Перейти до змісту

Що за ф%%ня з Лайфом


Рекомендовані повідомлення

Ніхто не знає, що там у них зламалось, що вже 2 день нікуди подзвонити не можна, тільки смс відправити, та й то через раз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вчора така штука була, сьогодні вже все норм, перевіряв ))) але ЛАЙФ це дуже глюкава штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можливо дзвонити :) !!!

Пише *Збій в мережі* Я телефонував до оператора, сказали що в багатьох регіонах України зв'язок паралізований! Технічний збій, за пару годин виправлять

Сеть перевантажилась вот і заглючіло! :ok:

А я думаю чьо мені не звонять жду і жду........ :D от той Лайф!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це по всьому Луцьку така шняга?

Пля, а у вас з рахунками усе нормально? В мене десь поділось 25 рубасів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З рахунком в мене особисто все в нормі. А на рахунок глючності лайфа взагалі... Були у них проблеми з самого початку введення вільного пакету . Причому довгий час. Але вже місяців з 4-5 юзався нормально. Без клюків. Почалось все вчора після обіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лайф ф топку. Самий глюкавий оператор. Сьогодні не зміг не одному свому абоненту додзвонитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так є така річ, лайф дуже погано працює вже другий день.

Гіга підключається через раз, додзвонитися - нереально. Хіба що використовувати автодозвон. В них видно впали якісь канали, яких там і так мало ;-)

На рахунок пропажі грошей: в мене була така фігня, пропало 25 гривень в ніч дня студента. Думали, так мов і так, що студенти виговорять за ніч все бабло і не помітять. Але студентське життя закінчилося давно і я пішов їх напрягати у головний офіс. Луцькі наші "специ" крутили головою, що нічого не знають і т.п. Кажуть, що в мене інтернет захавав всі гроші, бо він сьогодні закінчився і тарифікація пішла по загальному тарифу... Але в мене був доказ, що ще на день зникнення грошей послуга була активною. Вони всеодно відмахувалися як могли... Прийшлося запитати їх імена і подзвонити в службу підтримки... розказав всю ситуацію, навантажив їх, розказав про неякісний сервіс у Луцьку, сказав що забуду назавжди про такого оператора як Лайф, якщо моє питання не буде вирішено... через три дні в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив до оператора: сказали шо десь шось вних" поломілось". Обіцяли що ситуація до вечора виправиться, якщо техніки шось там поремонтують ,но ремонтують з вчора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офф: тука, форум б'є мессаги при додаванні нової, якщо остання належить теж мені. Вже не вперше. В облом переписувати. Чи може не користуватися фестреплаєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офф: тука, форум б'є мессаги при додаванні нової, якщо остання належить теж мені. Вже не вперше. В облом переписувати. Чи може не користуватися фестреплаєм?

cтранно, обычно просто объеденяет мессаги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це по всьому Луцьку така шняга?

Пля, а у вас з рахунками усе нормально? В мене десь поділось 25 рубасів.

А я то думаю звідки в мене 25 грн взялося :D:D:D .... А Лайф хоч і глючаний опер, но всетаки дешевий)) :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Лайф хоч і глючаний опер, но всетаки дешевий

Ну ога. Хоч гімно, зате ложкою =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушок такий пройшов, що лайф збанкрутував. Хз канєшно, зараз розмовляв з чуваком, він біля Одеси живе - казав у них працює, але буквально тільки що розмовляв з ще одним чуваком з Рівного - у них така сама шняга... вже другий день.

ЗІ На разі телефон викорустовується як плеєр =)

ЗЗІ Думаєте варто шукати альтернативу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба трохі почикати! Якщо так і надалі буде то треба переходити може на Білайн але Хз...

Сьогодні звонив і до мене звонили все було в нормі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, по ідеї так. Але http://board.lutsk.ua/forums/index.php?s=&...indpost&p=81140 обрізало, я там ще розказував про те, що гроші вернули, і що будемо всі дружно чекати на http://people.net.ua and http://people.net.ua/3g/#fastinternet

Спершу взагалі форум відрізав кусок повідомлення, я вирішив його відредагувати, в формі вводу було старе повідомлення, за ним ще раз його частина, потім нове, потім ще кусок невідомо звідки. Після цього я відредагував так як воно має бути (як я вважав воно має бути) і натиснув на "сохранить". Форум обрубав ще кусок, а нове взагалі не з'явилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...