Перейти до змісту

Бандерштат 2011. Акустична сцена


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

За організацію акустичної сцени фестивалю Бандерштат 2011 взялась громадська організація «Квартира FM». Наразі акустична сцена нараховує близько 15 гуртів з різних куточків України.

В рамках акустичної сцени фестивалю «Бандерштат» будуть також проведені майстер-класи з гри на акустичній та електричній гітарах. Поціновувачів етнічної музики чекає приємна несподіванка – презентація етнічних та народних інструментів від Андрія Ляшука (Рівне).

Також в перший день фестивалю на акустичній сцені виступить екс-вокаліст гурту Широкий Лан - Святослав Бойко!

x_ed711402.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цього року Бандер буде фіговий :(

Не путай тепле з мяким. На хорошому фестивалі декілька місць виступів музикантів/поетів/тощо, так званих сцен. Так і на Бандерштаті буде і основна сцена з анонсованими зірками (ближче до ночі :) ), і, як мінімум, ще одна "мала сцена", акустична (під гітару переважно співатимуть), яку тут і анонсували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як файно, що на цій Землі є ще й розумні люди, котрі вміють робити вкл для свого мозку :)

Основна афіша фесту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де можна купити футболку "Лучанин, б*я, вчи українську мову!" ?

Якшо хочеш, я зроблю таких пару штук і буду продавати на ярмарці, що буде на вищезгаданому фесті)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо хочеш, я зроблю таких пару штук і буду продавати на ярмарці, що буде на вищезгаданому фесті)))

Ніііі, пару штук це не мистецтво.

Потрібно кожному участнику сього дійства видавати футболку з таким написом безкоштовно - щоб їх (учасників) здалеку було видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо хочеш, я зроблю таких пару штук і буду продавати на ярмарці, що буде на вищезгаданому фесті)))

Ніііі, пару штук це не мистецтво.

Потрібно кожному участнику сього дійства видавати футболку з таким написом безкоштовно - щоб їх (учасників) здалеку було видно.

Безкоштовно - не потягну(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно кожному участнику сього дійства видавати футболку з таким написом безкоштовно - щоб їх (учасників) здалеку було видно.

У мамы нету золотого запасу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо за наєзди, маманіпаніла...

мамо простіть их грешных,они сами не понимают что верзут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...