Перейти до змісту

Продам ВАЗ 2106


Andrey250

Рекомендовані повідомлення

Машина з 1981 року

Двигун 1.5, колір коричневий, у доброму стані, потребує покраски

Гарні чехли, акустика, протитуманні фари, при необхідності можу затонувати.

В таксі небула.

Їсть 7,6-8.3 л А-92 на 100 км

хочу 1700 $

Продаю по причині купівлі нової автівки!!!!

Фото виложу пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авто в хорошому стані

зроблений двигун (пробіг 2000 км приблизно +- 300 км), оригінальний заводський фаркоп, нова  задня гума піреллі аква міле(проїхав приблизно 2300 км ), замінений головний тормозний циліндр, задні тормозні циліндри, тормозні колодки, трос ручного тормозу, свічки НЖК, ВВ провода, 

авто продаю терміново...

можливий  торг 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нова ціна 1650$ присутній невеликий торг

я в такому ж стані купив собі за 1000$ щоб навчитись їздити! Дорого ціниш ти її!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова ціна 1650$ присутній невеликий торг

я в такому ж стані купив собі за 1000$ щоб навчитись їздити! Дорого ціниш ти її!

Я поперше скажу що кожна машина тягне на свою суму...якщо машина покрашена - поваренна - салон весь новий - невеличкі вдосконалення в моторному та подвесці то варта і 2000 у.е ( я свою так продаю хоча старушка 73 рік але на вигляд як з конвеера) треба глянути стан авта продавця а потім казати що купив за 1000 у.е зламка якогось щоб навчітися їздити а нормальна 2106 стоїти 1000у.е. небуде ніколи...

імхо це моя власна думка (сорі за флуд але чітати протівно 1000 у.е)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова ціна 1650$ присутній невеликий торг

я в такому ж стані купив собі за 1000$ щоб навчитись їздити! Дорого ціниш ти її!

Я поперше скажу що кожна машина тягне на свою суму...якщо машина покрашена - поваренна - салон весь новий - невеличкі вдосконалення в моторному та подвесці то варта і 2000 у.е ( я свою так продаю хоча старушка 73 рік але на вигляд як з конвеера) треба глянути стан авта продавця а потім казати що купив за 1000 у.е зламка якогось щоб навчітися їздити а нормальна 2106 стоїти 1000у.е. небуде ніколи...

імхо це моя власна думка (сорі за флуд але чітати протівно 1000 у.е)

дякую за підтримку........ скажу від себе... авто у мене не в ідеальному стані..... але коли потрібно завів і поїхав.... двигун працює відмінно.... ніде нічого не тече, трохи подерта.... але то вже покупець хоч буде бачити що вона не пошпакльована та тряпками неполіпляна... як дуже часто роблять, розхід для старенької також непоганий (для прикладу вчора по маршруту млинів-рівне-луцьк заправив 10 А-92 проїхав 135 км....... порахував розхід вийшло приблизно 7.4 по Рівному проїхав кілометрів 15)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова ціна 1250$ без магнітоли та акустики, нагадую авто находу, великих капіталовкладень непотребує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...