Перейти до змісту

Надомна робота дизігнеру


reklamist

Рекомендовані повідомлення

Сабж: На даний момент є потреба в розробці етикетки(ок) для продуктів харчування. Якщо хто має досвід, вільний час та натхнення - може спробувати.

Умови: Ви отримуєте технічне завдання (назва, тестове наповнення, розміри) розробляєте макет та даєте прев’ю на затвердження замовником. Складність полягає в тому що запропонований варіант не гарантує затвердження замовником. Дизайн може не сподобатись в принципі і варіант відкидається. Якщо розробити кілька різних варіантів етикетки це збільшує шанс що за основу прийметься якийсь один і потім шляхом поправок доведеться до остаточного результату. Замовник етикетки вимогливий, затверджує дійсно якісний продукт а не аби що.

Вимоги: досвід роботи з дизайном даної продукції, це випливає з попереднього пункту. Оскільки без досвіду Ви можете розробляти купу варіантів які навіть близько не зацікавлять замовника. Хоча якщо є бажання і нема досвіду - можна потренуватись.

Оплата: за затверджену етикетку - 100 грн. Це звісно не баснословна сума, але з погляду затрат 2-3 дні на етикетку, то вважаю цілком актуальною.

Хто зацікавиться, більш детальна переписка в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку запропоновані умови роботи не зовсім чесні.

В таких ситуація типово є кілька варіантів роботи

1) Замовник повинен оплачувати погодинно роботу всіх працівників

Створюється робоча група на основі портфоліо, і по ходу можна виключати з неї тих, хто зразу не справляєтьса

2) Оголосити конкурс. Але за перемогу - не сто гривень, а $500-$1000, щоб було за що штовхатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку запропоновані умови роботи не зовсім чесні.

Невірно страктовано мою інформацію. Не відбувається ніякого тендеру, окремо-взятий дизайнер отримує замовлення на конкретну етикетку і представляє ескіз. Якщо виявляється ще один дизайнер він отримує зовсім іншу етикетку, їхні роботи не пересікаються і штовханина фактично виключена.

Оплата в даному випадку від виробітку, за години роботи платити я навіть не уявляю, якщо дизайнер тужитиметься місяць і видасть одну етикетку-казнащо, як це оплачувати? З іншого боку, він за день видасть 20 варіантів абсолютно-несприймаємого дизайну, оплачувати теж ці варіанти?

В моїй пропозиції є один вагомий недолік - бачення того хто затверджує дизайн. Деякі варіанти етикеток, які я особисто вважав цілком достатніми та завершеними відкидались. А стопроцентного рецепту, як робити так щоб люба робота приймалась миттєво та безоговорочно в дизайні не існує.

І на завершення хочу добавити що звичайно моя пропозиція не зорієнтована на олдскульних досвідчених дизайнерів з десятком років досвіду за спиною. Це стосується початківців, які мають вже якусь кількість затверджених та надрукованих дизайнів, але не переобтяжені об’ємами, і цікавляться підробітком. Це все-таки реальніше за клікання банерів чи подібного заробітку на дому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне правило, яким керується весь світ: "люба робота має бути оплачена"

Наша біда в тому, що в нас відсутня така культура, все хочемо шоб люди працювали на шару.

Якшо людина малює, і замовнику не подобається - це ще зовсім не означає, що оплачувати не треба.

Врешті діло Ваше, я просто не зміг пройти мимо, і висловив свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100ує. - ціна роботи (1 етикетка), за яку може взятись дизайнер, якого Ви шукаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за яку може взятись дизайнер, якого Ви шукаєте.

Ні, я точно не такого дизайнера шукаю :) я вище вказав що орієнтовано на початківців.

Разом із тим цікаво заодно й вивчити стан розцінок на даний момент.

Все відносне, і все визначається виділеним бюджетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

студенти-дезайнери та інші майстри фотошопа 80 lvl - айда кліпати етикетки, якщо повезе і замовник тикне пальчиком та скаже "я цю хочу" - на пиво заробите.

Я так зрозумів меседж ТС"а...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Левікса

Не може дизайнерська робота коштувати 100гр

Не важливо хто її виконав початківець чи спеціаліст, якщо вона вас задовільнила, значить оплата повина бути як за якісний продукт

Також не розумію підхід "Ти зроби, а ми подивимося чи платити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне правило, яким керується весь світ: "люба робота має бути оплачена"

Наша біда в тому, що в нас відсутня така культура, все хочемо шоб люди працювали на шару.

Якшо людина малює, і замовнику не подобається - це ще зовсім не означає, що оплачувати не треба.

Врешті діло Ваше, я просто не зміг пройти мимо, і висловив свою думку.

Як дивно читати такий месидж від людини, яка нещодавно пропонувала мені роботу водієм з власним авто аж за 1000 гривень, без офіційного оформлення і амортизації авто. Поїздок планувалося небагато, тому вільний час пропонувалося вбивати адмімініструванням комп'ютерної мережі. Така потужна зарплата була зумовлена тим фактом, що за мною ніби-то стояла черга водіїв готових працювати повний робочий день за 1500 грн, правда з оформленням, без власного авто і без знань комп'ютера.

Шкода що я не розгледів перспектив в такій пропозиції.

П.С. Прошу вибачення у автора теми за офтоп, у графіці я, як свиня в апельсинах, можливо трішки краще, але "не зміг пройти мимо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початківець не догодить вашому замовнику.

Якби платили хоча б 50 грн за прев"юшку/поданий макет +50 за затвердження варіанту я б взявся (як за додатковий заробіток). А працювати без гарантій... то для студентів, які потім побачать свою "незатверджену" етикетку на вітрині. Лохотрон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне правило, яким керується весь світ: "люба робота має бути оплачена"

Наша біда в тому, що в нас відсутня така культура, все хочемо шоб люди працювали на шару.

Якшо людина малює, і замовнику не подобається - це ще зовсім не означає, що оплачувати не треба.

Врешті діло Ваше, я просто не зміг пройти мимо, і висловив свою думку.

Як дивно читати такий месидж від людини, яка нещодавно пропонувала мені роботу водієм з власним авто аж за 1000 гривень, без офіційного оформлення і амортизації авто.

Не зовсім коректне порівняння, як на мене. Питання не в тому "скільки" платити, а в тому чи взагалі платити. Якби роботодавець запропонував тобі працювати місяць водієм за 2000 грн, але поставив умову, що якщо йому не сподобається манера твоєї їзди - тоді ти не отримаєш нічого.... оце називається халява.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однією з відмінностей даного форуму є те, що місцевий люд полюбляє полемізувати категоріями відірваними від суворої реальності. Давайте помислимо логічно:

100ує. - ціна роботи (1 етикетка)

В Луцьку ми маємо напевно зо два десятки фірм та агенцій що займаються розробкою дизайну. Беремо рядового дизайнера однієї з таких фірм. Маючи досвід роботи такий дизайнер зробить етикетку 10х15 за три дні. Рахуємо далі: 24/3=8 ет./міс. 8х100=800у.о.=6400грн/міс. Вкажіть мені будь-ласка луцьку фірму де дизайнеру виплачують 6400 грн, або краще де платять 100 у.о. за етикетку, і я одразу ж побіжу цілувати їм ноги і проситись на роботу.

Я поки бачу навкруги помітні скорочення дизайнерського штату, в досить потужних фірмах.

Тому такі заяви про 100-1000 у.о., якщо бути щирим потрібно робити з візуальним підтвердженням: ось таку-то етикетку я виготовив за 100у.о.

Також не розумію підхід "Ти зроби, а ми подивимося чи платити"

Значить Ви не мали справу з дизайнерськими розробками. Цей продукт дуже специфічний, і намертво прив’язаний до бачення дизайнера, один дизайнер зробить якісний продукт, а інший цілковиту маячню, і називатиме це етикеткою, і буде правий! просто в нього таке бачення етикетки (буклету, флаеру, тощо)

І якщо оплачувати за подані прев’юшки то я би особисто сидів та штампував масово низькопробні прев’юшки.

А працювати без гарантій... то для студентів, які потім побачать свою "незатверджену" етикетку на вітрині. Лохотрон.

Ризик кидалова звісно є у будь-якій справі. Наразі крім словесного запевнення я не можу надати якихось вагомих гарантій. Безумовно "незатверджених" етикеток на вітринах не з’явиться, і 100 грн це далеко не та сума на якій я погодився б вщент зіпсувати свою репутацію.

На завершення уточню: які б не були баснословні розцінки за дизайн та дизайнерські апетити, є один окремо-взятий замовник, в нього є потреба в етикетках. Так, отягчаючим фактором є те що замовник із розряду "Галя балувана", приймає і затверджує не кожен запропонований варіант. Одні етикетки він не затвердив після 4-х запропонованих варіантів, Інші етикетки з першого 3-х варіантного ескізу вибрав одну, внеслися поправки і запустили в друк. Ніхто не обіцяє халяви і надприбутків. Етикетка має бути не те що перше прийшло в голову, а осмислений продукт. І якщо готувати не один завершений проект а підбірку з 4-5 різнопланових сирих ескіза то шанси відчутно збільшуються. І саме основне, маючи готовий попередній варіант, зайдіть в наближчий супермаркет і порівняйте свою роботу з аналогами представленими на вітрині, і думаю вже можна буде передбачити реакцію замовника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не в тому "скільки" платити, а в тому чи взагалі платити. Якби роботодавець запропонував тобі працювати місяць водієм за 2000 грн, але поставив умову, що якщо йому не сподобається манера твоєї їзди - тоді ти не отримаєш нічого.... оце називається халява.

У вас не менш некоректне порівняння. Водій це чітко визначені обовязки та робота.

Давайте візьмемо до уваги творчу сферу, те грані розмиті. Ви вирішили собі замовити картину в спальню. Разом з тим у вас є свій смак, подобаються натюрморти, і ви художнику всліпу замовили собі картину. А він приносить ніби натюрморт але в силі ВанГога де з яблук звисають відрізані вуха та й взагалі фрукти на натюрморті ніби сферичні у вакуумі. І разом з тим заперечити не можливо це натюрморт а не пейзаж. Ви маєте художнику заплатити обіцяні за картину гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже витратили часу біьше ніж на 100 грн. пишучи тут свої доводи які тіпа ви круті що даете роботу за 100 грн., яка не факт чи буде оплачена )

тим паче що разова робота завжди вартує більше ніж як ви кажете ставка там у дизайнера і тп., Вам так не здається ?

хая Ваша "Галя балувана" візьме свого дизайнера і не парить мізки тут нікому через Вас на форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишучи тут свої доводи які тіпа ви круті що даете роботу за 100 грн.,

Ну да... адекватність це не Ваш коньок... до чого тут крутість? описав умови та чіткий тариф, в цьому для Вас заключається крутість?

А от мазохізм це Ваша стихія, зайти в чужу тему і волати що Вам парять мізки :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не в тому "скільки" платити, а в тому чи взагалі платити. Якби роботодавець запропонував тобі працювати місяць водієм за 2000 грн, але поставив умову, що якщо йому не сподобається манера твоєї їзди - тоді ти не отримаєш нічого.... оце називається халява.

У вас не менш некоректне порівняння. Водій це чітко визначені обовязки та робота.

Давайте візьмемо до уваги творчу сферу, те грані розмиті. Ви вирішили собі замовити картину в спальню. Разом з тим у вас є свій смак, подобаються натюрморти, і ви художнику всліпу замовили собі картину. А він приносить ніби натюрморт але в силі ВанГога де з яблук звисають відрізані вуха та й взагалі фрукти на натюрморті ніби сферичні у вакуумі. І разом з тим заперечити не можливо це натюрморт а не пейзаж. Ви маєте художнику заплатити обіцяні за картину гроші?

Йдеться про час, який людина витрачає і який коштує гроші. Особливо коли це стосується кваліфікованої (творчої) роботи, яку може робити дале-е-е-е-е-ко не кожен..... при всій повазі до водіїв.

ЗІ. Якби я замовляв картину, я б найняв такого художника, смаку і професіоналізму якого я б міг довіритись. Треба бути дуже безмозким замовником, щоб замовити графіку в художника, який спеціалізується на живописах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдеться про час, який людина витрачає і який коштує гроші. Особливо коли це стосується кваліфікованої (творчої) роботи,

Почасова оплата в творчій роботі можлива лише у випадку неодноразово перевіреного дизайнера, коли він робить один варіант і він приймається замовником. Таких дизайнерів в Луцьку не більше десятка, і вони зараз обкладені замовниками, і моя пропозиція їм не цікава. Тому й оплата проводиться за кінцевий результат.

Я зараз орієнтуюсь всліпу, обіцяти журавля в небі не збираюсь. Ситуація проясниться коли буде перша прев’юшка.

Якщо ж рівень етикетки буде таким що прийматиметься з першого поданого варіанту (варіантів) то оплатиться і 150грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як дивно читати такий месидж від людини, яка нещодавно пропонувала мені роботу водієм з власним авто аж за 1000 гривень, без офіційного оформлення і амортизації авто. Поїздок планувалося небагато, тому вільний час пропонувалося вбивати адмімініструванням комп'ютерної мережі. Така потужна зарплата була зумовлена тим фактом, що за мною ніби-то стояла черга водіїв готових працювати повний робочий день за 1500 грн, правда з оформленням, без власного авто і без знань комп'ютера.

Шкода що я не розгледів перспектив в такій пропозиції.

П.С. Прошу вибачення у автора теми за офтоп, у графіці я, як свиня в апельсинах, можливо трішки краще, але "не зміг пройти мимо".

Раз зачепили тему, то поясню ))))

Так,я шукав водія

Ось оголошення:

На момент розмови з Вами, уже робота спростилася до двох поїздок в день - в 9 і 12, це власне завезти малого в школу, і забрати. Я шукав водія на ГПЗ, оскільки маршрут по ГПЗ.

Як я пояснював всім - оплачую погодинно, і розраховую на 2 години затрат, тобто в місяць 40 годин затрат... Фактично це 1/4 ставки (адже робочий місяць має 168 годин по КзОТ) , за які заробіток - 1000 грн

Крім того - затрати на паливо мої...

Іншим людям пропозиція виявилася цікавою, я мав з кого вибирати...

Про "адміністрування компютерної мережі" - якась фантазія, уявляю - малойзнайомий водій і сисадмін в компютерній фірмі - це жесть ))))

Такі справи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз зачепили тему, то поясню ))))

Так,я шукав водія

Ось оголошення:

На момент розмови з Вами, уже робота спростилася до двох поїздок в день - в 9 і 12, це власне завезти малого в школу, і забрати. Я шукав водія на ГПЗ, оскільки маршрут по ГПЗ.

Як я пояснював всім - оплачую погодинно, і розраховую на 2 години затрат, тобто в місяць 40 годин затрат... Фактично це 1/4 ставки (адже робочий місяць має 168 годин по КзОТ) , за які заробіток - 1000 грн

Крім того - затрати на паливо мої...

Іншим людям пропозиція виявилася цікавою, я мав з кого вибирати...

Про "адміністрування компютерної мережі" - якась фантазія, уявляю - малойзнайомий водій і сисадмін в компютерній фірмі - це жесть ))))

Такі справи :)

На момент розмови була вимога завозити дитину до школи, возити працівників при необхідності, а тому бути присутнім фірмі, + адміністрування у вільний від водіння час. Мені фантазувати немає причин, ні Ви мені, ні я Вам дорогу не переходив. Такі справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

reklamist, коли ви бачите порт-фоліо дизайнера, ви вже маєте деякі гарантії щодо рівня дизайнера. Натомість дизайнер так нічого і не має крім ваших запевнянь.

Знову ж таки, дизайнеру, щоб мати гарантію що в нього не вкрадуть 3 дні роботи, накажете щоразу результат своєї роботи відправляти собі Укрпоштою і не відкривати конверт до суду?

І все одно я вас дещо не розумію: ви хочете якісну роботу від талановитого дизайнера-початківця? Навіть він навряд буде корячитись за 100 грн за 1 оригінальну етикетку, особливо якщо вона потребуватиме 3х днів роботи. Хіба що далі штампувати їх по шаблону змінюючи букви і тд. Чому самі цим не займетесь?

З.І. Серйозні луцькі контори цінять годину роботи свого дизайнера у 100, а швидше у 150 грн, при цьому замовник необов"язково бачить його портфоліо. Хоча ви напевно про це знаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС - порада, свій спіч проголошувати савсєм скоро в аудиторіях 3-5 курсу факультету дизайну ЛНТУ, авось найдуться студенти з вогником в очах і бажанням попрацювати на шару, на борді ці фокуси не катять, ну ніяк ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі ви би перед тим як позоритись з таким бюджетом поцікавились скільки така робота коштує.

Професіонала такими грошима ви не зацікавите.

Може якийсь дибіл альтруїст буде працювати за їжу.

Це звісно все "бурда на постном масле", але просто мене дивує жадність тих хто хоче цю етикетку!!!

Заробляти бабки вони хочуть, вложити гроші в свій же товар - дудкі!

ЖЛОБИ!!!!!!!!!!!!!!!

ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого ні до чого не примушую.

Кожен хто має здібності та вільний час може спробувати. Для кого це дуже дешево може далі продовжувати робити дизайни за 1000у.о. В нас вільна країна і кожен робить те що він вважає за потрібне. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне правило, яким керується весь світ: "люба робота має бути оплачена"

Наша біда в тому, що в нас відсутня така культура, все хочемо шоб люди працювали на шару.

Якшо людина малює, і замовнику не подобається - це ще зовсім не означає, що оплачувати не треба.

Врешті діло Ваше, я просто не зміг пройти мимо, і висловив свою думку.

Я теж не міг пройти мимо і вступитися за ТС... З усієї вашої полеміки і волання про малу плату за колосальну і важку, майже шахтарську працю художника, стає зрозуміло:

- Безробіттям у нас і не пахне, (треба дати Азарову почитати цю тему - буде ПІарити Борду щогодини), раз у всіх так багато роботи і в облом пахати за 100 гр. в день, а на більше часу для досвідченного дизайнера умови ТС не тягнуть.

- Або в нас дизайнерів нема, або вони лінтяї!

- Покажіть мені дизайнера, який їздить на Лендкрузері, а не на маршрутці, раз ви кажете, що 100 гр. це мало.

- Апетити у Лучан (полішуків) не скажу що великі, просто НєрЄальні... В тому вся проблема нас українців - все і відразу без будь якого напрягу.

- Ми по рівню оплачуваності праці перестрибнули всю Європу (тільки лікарі і адвокати за кордоном отримують 50 - 200 євро на годину).

- Я думав я живу на Україні... Я щось пропустив???

Порада для ТС - ти трошки не туди звернувся - нормальних, (без понтів) дизайнерів шукай через інші ЗМІ, які ще не начиталися які вони круті і не розтопирюють пальці чорними під нігтями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...