Перейти до змісту

Природний/штучний матеріали


keepo

Рекомендовані повідомлення

В куплю-продам з"явилась на фоні купівлі глиняних горшків полеміка з таким ухилом:

Я вот тоже один пластк запихнул типа скалу, т.к. на денрик подарили, вот сейча думаю а не вытащить ее. Я вообще не понимаю как можно жедать такие скалы для акваса да еще на них писать "AQUA" и продавать, если он воняет пластмассой и после него вода еще сколько воняла. Думаю даже если его хорошо вымочить, всеравно потихоньку будет пускать всякой гадости.

Що можна сказати, при виборі матеріалів, які поміщають в акваріум є одне просте правило - щоб вони були якомога нейтральнішими по відношенню до середовища, в якому знаходяться. В принципі майже вся продукція для акваріумістики зроблена з пластмаси, тому особливих причин нарікати на неї не бачу. ХОча пластмаса-пластмасі рознь... :(

dimmon, в твому випадку скоріше покриття "скелі" викидало в воду якісь речовини, тому і запах. А взагалі такі речі бажано на протоці протримати тиждень-два (як варіант - зі щоденною 100% зміною води)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, в твому випадку скоріше покриття "скелі" викидало в воду якісь речовини, тому і запах. А взагалі такі речі бажано на протоці протримати тиждень-два (як варіант - зі щоденною 100% зміною води)

3 дня выдерживал в воде, и под проточную ставил, вода штыняла так шо капец особенно когда под гарячую. Я просто о чем, если у меня было бы производство пластика для аквасов и я дорожил бы своим именем, у меня обязательно были бы специальные отстойники для его отмачивания.

ЗЫ: правильно что тему вынес, сам хотел предложить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ ктото держит искуственные растения у себя в аквасе? У меня ниразу небыло, только живые.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сприймаю штучні рослини тільки там де не ростуть живі... хоча і в цихлідник і до дискусів можна живе притаковити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав ще одну цікаву особливість - за кордоном в багатьох любительських акваріумах нема живих рослин (тільки штучні). Наскільки я розумію для них живі рахуються чимось з вищого пілотажу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно так проще, интерьер сделал и не надо следить куда растючка и как растет. Думаю для офисов самое оно, продувай да сифонь и все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, не люблю я пластиково- селиконовую красоту.... Но часом приходится ставить...

1. Все (без исключения) выгарают от света и температуры...

2. Пластмаса имеет своийство стариться....

3. Довольно не легко отмыть с них грязюку (даже с хлоркой в стиральной машине :-)...

4. Рыба об нее колется и всоответствии от даже маленьких ранок идут всевозможные болячки...

И все таки я их ставлю... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сейчас из всего искуственого почему то самое ходовое -

gallery_1164_56_18598.jpg

gallery_1164_56_78788.jpg

В акавриумах смотрится довольно прилично, особено если из них создавать композицию...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюси таких речей - нейтральність і вага (природній каміцець може доволі багато заважити), та і простоту вибору ніхто не відміняв, нетреба нікуди ходити, щось шукати, прийшов і купив... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...