Перейти до змісту

Арешт леді Ю


vanus

  

235 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сейчас те, кто считал, что Янукович изменился, понимают какой вывод сделал новый президент из событий 2004 года - вывод о необходимости «белоруссизации» страны, о тотальном уничтожении всего, что могло бы поставить под сомнение его власть в ближайшие десятилетия.

http://www.politcom.ru/12374.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після цього про Забужко можна сказати лише її ж словами - невдатна блядка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от, бішьше ста років назад більш інтелігентніші у своїх висловлюваннях чим Подя письменники-москалі влучно сказали устами Козьми Петровича Пруткова - "Взирая на солнце, прищурь глаза свои, и ты смело разглядишь в нём пятна."

Це для тих хто зараз дивиться на Юлію Володимирівну широко заплющеними очима.

А можна і так

"Если ночью выйти во двор, лечь и долго смотреть на звездное небо через дуршлаг, то можно увидеть лицо врача скорой помощи"... Це шоб не особливо щурились, бо главврач дурдома ;) давно вам виписав нову порцію пілюль, а ви йому за це вдячні, бо попередня заввідділенням була стєрва і балаболка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще рік такого керування і в людей з широко заплющеними очима увірветься терпець .От лише на Лондон та Париж це буде схоже мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще рік такого керування і в людей з широко заплющеними очима увірветься терпець .От лише на Лондон та Париж це буде схоже мало.

:D "Кіна не буде" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От лише на Лондон та Париж це буде схоже мало.

таки мало, ибо если и что то начнут мутить, то, максимум что смогут, привезти пару сотен, с оплатой 100 грн. в сутки студентов, пенсионеров, других, кто хочет заработать, раздадут флажки и транспаранты, и скажут пару деньков помахать - поорать. И всё. А кто дёргнется бить витрины и палить авто - быстренько увезут в неизвестном направлении, он,в новостях пишут, что только сегодня в Англии разрешили водяные пушки использовать, а началось то всё еще 7 числа, у нас уже через 20 минут б послетались автобусы с разными беркутами и разобрались быстренько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Вам ВФЯ по телефону сказав?

Ні, це мені сказали тіж самі люди у яких ніби то увірветься терпець і за яких дуже люблять фантазувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще рік такого керування і в людей з широко заплющеними очима увірветься терпець .От лише на Лондон та Париж це буде схоже мало.

:D "Кіна не буде" :D

Це Ви ,,гаспадін,, Чечетов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Вам ВФЯ по телефону сказав?

Ні, це мені сказали тіж самі люди у яких ніби то увірветься терпець і за яких дуже люблять фантазувати.

Скажу тобі .як людина , котра в 2004 виходила на протест.Мені ніхто не платив, а я перечислив тоді 500 грн на Майдан і ще так допомагав.

Так ось ті люди нікуди не зникли, але якщо знову вийдуть, то вже не просто мітингувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ось ті люди нікуди не зникли, але якщо знову вийдуть, то вже не просто мітингувати.

Действительно, они никуда не исчезли,они просто разочаровались,ведь их просто напросто киданули.

Зачем ты стоял на Майдане, и тратил свои деньги? Затем, что б привести к власти одних тупаков, которые просрали и так уже достаточно обшарпаную страну, а потом за принципом хокейной поговорки "не забиваешь ты - забивают тебе", привели других тупаков, которые уже до полного пиз конца решили угробить страну. За этим ты стоял на Майдане?

Повтор, или более мение точная его копия, будет только тогда, когда появится третья сила, готовая поднять народ против тех двух, которые имеются в наличии.

Феномен 2004 года в том, что именно тогда и сформировался новый, свежий поток ветра, ибо до того момента стоял затхлый смард постосовецокй эры кучмизма.Но как показала жизнь,очень быстро этот свежий поток превратился в такой же смрад, только эри ющенка - тимошенко, сейчас смрад эры януковича и иже с ним...

Люди не исчезли, но какой процент ещё остался, готовый так же отверженно защитить свою свободу и страну?

От кого защищать понятно, но для кого ?

ничего личного, просто имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, разом нас багато... :g05:

Блин, эттто ПЯТЬ ! :D

На цій веселій ноті і завершим сьогодняшній робочий день !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще місяць, ще квартал, ще рік...

Шо може статись ТАКОГО, на фоні арешту "коси", що всетаки виведе?

Податкова реформа пройшла, пенсійна пройшла, тбльку вмокнули.. а вони все не виходять і не виходять. Сплять чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу тобі .як людина , котра в 2004 виходила на протест.Мені ніхто не платив, а я перечислив тоді 500 грн на Майдан і ще так допомагав.

Так ось ті люди нікуди не зникли, але якщо знову вийдуть, то вже не просто мітингувати.

Вони-то не зникли, але вдруге не вийдуть. Це я як людина, котра в 2004 також виходила на протест заявляю (щоб не виникало питань - за помаранчевих). Останній раз виходив на підприємницький майдан, так як мене дійсно душив новий податковий кодекс. І задушив... Сьогодні нарешті закрили підприємців (я і дружина). Тепер замість сплати податків, стану на біржу, проситиму у держави допомоги по безробіттю, візьму в держави субсидію на оплату комунальних послуг - оце і буде мій протест, але стояти на майдані за будь-кого з сьогоднішніх не вийду навіть за гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я виходив не за Ющенка( і тоді було ясно, що це повна тютя) і не з помаранчевим прапором, а з жовтоблакитним.

Виходив проти того, щоб нас тупо намахували в лоб з голосуванням та всім іншим.

І я не розчарувався, бо не мовчав ,як деякі тіхобздєї.

І голос мій був почутий осінню 2004 , і осінню 2010.

І буде почутий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я виходив не за Ющенка( і тоді було ясно, що це повна тютя) і не з помаранчевим прапором, а з жовтоблакитним.

Виходив проти того, щоб нас тупо намахували в лоб з голосуванням та всім іншим.

І я не розчарувався, бо не мовчав ,як деякі тіхобздєї.

І голос мій був почутий осінню 2004 , і осінню 2010.

І буде почутий....

А ми блін дибіли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты выходил з жовто-блакытным,а завтра на какую сторону ?ведь и там и там те же национальные цвета одной страны

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українська сторона була , є і буде одна, ну а який прапор узаконив Янукович -ти і сам знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от, бішьше ста років назад більш інтелігентніші у своїх висловлюваннях чим Подя письменники-москалі влучно сказали устами Козьми Петровича Пруткова - "Взирая на солнце, прищурь глаза свои, и ты смело разглядишь в нём пятна."

Це для тих хто зараз дивиться на Юлію Володимирівну широко заплющеними очима.

А можна і так

"Если ночью выйти во двор, лечь и долго смотреть на звездное небо через дуршлаг, то можно увидеть лицо врача скорой помощи"... Це шоб не особливо щурились, бо главврач дурдома ;) давно вам виписав нову порцію пілюль, а ви йому за це вдячні, бо попередня заввідділенням була стєрва і балаболка.

http://volyntimes.com.ua/news/458

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отруйна вода , це в першу чергу комуністична ідея, яку наприклад німці заборонили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отруйна вода , це в першу чергу комуністична ідея, яку наприклад німці заборонили.

А коммунисты уже чем тебе не угодили ? :g05:

Вообще то суть сей притчи в последнем абзаце:

"Весь світ зійшов з Розуму. Але ніхто про це не знає. Проте іноді на землі народжуються люди, на яких це зілля чомусь не діє. Ці люди народжуються і ростуть абсолютно нормальними, і навіть намагаються пояснити іншим, що вчинки людей божевільні. Але зазвичай їх не розуміють, самих сприймаючи за безумців…"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...