можна тільки ВЧ динаміки.

В мене товариш має фіруму по виготовленю апаратури та озвучуванню приміщень. В т.ч. всіх самих відомих в Луцьку і області дискотек і клубів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...