Перейти до змісту

Порадьте безглючний модем


Рекомендовані повідомлення

Така справа - треба підключити з два десятки юзерів по району.

Трафік у них маленький, по радіо напевне нема смислу (просвітіть, якщо неправий :) ), і цей траф в основному буде e-mail (висхідний) - так що cупутник/мобілка виходить дорого. Залишається звичайний модем, бо АДСЛ в районі - тільки в Заборолі :)

Основна вимога до мопеда - зовнішній, гарно тримає лінію і (головне) -- щоб сам не "завісав", ато юзикі там - чайникі, їм проблем тра поменше... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один претендент -- ZyXEL U-336E Plus

А в районах є покриття Life:) ? Там є дешевий інтернет-пакет. Або подумай нарахунок UMC HyperNET -- 5 грн. за анлім на день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, понятно, Зюкс рулить, так і коштує без мАлого 200 уе (кур"єр -150) :mdr:

А попроще чого є? :(

Хто що думає про Acorp чи вектори сертифіковані? Працюють вони в "автопілоті" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, я свой USR Courier V.Everything отдам втрое дешевле, за $50 - все равно валяется. если интересно, пиши на ПМ или емейл. прошивка последняя, которая с АОН и войсом. линию держит зубами :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант цікавий, аж дивно, що ще не продав. Але мені треба мінімум з десяток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо треба дешево -- пошукай по Києву IDC 2814BXL+ або 5614BXL/VR

Це "танки", спеціально для наших ліній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, я свой USR Courier V.Everything отдам втрое дешевле, за $50 - все равно валяется. если интересно, пиши на ПМ или емейл. прошивка последняя, которая с АОН и войсом. линию держит зубами :blink:

Я так зрозумів що модемів треба півтора десятка, для кожного району.

2Harddriver:

Чи я не зрозумів, і модем треба тільки на машину, на яку будуть дзвонити з районів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Harddriver:

Чи я не зрозумів, і модем треба тільки на машину, на яку будуть дзвонити з районів?

Треба десь 5-10 на перших порах, потім буде видно - може докупати ще, а може переходити на якийсь дорожчий варіант.

Було-б супер по мобілці, але нормальних цін нема, ждьом-с :) (лайф - не розглядаю, уже мав його :blink: )

2 Plum - мав я Impro 2814BXL - він таки вимагає час від часу ручного перезавантаження, для звичайного юзера нічого страшного, але в моєму випадку дуже небажано, уви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправити поштою який звіт, можна й по дорогому GPRS-інтернету. Не обов'язково Life чи Гіпер від UMC. А якщо відправляти вночі - то взагалі пару грн. за місяць вийде.

Варіант з GPRS на такий випадок досить цікавий, передусім - по ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Істіну глаголішь!! :D:smile3:

Таки схиляюся до сучаснішого варіанта, з мобілками! :)

До речі, якщо адмунчера та й аутпоста до кучі ГРАМОТНО відстроіть,...

Плюс юзика к показу картинок в Опері тількт в нужних случаях "приручить" ;) то даж посерфить буде можно з цалком прийнятною швидкістю!

Я одного разу, тут, на борді таким макаром виюзав 10 метрів трафа ЗА ТИЖДЕНЬ досить активної переписки! :D:)

Всім щиро дякую за інфу! :) Тему можна закривать! (пішов у "Все про мобіли" шукати підходящий телефон ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...